Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek K A J A – Vse NAJboljše

K A J A – Vse NAJboljše

Draga Kaja

VSEEEEEEEEE naj naj naj naj naj boljše za tvoj

R O J S T N I D A N

Kaja, želim ti,
da bi danes bil tvoj najlepši dan ,
s sončkom obsijan,
s srečo in ljubeznijo obdan,
z veseljem in toplino v srčku,
samo tako, kot jo premoreš samo TI.

Še enkrat
Vse NAJ NAJ NAJ

Prijateljica
Sandra S. CMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dobro jutro Kaja,
Pridruzujem se Sandrinim najlepsim zeljam za tvoj rojstni dan. Torej vse najboljse, predvsem zdravja, pa tudi vse ostalo naj….
Cmooooook,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ljuba Kajči,
nekaj lepega je danes v deželi tej!? Danes boš deležna lepih besed, lepih misli, lepih želja, cmočkoooooov. Posebej uživaj v današnjem dnevu, izkoristi vsako njegovo sekundo in če boš verjela, da je življenje vredno živeti, ti bo prav ta tvoja posebna vera pomagala ustvariti resničnost (ni dobesedno napisano, je pa v tem smislu napisal Wiliam James!).

Zdaj pa nekaj mojih želja, ki jih je zapisala ženska – Louisa May Alcott (1832-1888):

“Tam daleč pod soncem s moja največja hrepenenja. Ne morem jih doseči, toda lahko se ozrem gor in vidim njihovo lepoto, verujem vanje in poskušam slediti, kamor me vodijo.”

Tako, ljuba Kajči. Zdaj pa veselo na ………… praznovanje (delo za danes pozabi, ker ti bomo podkurili pod ………… papirji!! Velja.

Še enkrat vse ………….. cmočkeeeeeeeeee tega sveta, ti pošilja
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Vse naj Kaja, tudi z mojega naslova! In lep dan!

Jani

Se pridružujem čestitkam in ti želim, da se ti izpolni, kar si ti sama želiš ( a bodi previdna – saj veš: želje se ti utegnejo izpolniti….:)!!!

Draga Kaja!

Naj bo tale dan samo tvoj dan!

Iskrene čestitke,

M.

vse …vse …..iz ……srčka….NAJ ,NAJ ..za tvoj 22.roj dan

Draga Kaja !

Vse naj, naj, naj………………..

Lp, Jana

Najboljše seveda , pa čimprej se pozdravi !

Vse naj naj – bodi vse kar si želiš !

sanja

Dobro jutro vsem,

hvala za lepe želje. Danes sem sicer še doma, ker prebolevam virozo,
jutri pa spet novim zmagam naproti.

Praznovala bom zares šele konec tedna, danes pa bomo vseeno spili kakšen kozarček na moje zdravje. Me prav zanima, kakšno presenečenje sta mi pripravila otroka.

LP,Kaja

Kaja, tudi jaz ti želim VSE NAAAAAJJJJJJ … kako gre že tista … bol star bol nor (Predin) … haha, tudi če jih imaš šele 22 ….. :)))

Barbara.

Draga Kajči , tudi jaz se pridružujem vsem , ki so ti voščili !
Najprej ti želim ozdravitve , ker berem , da si revica !
Potem pa naj se ti po vrsti izpolnjujejo velike in male želje , vendar ne prav vse , ker pravijo , da človek , ki nima več želja , ni srečen ! Prav to pa želim , da si ti – srečen človek !

Andrejka

Hej, živjo!

Tokrat si se ti narobe “pripopal”!!!!!!

Pa si zadnjič ubogega Pepija kregal… By the way – resnična hvala, saj veš zakaj (takole postane človeku prav toplo pri srčku, veš)

M.

Saj sem videl ,pa sem si mislil …….Ako prođe, prođe
ti pa verjamem da bi ti pasalo se malo vrniti v lepe in čudovite čase…hehehe

Kaji 🙂

” …. sem deklica mala .. voscila bi rada .. vosciti ne znam … pa lupcka Ti dam ….. “

Vse najboljse – naj se Ti izpolnijo vse Velike in Male zelje!

bzz bzzz
cebelica

Pri nazdravljanju, pazi, da ne bo pijaca premrzla. Jaz bi glede na tvoje zdravstveno stanje priporocil kuhano vino, grog al pa segret cuker (karamel) zalit z domacim stajerskim snopcom.. Saj imas rojstni dan, mar ne? No, kakor koli lepo prezivi ostanek dneva, praznuj svoj praznik in se zdrava prebudi zjutraj!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Tudi od mene, Kaja.
Mislim, da bi ti kakšna kapljica mojega strupa priišla zelo prav.
Če boš potrebovala, vsekakor sporoči, je za vse dost!!!

lp, zm

Kaji želim vse najboljše! Vsega kar si sama najbolj želi…pa še pa še!!!!

s sporočilom:

Pridne punce pridejo v nebesa…poredne pa povsod….!

Lepo praznuj!

Angel

New Report

Close