Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V RAZMISLEK … KO ŽE DEŽUJE!!!!

V RAZMISLEK … KO ŽE DEŽUJE!!!!

Lepo dobro jutro, četudi zunaj dežuje… lepo dežuje …… in šum dežja nas ziblje v sanjarjenje; burja spremlja njegovo vztrajno padanje in mislim si: kako jezna je že zima, ko ne more in ne more prepoditi te jeseni. Zato z vsemi naravnimi pojavi in njeno jezo skuša sleči še zadnje drevo in piha in piha in burja nas premetava kot listje v vetru …….. samo, da bi čimprej vse ostalo ………. golo, sivo …….. in da bi jesenska lepota čimprej izgubila vse svoje čare. In potem bo narava imela samo eno obleko … naprej belo, nato pa …….. sivo, črno, blatno, umazano. Dežuje, dežuje, dežuje in dež prepeva svojo deževno pesem……..

Ampak, prijatelji, tudi dež ima svojo vlogo v tem našem bivanju …..kot sonce in luna. In dež je lahko prav prijetna stvar, morda ne ravno pozimi, ko njegove kapljice mrzlo bičajo naš obraz, pa vendar …….. dež je najbrž tudi zato, da izpere vso nabrano umazanijo, da nas opozori na lepše dni, da se zavemo, da po vsakem soncu pade dež, da eno miceno zustavi našo bujno domišljijo….. nak, ne bo držalo, nekaterim prav dež ponovno vzbudi vso njegovo domišljijo!!! Torej, prijatelji, nikar se ne hudujte na dež … imeli boste opran avto!!!

Danes sem dobila eno lepo in zanimivo pošto. Zgodbico, o kateri naj bi razmislila. Ja, in sem razmislila, ker pa se mi zdi zanimiva, jo dajem v razmislek tudi vam. Saj ste jo morda tudi vi že dobili, ali pred časom zanjo že slišali, jaz sem jo dobila danes in tisti, ki zgodbico poznate, nikar mi ne zamerite, če vas utrujam. Zgodbia se začne takole.

Peljete se z avtom, zunaj dežuje in vi naletite na tri ljudi, ki čakajo na prevoz: na staro ubogo ženico, na doktorja, ki vam je pred nedavnim rešil življenje in na osebo, s katero bi želeli preživeti preostanek svojega življenja. Vi pa lahko peljete samo eno od teh oseb. Kaj zdaj, kako se boste odločili, koga boste popeljali s seboj?

Naj pustim, da rešujete stvar sami, ali naj napišem konec zgodbice?

Enega deževnega cmoooooočkaaaaaaaa vsem, ki boste tu gori!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro, Marija… V nasprotju z deževno zgodbico, vam jaz lahko napišem snežno zgodbico… Zunaj med dežjem pada sneg, torej bo avto najprej lepo opran, potem bo pa še spremenil barvo… na belo!

Lepo dobro jutro, vsem, ki kukate tukaj gor! Pa enga cmokca!

Jani

p.s. v avto bi vzel…. kaj pa vem… ne vem 🙂 Danes verjetno ubogo ženico 🙂

Marija, ti si res očitno rain woman.

Jaz bi naprimer šel ven, pa rekel dohtarju naj odpelje ženico, sam bi šel pa na deževni sprehod z osebo mojega življenja…….

Dobro jutro, tudi tebi.

nova
Uredništvo priporoča

A veš kaj, to ti je nekdo povedal, poslal ali prišepnil!!!! Ne grem se, ha, ha, ha! Bravo Sašk, pun pogodak! Tudi jaz bi dala ključ zdravniku, naj odpelje ženico domov, sama pa bi v dežju čakala na …… z osebo, s katero bi želela preživeti preostanek svojega življenja!!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj ne , da bi hvalila, tudi jaz bi naredila isto. Ampak me zjutraj vsi prehitite, danes sem bila pa sploh pozna zaradi vremena.

jst pa nisem bil navsezgodi tuk pameten …. ampak kar je res je res :):))

bzz bzz
cebelica

A si ti od včeri trot , čebelca, k govoriš kt on ?

Ej trotek, pr men je isto… pamet ob 6. uri zjutrej deluje bolj skoz meglo :))

Pa lep dan!

JAni

a so kje kake ribe ?, pusti ženico , pa dohtorja, in ljb. osebo ……ribe ??

Savo poiš, Savo… tam bo k’šna, ziher 🙂

ne tam še ni ledene skorje, pa velik toboganov je

Poslušaj, ti preljuba pingvinska rihta, a bi želel ribe kot ….. ribe? une, ta frišne, a bi želel kakšno konzervo s primesjo fižola, a bi želel kako Vando? Izjasni se, ne samo… oh, saj te kar vidim … glavo tiščiš naprej v modrino, pol pa usta eno glih malčk odprta, očke na pecljih, inu usta od uhe do uhe, je tako …… ti, pohota pingvinska, ha,ha,ha,ha!!!!, izjasni se o vrsti rib, ki jih želiš!!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ni važno —-ribe !!

bojda mam mickeno glavo pa mickene mozgane …. pa ne vem … a to misli “trote” :):))))

bzz bzz
cebelica

madonca .. jemljejo eni postni petek resno :):))

pohota tut odpade … pa ribe gor al pa dol 🙂

bzz bzz
cebelica

Ja, dvakrat postni… zgleda, da je sneg prekril vse tragove…. Ej, Vukovi sa Ontarija, gde ste, i Komandant Mark, a bogami i Alan Ford i Njegova Visokosti, Nosonja (evo mene ovdje)…….

Snjeg je opet Snježana :))

Ajd, lep snežen pozdrav (ej…. to je taprv i sneg našega foruma :))))

Jani

pa torek isto -……………resno !

New Report

Close