Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lahkovernost

lahkovernost

Spoštovani Tjavendanovci!

Z obžalovanjem opažam, da ste kljub vašim letom vsi skupaj še zelo naivni. Pojavi se en(a) Angel, precej (NE)vešče manipulira z vami, že iz njene predstavitve in načina podajanja bi lahko ugotovili, da gre za enega zajebanta, ki ima malo časa odveč. Rad manipulira z ljudmi in opazuje reakcije. Ja, za tako početje moreš biti malo prfuknjen in časa ti mora ostajati. Vse sorte ljudi je, ni kaj, ampak priporočam vam, ne nasedajte in ne trošite vašega časa in impulzov v tri p****.

Lep dan vsem

zelena strupena kačica

Zdej si pa Ameriko odkrila, al kaj ?

Hvala lepa za nasvet, več kot preradi ga bomo upoštevali. Lahkovernost pa našemu obnašanju vseeno ne bi rekla, temveč je to tista strpnost, ki jo skušamo drug do drugega gojiti. Je pa res, da tudi strpnost ni trajna, ampak ji enkrat rok poteče. Ta ljubi Angel je pač tak kot je, saj tudi Angeli niso vsi, kot so nam jih v katekizmu naslikali. Jaz imam še dandanes pred očmi sličico, na kateri sta bila narisana dva ……..

In v trenutku, ko naši strpnosti poteka rok uporabe, prideš in daš pravi pravcati nasvet. Kačica, kačica, dobra si ti, bi se te dalo v bodoče uporabiti v obrambnih vrstah. Ne odhajaj, ostani in brusi jezik in hrani strup!!! Hvala ti lepa za pomoč.
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne vem, čemu potem toliko maratonskih debat, utemeljevanj, opravičil – Andrejka se je prav na debelo opravičevala, čeprav je opravičilo poskušala malo humorno obarvati, in tako dalje…..
Če pa ste se zabavali, pa ni problema. Brez skrbi, bo še veliko novih preoblek.

LP

Preberi moj post pod temo Prosim, pa boš videla, da sem tvojega mnenja. Tvoje pisanje pa bo spet povod za njeno pisanje in spet jovo na novo …..

Sorry, Kaja, res je, sem šele zdaj prebrala.
Torej dobrodošla v klub nelahkovernežev.

LP

Pazi , nobenega humorja ni bilo vmes – sama čista resnica !
Humor je drugje !
Zakaj sploh zgubljaš besede , če se ti zdi vse skupaj tako prfuknjeno ?
Mi se pač zbavamo na tak način , malo prvokacij , pa malo resnice – vsak mora znati presoditi , kje je ta resnica , pa včasih tudi kako pojasnilo , čeprav ga res ne bi bilo treba ! Pa saj vidimo , da ne razumete vsi , a ne 🙂
A.

Ne verjamem nobeni kaci, najmanj pa zelenim mambam, posebej ce te kaj obzalujejo! Saj, na videz je tvoja predpostavka točna, vendar ne zdrzi preverjenih dejstev..
Angel je ziva oseba, z imenom in priimkom, stalnim naslovom, delovnim mestom, z nesrecno zivljensko zgodbo, z umislenostjo, da ima monopol nad lepoto, pametjo (IQ), čustvi (custveni IQ), ki zato nehno poucuje nepoucene in enako nenehno gradi mostove med ljudmi..O uspesnosti njenega pocetja se da razpravljati… Ja, ima eno neizpolnjeno hrepenenje, ki ga ne more skriti in hkrati daje videz svetosti zivljenja… O prfuknjenosti in izgubljenem casu po moje na Tjavendan-u nima več smisla razpravljati.. Pa se to, angel ne skriva svoje identitete, vabi na srecanja na kavi, odprto govori o sebi… Z malo logike ga lahko najde in locira vsak povprecen amater z brskalnikom elektronskega telefonskega imenika. Upam, da to ni cilj tvoje provokacije? Tudi za tvojim nickom, se lahko skriva angel, hehehe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Draga Mamba

to je forum tavendan, zato pa smo prfuknjenci, če ne bi dovolili prfuknjencev, tega foruma ne bi bilo. Že velikokrat sem napisal, vsak naj dela kar mu paše, samo naj pri tem ne prizadene nobenega drugega. forumov je več in vsak naj se najde tam kjer misli, da mu je mesto.

Zakaj ne bi trošil impulzov v tri p….., samo obremenjevat se ne smemo kaj se tukaj dogaja, če te nič ne moti, potem se preprosto pridružiš, če te moti ne bereš in si drugje. Tako to gre.

Trenutno sem malo bolj reden gost na vseh forumih, da malo pregledujem kaj se dogaja, tako da si lažje ustvarim sliko. Nekateri res pretiravajo, ampak bodo že spoznali, da ne sodijo sem. Selekcija je tako kot evolucija, nekateri bodo odpadli in ostala pa skupina.

Za vsakega se bo nekaj našlo. Samo bolj potrpežljivi morate bit.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Čer ženska! Bravo, kako pa si lahko uganila? Mi pa ni všeč tvoj…v tri pi…***
Napiš do konca @!#$ @!#$ @!#$ @!#$ @!#$!
Tako se to dela!
Angel

Čer Pepi! Lepa hvala! Lepa hvala ti! Ti…že veš, saj imaš eno tehtnico, Venero doma…
Lahko noč!
Angel

Čer Marija!
Tudi Marije niso vse svetnice! Ti definitivno nisi!
Latinski prgovor:

“Okvara najboljšega je najhujša!”

ali beri latinsko ženska:

“CORRUPTIO OPTIMA PESSINA!!!)”

