Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Heeeelp!

Heeeelp!

Ker imate tu zelo radi smeh, imam eno prošnjo: ali se kdo spomni nekih zavarovalniških fint, oz. izjav ljudi na zavarovalnici, kjer so se zagovarjali glede povzročenih nesreč. Jaz sem se nasmejala do solz in bi rada nekomu to poslala.

Pozdravček vsem!

Daj prenesi ga sem na forum ,da se bomo vsi smejali ……
lahko pa tudi na e-mail…..da vidim

Zdravo Pipi,
Mislim, da sem tiste odgovore prebral in nekaj jih je res izvirnih, tudi jaz sem se dobro nasmejal zraven….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pipi, daj če najdeš te stvari, obes jih še tle, da se bomo režal še ostali. Jaz za njih še ne vem!

Lp, Jana

Ajd, Pipi, dej ti tole mal bolj razločno napiš’, da bomo še mi imeli trebuhov polno smeha!

Jani

Mmmhhmh, torej tudi vi nimate tega kje shranjenega…res škoda!

No, če mi bo to uspelo kje dobiti, vsekakor objavim vsem na ogled, ker je res zabavno.

Hojla pipi!

Evo tuki pozdravček tebi in seveda tudi tvojemu kužiju!!

Lp, Jana

Oh, Jana, hvala lepa!
Priznam, da sem si kar malo zakomplicirala življenje z njim, ampak mi ni žal!!
Veš kaj je storil zadnjič, ko je bila njegova posodica z vodo prazna? Je šel v kopalnico, prevrnil steklenico z vodo (za rože) in pil s tal…. A ni frajer?

Ti vračam prisrčne pozdrave – in vsem tvojim s kužkom vred!!

Ja, Pipi, res je faca. Ma če živiš z njimi, jih opazuješ,jim dovoliš, da so del tvojega življenja, potem vidiš stvari, ki jih počnejo in se moraš res smejat. Ej, je pa res facica tale tvoj kuži, ja je bil žejen. Pa še reč, da nimajo pameti.Verjela ali ne, moj maček je pil vodo iz posode, kjer je bila noter riba. Sem to isto stvar zadnjič nekje videla na TV-smešnice..No, posode z ribo nimam več, je riba samo gostovala pri meni, maček je pa še tuki.
Hvala za lepe pozdrave, ki ti jih vsi vračamo s štirinožniki vred. 🙂

Lp, Jana

Ha, ta je tudi dobra z mačko :)! So posrečeni, ni kaj!

No, jaz zaključujem delovni dan, se beremo spet jutri!

LP

Pipi, ce si se zelis tiste zavarovalniske stose, ti jih jutri iz sluzbe posljem…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Uauuu, Pepi, jaaaaaa, super!!! Se mi že ful mudi in jutri bom tu šele popoldne…Komaj čakam!!!

jupi jupi jupi jupi………………………

kljuka ,meni jih ne pozabi !!!! (samo na lepotičke misliš, ti ti t i)

A si tud ze Pipi spoznal?. Sem videl, da se je zadnjic zate nekaj zanimala. Sam si lisec Strump, takoj das zogico na drugo stran, hehehe….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ti si lisica , ti mi vse češple spelješ z svojim očarjivim , glasom …..saj nimam nič proti , raje vidim da to delaš ti kot pa en s CESTE ,ki ga ne poznam
Lep večer ti želim , grem ,………………….tudi jaz sem počasi zaključil z delom

Zdaj bom pa jaz rekel ni problema, hehehe…Jaz ti nisem v nicemer konkurenca, stari musketir, sploh nic ne osvajam, se sam malo s puncam pogovarjam, to je vse….,
pa ce verjel ali ne, hehehe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepiiiiiiiiiiiiii, kaj pa jaz? A men pa ne boš poslal štorij? Dej, dej, no??

Pa lepo dobro jutro!

Jani

He he he ….”staremu” mačku ,verjet !!!! , ni problema , jaz tebi vse verjamem , ker vem ………da kar je tvoje ……….vsaj upam da nau moje ,……hheheheheheeh
Pepi lep in bogat dan , veš čigav ……..

New Report

Close