Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj pa resno !

Zdaj pa resno !

Ljubi prijatelji in vsi ostali !

Ker sem , kot kaže , zakuhala špetir , je čas , da rečem par resnih na temo “Jani”.

Zgodba je taka :
Imam številke GSM-ov parih ljudi tu s foruma , za katere rada rečem ,da so mi že prijatelji. Nekatere poznam že tudi osebno. To nikakor ne pomeni , da s komerkoli od njih seksam ali ga “zapenjam” , še posebej , ker so vmes tudi ženske , pa še nisem opazila , da bi me pritegnile tudi telesno . Imam tudi številke bratrancev , sestričen , tet , stricev , očeta , brata, šefa , obeh hčerk , pa še , pa še … in PRISEGAM , da z nikomer od naštetih NE seksam . In tudi ne nameravam.
Torej mi te številke služijo zato , da ljudi , ki so mi dragi ali jih potebujem , pokličem .
In oni včasih pokličejo mene ali mi pošljejo SMS , čisti odnosi , poklepetamo.
In to se je zgodilo v četrtek.
Bila sem službeno v Ljubljani in lahko povem še to , da sem bila ravno v trenutku , ko je prišlo Janijevo SMS sporočilce , sredi klepeta z enim mojih forumskih prijateljev .
Prebrala sem sporočilce , povedala od koga je in se odločila , da njegove pozdrave prenesem tudi drugim.
Ne vem , morda je bila moja odločitev napačna ! Če je bila in sem s tem koga prizadela , mu porušila kaka skrivna upanja, pričakovanja ali želje ali morda izdala kako informacijo , ki bi morala ostati skrivnost, no , potem se tu javno opravičujem !
Še vedno pa sem mnenja , da nisem naredila čisto nič tako umazanega , da bi morala biti javno ožigosana in razkrinkana kot moralno vprašljiva oseba.

Povem naj o sebi še to : če me nekdo javno izziva , potem odgovorim s še večjo provokacijo ! Žalim in zmerjam ne , ker je to proti vsem mojim načelom , odgovorim pa. In to tako , da provokacijo lahko priženem do čistega absurda. Kdor to razume , se bo nasmejal , kdor pa ne , mu pa edino Bog lahko nakloni razsvetljenje. Jaz očitno ne morem !

Vsem , ki me razumete , pa tudi tistim , ki me ne , želim lep dan !
Andrejka

Andrejka !!
kazen božja …….100 krat oče naš ,(ki se voziš po treh kolesih .pa eno kolo stran pade ……..)žegnano vodo 100 krat zgrgrat …….,mene kot župnika so samo zanimali naslovi ……saj veš lahko kdaj prav pridejo …

Andrejči , srce ….cccccccmmmmmmmoooka , preberi v kratkem Outlook Express
bay

Andrejka, z moje strani je vse “loud and clear”

Lep dan!

Jani

p.s. čutim se pa odgovornega za dogodke zadnjih časov na tem forumu! Pa o tem kdaj drugič. Lepo se imejte prijateli(ce)! Pa lep dan in veliko lepega!

nova
Uredništvo priporoča

Ej , Štumpi , v kratkem bom spet v Lj. pa se oglasim pri tebi ( če želiš , seveda , da ne bo spet kakih hudih ur) pa mi boš lahko lastnoročno serviral to žegnano vodo – sam glej , da jo res požegnaš z enim Martelom . Eni že vejo , kakšna postanem , če ga mal ruknem :))
Drejči – zate !

Jani , saj meni se je tudi tako zdelo , saj zato sem pa stegnila jezik !
Ker če bi bila kaka SKRIVNOST posredi , se mi zdi , bi midva to še kako skrila pred javnostjo , a ne ? Sej čist trapasta pa tud nisva !!!
A.

Ja, glih tolk upilena pa tud nisva, res! Pa še posebej sem napisal” tebi in forumovcem” in je valjda za objavo 🙂
Torej, še zmerej drži tisto z morja: Lep pozdrav! Pa lep dan!

