Najdi forum

"frej"

Dobro jutro vsem!

Ker sem včeraj doživela na tem forumu dobrodošlico, se vsem zahvaljujem. Berem vas že nekaj časa, pa ne vsega (priznam).

Da si ne bomo skakali v zelje (he, he). Naj tisti, ki je “frej” napiše, kdo je, da bom vedela.

Tukaj gor ste res nekaj posebnega. Na drugih forum je postalo dolgčas, tukaj pa: KOT DA JE DRUG PLANET. Za znoret noro!

Ker sem ponavadi bolj resne narave, upam, da se bom znala vključit in kakšno povedat. No, včasih pa se spustim na raven 5-letnika. Kaj češ, nihče ni popoln.

Pozdravček od Lili

Ljuba Lili, bolj ko se ti bo odstekalo, bolj bos “naša”. In nikar strahu, tukaj postanemo vsi dobri, potem smo nekaj časa vsi slabi, potem smo nekaj časa vsi za luno, samo ne išči razlogov za nič, lepo te prosim, ker potem zaidemo v vode, kjer je treba znati plavati, plavati pa ne znamo vsi. OKI DOKI????
Dobrodošla še enkrat in srčno upam, da se ti kakšen “frej” oglasi!!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga Lili, kot je pisala že naša mamči, tako je. Imaš našo podporo, pri vseh kozlarijah, ki se ti bodo zapisale. Če pa boš rabila resen nasvet, tudi ni problema, ti bomo pomagali.
Zdaj pa veselo pero v roko in piši………:)

Lp, Jana

Danes sem full zaposlena!

Imam letanja za cel dan.

A se vi tudi zvečer kaj dobite na Mušketirjih? Mogoče danes? Ob devetih?

Pozdravček od Lili

Jep ….se bom pa jaz opogumil prvi …mmmhhhmmm…
Mi smo vsi frej , ..(tudi če so kateri /e zavezani/e ……..tu na forumu smo FREJ). Pri nas se boš morala veliko cmokati , ljubčkat , ko se smejemo -smejati ,in ko jokamo spet SMEJATI…
Sem ter tja uleti , kak nepridiprav in nam poskuša uničiti veselje z svojo nevoščljivostjo ,vendar ne rata – KER SMO VSI ZA ENEGA IN ……….. (vse za enega – PRIMOŽA…hahahahhaah)
Drugače ,samo žensk se pazi te so hudiči ……hiihihihihi
Malo prej smo eno zgubili…

No evo, pa si me prehitel.

Mi držimo skupaj bolj kot Neostik.

Kaj si pa ti mislila pod frej , pa ni čisto jasno. Česa frej ?

Drgač pa za vse tukaj – sem na dopustu, zdaj vas zapuščam.

Imejte se pa razturajte kot znate !

Lp,Kaja

Kva je enim super, ko so že frej. Te kej pokličem vmes. oki?

Doki …….
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.hihihihihihihihihihihihihihihihihihhi
lep pozdravček

UUUUUUFFFFFF!

No pa si me nasmejala ……hehehehehe
zdaj pa pogej odspodi
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.nema nič , peč pokvaren
hahahaha

Vsi enaki – vsi frej :))))))))))

Lili, lep dan, pa ostali tud!

Čau!

Jani

Lili dobrodošla,
ma nč se ne sekiraj, če ne moreš vsega prebrat, k kle gor se včasih tko odtrga, da bi moral človek potem celo noč zraven te škatle sedet, pa lavorček pod stol podstavt, da ne bi blo lužic, pa , verjemi, še ne bi prišla na čisto. DOKAZANO:)))))))!!!

Welcome

Ojla Sandra, sa si že prodala? A vse? Ne no! Nehej, sej vse se pa ne da :)))

Lep dan in veliiiiiiiik sončka :))))

Jani

ejga…..pa vseeeeeeeeeeee, je šlo za med

No ja boš že dobila novo “dozo”, potem pa spet jovo na novo 🙂

Ajd, lep dan, pa veliiiik sončka!

Jani

Lili, jaz danes nisem frej, ker sem v službi, jutri nisem frej, ker je žena doma, mogoče bi šlo pojutrišnjem, če bo šla k maši in na grobove… :))))

Ma jest tudi nisem nič frej te dneve. No, služba bo danes ob 14h šla pa-pa, ampak potem se začne pa drugo delo. Tak čas je, ko je treba malo spremenit življenje. Joj, kolk mi je težko takole pisat, ko lahko vsi berejo. Mislim, ena zadeva je, ko je ne bi tako razlagala tu gori, zato sem mislila zvečer na Mušketirjih.

hihihihihihihihihihihiihihihiihihiiiiiiiiiiihiiiihihihihihi

Ma, resno mislim.

A ste slišali vremensko napoved? Kakšno sranje se nam obeta?
Danes ne preveč toplo, toda suho.
Jutri toplo in suho.
Pojutrišnjem, na 1. november (vsem preteklim želim obilo mirnega počitka), pa bo mrzzzzzzlo in mokro.

No, zdajle je sonček – ups! se je že skril. Ma, naj gre vse nekam …

Pozdravček od Lili

Lili, lepo se imej na četu, jaz tja ne morem, ker imam v službi požarni zid, zvečer pa zaspim ko ubit.
Pa nam le tu in tam kaj javno odkrij, da se bomo muzali, pa obirali..saj veš, to nam tako lepo sede…..čau.

O.k, o.k.

A tale tvoj mejl res ne obstaja, Sašo?

Tiste firewalle tudi jaz sovražim, pa ga v službi hvalabogu za tole nimam. Mislim, da ga imam samo za download-anje raznih programov, ki jih pa ne rabim.

Pozdravček od Lili

O, sranjeeeeee!

Ja, mislim, da imam tudi v službi firewall za Mušketirje. Pa sem bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da prej tega ni bilo. Zdajle pa me noče in noče povezat. Ali pa Primož kaj nagaja! Pravi vražiček je!!!

Pozdravček od Lili

Sašo , nič novega ,zadnje čase je tema ,edino posavc ga malo pošali ,pa še kak , ostalo ………
Je pa veliko bolje se malo pocrkljati zvečer , ali pa pogledati kak dober film doma ali v kinu .
Lepe praznike v kolikor se ne slišimo

Klepetavček dela normalno , samo ni nobenega ….. bay

Ja Lili, nas vec za zidom (ne hodimo na chat), zato kaj zanimivega kar tu na forumu odkrij…, da bo bolj živahno…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ojla, ljubi Sašk, saj si še živ. Sem bila prepričana, da so te služba, pa tiste vaše bukovce in kaj vem kaj še vse, izčrpale do kraja. Pa še malo migaš, še migaš in dokler migaš, si, hvala bogu živ. Samo živ ostani, pa četudi le malo pomigaš sem in tja, samo da vemo, da si tukaj? Pozdravček,
(hah, zdaj imam novo ime, če si zasledil – partizansko !!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ali bi , hehehehehehe
http://med.over.net/phorum/read.php?f=17&i=25934&t=25930

New Report

Close