Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SMEH NI GREH – ZA DEKLETA!!!

SMEH NI GREH – ZA DEKLETA!!!

Ojla, forumovke, dekleta, saj nisem pozabila na vas, res ne. Zamislila sem si poletje in s to mislijo mi je še nekaj šinilo v glavo ……

Draga dekleta, bi si ve upale pomeriti kopalke v izoložbi ?? Če bi si to upale, bi vam jih moral prodajalec ……… kar podariti, verjemite ali ne!!!

Pa še ena taka, bogve, kako jo bo kak kritik vzel … ker pa me in mi nismo kritiki, naj bo šala res šala, nekaj malega za lepo dobro jutro, še lepši dan in enkraten večer, da o noči, lepo prosim, ne govorimo ….. torej (potem se pa za nekaj časa poslovim od vas, imam odprt “najspodnejši” predal – ker ga ni moč več zapreti!!):

Žena je priznala možu, da ga je prevarala.
“S kom? Pepi?”
“Ne.”
“Jani? Štrumpi?”
“Ne.”
“Sinjeoki? Hubert? Sašk?”
“Ne.”
“Hudiča, kaj pa je zdaj to? Ti noben izmed mojih prijateljv ni dosti dober?”

P.S.: Opravičujem se, ker sem povzela v šalo forumske fante, ampak, ti so resnično najboljši!!!! Fantje, saj mi oprostite ta mali greh??!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prava šala , samo bom zahteval avtorske pravice , zdi se mi ,da sem nekaj podobnega , včeraj ali danes že Pepi-ju napisal . Bolje prijatelji kakor EN s ceste …

.lep dan

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, se ena me je dala na prvo mesto, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

hahahahahahhahahaha, pepi ,ti si kljuka ,……heheheheheh

He he he he he he he he he he he he he….. prov prvoščim ti :))))

Pa lep dan, vse forumske punce in vsi tanartabulš fantje :))

Jani

Mater, kako izgleda, punce niso razumele, da gre salo, al kaj je zdaj to za en hudic?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Smo, smo razumele, ne se bat Pepi. Ene spet ne bojo, kot vedno, pa kaj čmo. Pa tudi, če bi blo res, mene sploh ne bi motilo, res, verjemi.

Dober, da vsaj ti si… Sem opazil, da si en tak zelvinski oklep nadela in hodis po svoji poti, ne glede na to, kar natebe prileti… Se repkom, ne pomigas… Sam to more bit tezko, zame pretezko.., ne bi slo..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hej, Kaja, a odgovoriva Mariji glede izložbe pa kopalk? Mene najprej zanima, kje je ta izložba. Pa kakšne so kopalke, pa če jih moraš sam obleči, pa kdo prodaja v trgovini, pa še bi se kaj našlo. Kaj meniš ti?

Glede drugega dela – pa itak ne prideš na vrsto…

Pozdravček,
M.

Pepi, to ni tako težko, veš. Tudi enostavno ni, tega ne bom rekla. Samo ko te tlačijo in tlačijo, pa obmetavajo, počasi postaneš imun na take reči. Rajši ceniš tisto, kar je pozitivno naravnano, od ljudi, ki jim zaupaš in jih ceniš.

LP,Kaja

Po moje si lahko izložbo sami zbereva.

Kopalke bi ble pa lahko take, kot je rekla Sara –

rdeče kvačkane, z modrimi zajčki. Ja, v trgovini bi morali bit definitivno naši mačkoni s foruma, jest bi pa še Jana Plestenjaka za zraven.

Kaj pa ti ?

Jest bi modre kvačkane z rdečimi zajčki in če bi ti Jana Plestenjaka, bi jaz … Jerrya Springerja, recimo. Pol je pa to lahko že show!!

Aja, še varnostnike rabimo, publiko itak že mamo. Med publiko obvezno posaditi punce s foruma, drugače nas lahko raztrgajo!

A potrebujeva še kaj, a gremo v akcijo?

M.

P.S: Ker je Springerja verjetno težko dobiti (ne vem, kakšne zveze imaš ti s Plestenjakom), bi morda lahko uporabili velikega šefa tega foruma namesto Springerja. Kaj praviš? Pol je pa to lahko tud že nesojeno srečanje, čeprav se je Štump danes premislil?

e-mail ? …..hvala ,sem ti že vrnil

Ej, ne, če bo Springer zraven, pa jest ne grem. Njega pa res ne prenesem, sorry. Dej zber si kakšnega boljšega, drgač boš morala sama it.

