Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi se smejala

Rada bi se smejala

Pozdravljeni moji ljubčki in ljubice!

Danes bi se rada rolala od smeha po podnu, pa mi prosim natroste tukaj kaj smešnega.

Lp, Jana

Pridi se k meni smejat. Moj sin mi je pravkar po celi kuhinji raztrosil drobtine, malo prej pa še rozine.

Meta, kar po tleh natrosi še zbirana jabolka, malo sladkorja in vse skupaj zavij v tepih in že imaš …….. najboljši “tepihov zavitek”!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Ja, nato potresem še s sladkorjem in možu ob dveh ponudim specialno kosilo! Ha, ha. Res sem boljše volje (upam da Jana tudi).

Ja, Meta super si, ti in tvoj sinček!
Hm, pa malo maščobe dodaj na tla, predno zviješ, se bo lepše rolal.

Samo pazi da ne bo uporabil (sin)štrudl za »štrudlanje« iz ameriške pite ……ko boš med tem časom v trgovini

Evo, Jana… trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim,trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim, trosim….. Se kaj valjaš 🙂

Pa še en vic! Naslov:

Blondes strikes again

Pride blondinka v New Yorku na banko in prosi za 5000 USD
> >kredita. Direktor
> >ji odvrne, da kredit lahko dobi vendar more nekaj zastaviti.
> >Blondinka mu preda vse dokumente in kljuce od Ferrarija vrednega
> >300,000 USD
> >in gre. Ko se kasneje o tem pogovarjajo na banki pridejo do sklepa, da
> kaj
> >takega lahko naredi le blondinka.
> >
> >Mine en mesec
> >
> >Blondinka se vrne na banko, vrne 5000 USD in poravna 15,41 USD
> >obresti.
> >Nakar jo direktor banke vprasa:” Kako to da, ste zaprosili za
> >kredit? Mi smo
> >se malo pozanimali in smo izvedeli, da ste zelo bogati.”
> >Blondinka odvrne:” Kje drugje bi lahko dobila parkiranje za mesec
> >dni za 15,41 USD v New Yorku in nazaj dobila celega Ferrarija??”

ka pa zdej?

Lep dan in sončka!

Jani

Prilazi policajac plavusi i kaze: Dajte mi vase ime!
A plavusa ce zabrinuto: A kako cu ja onda da se zovem!?

vAš zAjčEk

Jani, res si mi ti pravi prijatelj.
Tako na dolgo, si se potrudil, da bi mi bilo hecno.
Hvala, vrnem ob priliki.
🙂

🙂

že nekaj časa vas opazujem , in ne vem , kako naj se uključim …in sem poskušal na ta način . Oprosti saj se ne bom več umešaval med vas

vAš zAjčEk

Ja zakaj pa ne bi ostal? Saj si naš!! Kar ostani tu z nami, lepo si se vključil, z hecom, tako je treba. Nikar ne odhajaj!

Aja, seveda, sem pa res bukva. Tudi tebe moram pohvaliti, za uspešen vic. Si me razveselil, ja, ni kej!

Pozdravljen med nami,
Saj je vse v redu, ti se kar vkjucuj, zacel si cisto dobro… Pri nas so vsi dobrodosli… Jano, si samo presentil, ker jo jaz tako iz ljubezni veckrat imenujem za zajcka, zdaj si pa se ti prisel kot zajcek… Se bomo ze znasli ne sekiraj se in ostani z nami!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

no bilo bi lepo da se predstavim , sem v taki službi ,kjer lahko tudi u-letim in pošpegam kaj se dogaja . Zelo ste mi vsi všeč in povdarjal ne bom nobenega posebej …face ste

vAš zAjčEk

Pepi moj, hvala za pomoč.

Jako nešto poznato…. ovaj, dugoušiću, dobro nam stigao 🙂

Ej, Jani, a ko to beše, a?

POL BI PA MOGLA MENE VIDET !

Da mi je znati, ne bih bio prorok :)))

Jana, a si dobila tiste zavarovalnike zgodbe?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dijo, mijo, pepi, zdele sem šla gledat. Sem yupii!!
Grem zdej brat, pa, pa
Odjavljam se z neta.
Cmokec pepi!!!!!!!!!!!!!!!

Zlati si!!

Pepi, pa da pogodiš i mene njima? Jest bi s’ pa tud mau smeju… no 🙂

Ajd, fajn popoldan…. he he he pridem okol 15, potem pa dalje :))

Čau!

Jani

heheheheh

New Report

Close