Angel

marija napiše:
>
> Hvala lepa za nasvet, več kot preradi ga bomo
> upoštevali. Lahkovernost pa našemu obnašanju vseeno ne bi
> rekla, temveč je to tista strpnost, ki jo skušamo drug do
> drugega gojiti. Je pa res, da tudi strpnost ni trajna, ampak
> ji enkrat rok poteče. Ta ljubi Angel je pač tak kot je, saj
> tudi Angeli niso vsi, kot so nam jih v katekizmu naslikali.
> Jaz imam še dandanes pred očmi sličico, na kateri sta bila
> narisana dva ……..
>
> In v trenutku, ko naši strpnosti poteka rok uporabe, prideš
> in daš pravi pravcati nasvet. Kačica, kačica, dobra si ti, bi
> se te dalo v bodoče uporabiti v obrambnih vrstah. Ne odhajaj,
> ostani in brusi jezik in hrani strup!!! Hvala ti lepa za pomoč.
> Mamči

Čer Kajči!
Ameriko je odkril Krištof Kolumb, da ne bo pomote…Zelena Mamba je pa odkrila Angela…temu se reče….”razkrivanje tančič…” samo dvomim, da boš razumela, ni pomembno! Bi si pa na moč želela….

Lahko noč Kajči, ajči bumbajči bummm…bummm…***(ma Kaja, niso to bombe, to je razbijanje tvojega srčka…)
Angel

kaja napiše:
>
> Zdej si pa Ameriko odkrila, al kaj ?

Čer Zelena Mamba!
….ma kako lep nick…Zelena Mamba…Samba, samba…pa ča, ča ča…saj se da…Hvala Mamba!… Veliko mero inteligence imaš. Ostani taka kot si, ker si mi povšeči! Pusti ostale, ni vredno…oni pišejo, da se zajebavajo…sončke pa cmoke si pošiljajo, kot otroci v vrtcu…malo rajajo…pa malo jim angeli nagajajo…ampak so preotročji, da bi razumeli…
V čem je Zanka…hopla! Glej…Uganka…:)))))****

Nočka Mamba! Pa lupčka, pa cmokca!!!:))) Yessssss!!!!
Bodi za njih ti druga uganka! Please…!!!
Angel

Ma Kajči! Tisti tvoj post….je pa res post! Neko stradanje u iber do kosti…ne se tolko posti, se boš posušila…tvoj post je en post!
Nočka Kajči! Lepo mi ajči!

Angel

Ma Mamba, kašen sorry!!!!! Zakaj se jim pa opravičuješ! Oni se meni niso nikoli!!

Bodi Mamba, moja in njihova druga uganka, ena zanka……saj ne bodo dojeli, to kar ne bi smeli…ostalo so že naredili, bi Angela najrajši UBILI!!!…

Angel se pa ne da, ker je njihova senca, velika uganka in zanka…
V življenju dobi vsak tisto, kar si zasluži…pred nebeškimi vrati bomo vsi stali in milo jakali…
eni bodo šili gori,****
eni pa doli…
*****
eni bodo pa v zraku viseli in se po angelsko lepo imeli!****************
Mamba, midve bova viseli v zraku, peli in se smejali…pa plesali….u iber do belega dne, ko angeli počasi zaspe…

ps: ker sem pesnik, ne me spet obsodit, da pijem…rada pesmi pišem, jih rišem in uživam, ko VAM PIŠEM!

Angel

IIIIIzzziii Andrejka…..ma, to škoduje lepoti in tvojim prekrasnim zelenim očem…to pa ja že vem…pusti ljudem živeti po svoje, pusti jim dihat ne jim pihat…bodo že dojeli, ali se pa bodo ujeli!!! Povej no Andrejka, kako kaj Love? Gre ali ne gre? Ti bom izdala eno lepo skrivnost….samo pssss…veš to je pa tako. Osebno se nisem nikoli k ničemer prisiljevala… vse je šlo gladko ali pa sploh ni šlo…Srečna sem v zavesti, da sem ženska…da sem vir poželenja in moškega hrepenenja…zato sem resnično vesela, ker čutim, da si ti tudi taka…tažko ti je priti do dna…in globine tvojega srca…pa saj to veš prav dobro…Jani se zagotovo ne bi tudil kr tja v eno nulo…ma to pa ne, tak pa ni…povej si srečna v zavesti, da si vir poželenja in moškega hrepenenja…Strela potem sva pa že dve taki! Ma, kaj pa zdej….? Ah, nc. Lepo se imej in veselo se Jančiju smej….pa srce mu ogrej, ker ti to znaš storiti, se ve….Jani! Da bi slučajno kakšno butasto ne odpisal…Ti pa ČISTO TIHO! Drugače boš ostal brez obeh, boš sam in osamljen…
Andrejka! lepo se imej!

Angel

Dober večer Primož!
Ne upam nič dodati, ker si komaj upam odpisati…nekoč so me učili, pa ne v šoli…”Tudi če ne veš kaj početi, počni to očarljivo”…Je pa težko, ker nekateri tega ne razumejo! Očarljivo je očarljivo in ne žaljivo…pa kaj naj s tem?

Lahko noč Primož!

Angel

ps: pa nočka tudi vašim zakladom doma!!

Ne obremenjuj se toliko.
Do Kaje se pa lepo obnašam, ker je moja prijateljica in zelo fejst punca.
Ja, zanimivo, tudi taki se najdejo.

Oproščam se obema! Ma sorry! Oprostita mi!
lp
Angel*

tolk

Čer! A ja? Sedaj sva pa še neumi! Pazi ti njega…Andrejka, takoj plan varianta B!!!
nočka!***
pa lupčka!
pa še kaj drugega/eno okoli kepe!
Angel* kva sem huda…ma, nc!*

Jani napiše:
>
> tolk

New Report

Close