Za vunbacitelja pa nimam kakšne dobre ideje – mogoče un Jože pa Izi iz
TV Dober dan.

Sej sem ti rekla, da maš lahko velikega šefa foruma Tjavendan, ata Štrumfa, namesto Springerja. Ker velikega šefa (žal) ne poznam, ne morem napovedati, a je to boljša zamenjava. Morda veš ti?

Vem, ga poznam, , samo jaz ga ne bi mešala v to. Ma že tko dost druzga dela.

Ja, Kaja, pol pa v akcijo! Pa brez odvečnih priveskov, saj nas je dosti. A nama še kaj manjka?

Ni, samo jaz grem zdaj domov. Greva potem jutri, zmenjeno ?

OK – imej se lepo, objemi in stisni k sebi tamalo, pa se slišimo jutri!

M.

Čer Marija! Krasen belf. Ne vem, kako ti lahko eni nasedajo. Jaz osebno ti žal ne. Draga večina, omenjeni svetnici sem pisala na njen elektronski naslov. A mi verjamete, da si ni želela sleči tančič. Takole. Jaz se predstavim s polnim imenom in priimkom, ona pa, da se boji zase in za družino??? In tukaj piše, da si kao upa pomerjat kopalke v neko izložbo in vas vabi zraven…a res sv. Marija? Blef, finta za norce. Ti si ne upaš z menoj niti na kavo!
S teboj kopalke pomerjat, pa jaz ne bi šla. Osebo jih upam iti…v čem je zanka…v izložbi? Hopla uganka…od kdaj pa imajo garderobe v izložbi? Vse je mogoče, sedaj lahko čakam plaz žaljivih besed, ki te bodo branile. Naj te kar. Sama se ne znaš, glumiš svetnico, v resnici se pa skrivaš za yahoo.com ali hotmail.com in si ne upaš niti napisati svojega pravega imena. Ti si res svetnica na tem forumu…drugače pa nisi. Od 50 elektronskih sporočil, ki sem jih dobivala vsak dan, poleg žaljivk, psovk, groženj in virusoiv, da so mi skurili moj PC, pazi moj, ne služben…je bi mail od Marije najgrši, ker si ne upa nič. Pa zato, ker je moje besede uporabljala samo v drugačnem vrsten redu. Bravo forumci, skrivate se na službenih računalnikih, na nekih službenih hotmailih.com…in lažete. Angel je pa žaljiv in ne vem kaj še…v primerjavi s tistim, kar ste mi vi iz službenih PC-jev pisali, hotmal.comov, ali yahoo.comov ali siol netov, vas je lahko samo sram. Bogi vaši šefi. Se mi smilijo, na moč.
Pišem pod temo smeh- ni greh- se boste spet našli osebki in se izživljali naprej…lahko, moj privatni PC se je znebil vaših grdih ostudnih elektronskih sporočil in virusov.
Pa lepo sanjate in jutri iz službe veselo spet pišite. Škoda brezposelnih z diplomo, ki visijo na Zavodu za zaposlovanje, da jim take Marije jemljejo delovna mesta!
Da si slučajno Marija ne drzneš odpisati, ker se boš prej predstavila!
Angel*

KDO JE TA BULA DA STALNO ZMERJA ?
MENI SO PA REKLI,DA SE TU SAMO KLJUNČKATE ????

Sej se, samo njej mede u iber………….. Pust jo pr mer.

sedaj ni pa res nič ni jasno ,…..kje so ribe ?

@!#$. @!#$.@!#$ ***********************
Angel*
Zmerja? Pojma nimaš!

PS:ni kaj dodati!

stumpantl napiše:
>
> KDO JE TA BULA DA STALNO ZMERJA ?
> MENI SO PA REKLI,DA SE TU SAMO KLJUNČKATE ????

Kaja! Bi te prosila, da pišeš s svojimi besedami! Ne mojimi! Očitno ne znaš!
Angel!
Mede u iber rečemo pri nas v Kranju, a sedaj že pri vas v Ljubljani. Slabi plagiati ste. Pejd raje hujšat, da nauš tako zamaščena! Potem pa piši po svoje. Pa saj ne znanš…

PS: Presodite sami bralci, res ni vredno. Moj domači PC se bo spet skuril od groženj vaših. Kar…komaj čakam!

kaja napiše:
>
> Sej se, samo njej mede u iber………….. Pust jo pr
> mer.

New Report

Close