Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partizanska imena

Partizanska imena

A je danes nekaj v zraku al kaj, da nam ne steče ,a ?

Z Jano sva že nekaj debatirali na temo partizanskih imen.

Za kaj gre ? Kot vemo, je Jana Zajček, Andrejka Lisička, Pepi pa Knofek.

Kakšna imena pa bi dali drugim ?

Bom jaz začela – Sašo bo Žrebec.

LP,Kaja

Ugovarjam na ime Knofek, saj ni, da mi ni vsec, sam ni v skladu z mojo fizicno podobo, imam sto kil, torej sem lahko samo knof…hehehe,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma ne, knofek je tko prisrčno, sej ni važno kolko kil maš. Knof je tko osorno in realistično. Ti moj knofek, a ni to lepše za uho ?

nova
Uredništvo priporoča

to je ravno tako kot krof in krofek …. Neznalckov najboljsi prijatelj je bil tudi Krofek … pa ni bil ravno podhranjen ….. sicer pa zna tudi knofek ornk drzat hlace …. kukr en taprav knof :):))

bzz bzz
cebelica

se predam pod tezo argumentov, torej knofek je res lepse az uho…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaja, tistole s Sašotom, je tud tko full socrealističn, a ni? Ma se sliš kot ena kobilarna…pa to :))) Pa nej bo Uhanko, al pa kej tacga :))

Sončka, vsem, ga jemama kulker češ!

Jani

p.s. :))))))))))))))))

Prav bom pa jaz partizan PEPI……..

Neeeee, ne pade to dober :))) Bod kej druzga 🙂 , kaj pa vem, ajd ženske predlagajte :)) vam gre to full dober od rok…..

Ja, ti dam prav. Lahko bi bil Uhanko.

A bi ti bil Sonček, ko nam ga tako nesebično razdajaš ?

Kje ste vsi ostali z idejami ?

Čakite, da pridem s kosila!!! Mi bo domišljija zalaufala. Tačas dajte ime meni.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pepi , zame si Knofek pa konec !
A.

Nekje sem zasledila, da je naš Štrumpi kodrast! Je to res? Ali ne bi bilo potem umestno nekaj na “skodranost”, a?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Meni so bila dana od svete jeze že nakajkrat ena imena – od ……… do ……… tako, da si ga kar izmislite. Spomnite se malce nazaj, pa vam bo hitro kapnilo. Me zanima, dal’ če bit pun pogodak!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj pa , če bi bil Mačkon ?
Saj veš – izpeljano iz “mačo” :))
Lisička A.

:::::)))))???? a dolžina med palcem in kazalcem .-…….heheheheeh

Andrejka, hvala, ampak ne, hvala! Rajš neč kot to 🙂

Jani

Od sodnice so svetnice .. a ni blo tko ?

Lahko bi bil Ohrovtek …….

Dokler so partizanska ,vse kul , ko pa preidejo v domo-branska ,in njim podobna …hehhehehehe
Čakam …..čakam…..

Toččččččččččččččččnooooooooooooooooo!!! Kar vam je ljubše!!! Ha, ha, ha, ha, ha, (ja, pa še mama je bila vmes, pa kaj vem kaj še!!!, nakar sem dodala “dobra kuharica”, “še boljša žena”, “najboljša ljubica” – p.s. zdaj tukaj eno miceno karikiram!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Verjamem, da tudi za oko. Še bolj prikupen si, knofek , kot si misliš!

Mariči, je kot ena maskota foruma, prva nas zjutraj pozdravi, pri kregu nas zaustavi……..

JA , TO PA JE ŽIVA RESNICA !
Pa naj bo napisano in obelodanjeno na tem mestu !
Lisička – knofku

Ma ne ti , bumbar !
Za Sašota sem predlagala !

Ti bi bil pa lahko Teliček – a si prebral , kaj meni o naju Mariči ?!

Tako je !
Lisička—na Knofku.
Zajček –s Knofkom.

New Report

Close