Jani

p.s. vse pritikline so pripete :))

Ja, jest že vem, Drejči. Postaneš divja, tako, da ga ni za srat!

Na zdej vem še jest :)) Bo potrebna rahla pazljivost 🙂

Čau!

Jani

p.s. Jana en dober dan, mal pozno, pa vendarle 🙂

Enako Jani, tudi tebi!

Rafko Irgolič
Prosim da vsak napiše po eno vrstico

Moj črni konj ne rabi uzde…

uboga me, brez vajeti…………..

bravo Janči, upam da jo bo kdo še naprej nadaljeval (pesmico mislim)

Andrejka, to pa ni tebi podobno… Pojasnjujes tisto, kar sem mislil, da je vsem jasno… Zdaj se pa še jaz pocutim krivega, da nisem Kaje poslusal…
Torej zal, mi je…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

nobenih komentarjev več, na blažene…..

Ej, da ne misliš ti kam spičit – ne, ah, ne, sem opazila, da si še gor. Tako, ljuba Andrejka, hvala za pojasnilo. Mene je že več kot hudo skrbelo, komu naj se “pripopam”, še najbolj pa me skrbelo, ker sem se bala samo tega, da bo samo že “huda jeza” ostala, in kam potem naj se prišlepam jaz? Ljubica, draga prijateljica, jaz razumem tvojo šalo, vidim te, slišim tvoj smeh in vesela sem, da si nam prijateljica in da imam številko tvojega GSM , da te lahko slišim, da me miluje tvoj nežen glas. Fantje, zagrebite se in dobite številko, ne morete si predstavljati, kako angelski glas ima naša Andrejka!!! Izmenjajte številke, zdaj je pravi čas in naredili bomo še enega vrageca. Andreja, hvala ti za pojasnilo, zdaj imam še upanje, da kaj ostaja za nas z Jano, Kajo, Barbaro, čebelico, ………….. in druge.
Pozdravček,
še brezimna partizanka!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj ti bomo našli ime Mariči, joj Kaja me bo fentala, nič ne spravim iz sebe, samo na kozlarije mislim, he,he

Ljubčka moja, golobčka moja, učiti se in učiti se je treba od izkušenejših, od tistih, ki vedo in poznajo ljubezen, ki se piše ………. Dajmo no, telička sta, resno!!
partizanka brez imena

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ljubčka moja, golobčka moja, učiti se in učiti se je treba od izkušenejših, od tistih, ki vedo in poznajo ljubezen, ki se piše ………. Dajmo no, telička sta, resno!!
partizanka brez imena

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pepi , saj imaš prav ! Čisto brez veze pojasnjujem , saj kdor ima kaj soli v glavi , razume brez tako natančnih pojasnil . Pojasnjevala pa sem onim drugim , zato pač , ker ne želim biti jabolko spora ! Pa tudi moti me , da se me kar takole obmetava z blatom , mislim , saj lahko vržem nazaj , pa čisto po damsko to ni , a ne ?
A.

Punce , brez zamere …..jaz sem se danes pošteno “na-kurcu” , ,bilo mi je v veselje , pa še mi gre na smeh …..
pravilo je : v slogi je moč!

Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

Aja ?!
Bo že res , če pravi mama Mariči 🙂
Janč , tele, kaj praviš na to ?

Bemti, Štrumpi, si vsaj ti na “k……” , jaz, ko si hudičevo želim biti, pa “k……” nobenega nikjer, same p…… vse naokrog!!! Haahaaaaaahaaaaaaaaa!!! Bemti!!
Andrejči, Jani, kar mukajta, le. Ne gre drugače, vseeno bolje, kot nekoga kam poslati!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muuuuuuuuuuuuuu 🙂 neč, ma že prov, sam kot si dejala, enim je treba napisat… jaz bi še narisal, če bi lahko, pa Primož ni zrihtal tega…še :))

Ajd, fajn se imejte, ste me spravli v dobro volo, res muuuuuuuuuuuuuuuuu :)))

Čau, do popoldan!

Jani

Kljuka a si spet dežuren ???
kako je bilo na predavanju ?

New Report

Close