Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek O MOLKU ………

O MOLKU ………

Dobro jutro in lepo pozdravljeni vsi stari in posebej še novi forumovci. Lep, prelep konec tedna je za nami in sanjarjenje me še vedno ni čisto zapustilo.Še vedno mi oči božajo vinske trte v jesenkih barvah, ki jih ne premore noben modni katalog in nobena slikarska paleta. In ob vseh teh lepotah, ki sem jih imela priliko opazovati in sem imela tudi srečo, da sem jih podelila s prijatelji, sem pomislila na to, da bi to radost rada podelila tudi z vami. Pa ne bom dolgovezila zdaj tukaj. Drugič. Bi pa ponovila tisto, kar sem Pepiju napisala par strani nazaj v odgovoru na pisanje prevzvišenega.

O molku. Pepiju sem omenila star slovenski pregovor: Kdo molči, desetim odgovori in še sama dodala: kdor molči, desetkrat desetim odgovori. In tudi to sem še omenila, da je na ta pregovor morda marsikdo od nas pomislil ob prebiranju posameznih postov.

Ob tem dodajam nov pregovor: V slogi je moč!!! (evo vam malce moje jutranje zlobe!!!)

In še mace o molku:

Molk je zaskrbljujoč (tega se je verjetno spomnil in se potrudil odgovarjati. Pepi, vse moje spoštovanje za tvojo potrpežljivost!!!!). Torej, molk je zaskrbljujoč. Čeprav ribe molčijo, je morj često razbirkano in nevarno!!!

Odhajam – in se seveda polna norčij in neumnosti vračam!!!!

Vsem, čisto vsem, starim, novim, budnim, spečim, zaspanim, zaljubljenim, veselim (žalostnih naj bi tukaj ne bilo!!!), tistim, ki so pravkar zlezli izpod ………… , tistim, ki bodo danes imeli srečo, da bodo pod …….. pa en velik, lep, dišeč cmooooooooooooooookkkkkkk!!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, dobro jutro tudi tebi! O molku sta vse povedala že s Pepijem… se delno strinjam, samo delno. Ker včasih človek ne more iz svoje kože, p amora kaj tudi odgovoriti. Pa če je potem tepen ali ne :))

Pa lep dan in dobro jutro še enkrat, vsem! Odzgor in odspod!

Jani

p.s seveda cmokciiiiiiii in sončki za vse!

Draga Mariči!
Dobro, sladko in zadovoljno jutro ti želim. Enako vsem starim in novim zaspančkom, ki še vedno drnohajo pod odejo. Ampak, mislim, da je čas, da lepo vstančkajo, kar je preveč je pa preveč. Rana ura, zlata ura, kaj se to pravi, bomo potem spal!
Drugače se pa popolnoma strinjam s tvojim mnenjem, in ga že dosedaj dosledno upoštevam, pa čeprav včasih zavre…. ( mislim na tisti lonec na štedilniku ).

Vračam velik in lep cmooooooooooook!

Lp, Jana

Dobro jutro in sonček …pa …poljubček….pa …..nasmeh na ustnice …..pa …..in pa …
(pazim da ne bo klobasa )

pa srečo in veselje, pa razumevanje, pa veliko najlepših trenutkov v tem tednu….pa evo spet poljubček………..

Lp, Jana

Kljuka – dobro jutro ( cleanerji so res delali v soboto )
stari a bomo danes kako pošteno udarli ???
DAJ IDEJO !!

Glede na to, da sem danes predavatelj in se mi ob 8. uri začne seminar…bo dopoldne bolj “suho”…. Bo pa popoldan boljš 🙂 Lep dan pa lep dopoldan predvsem! Vsem, ki ste tuki gor!

Čau!

Jani

Ja, pravijo da včasih z molkom poveš precej več kot z besedami … čeprav jaz zagovarjam tisto, da se je vedno potrebno pogovorit … je pa seveda vse odvisno od sogovornika .. če je pripravljen poslušati in če želi slišati kaj govoriš …

Dobro jutro, žarek sončka in lubčka vsem.

Barbara.

tudi tebi lep poz. in poljub-ček

Dobro jutro vsem,

tale ura me je čisto zmedla. Nastavila sem si budilko za 15 do sedmih.Zvoni, vstanem, se mi zdi še nekam temno. Grem v dnevno in pogledam uro na rekorderju.Me je skoraj kap – bilo je 5.45. Potem sem skapirala, da edino ure v spalnici nisem pomaknila nazaj. Kaj čem zdaj – vstat al it nazaj v posteljo ? Jasno, šla sem nazaj. Ob 6.15 se zbudi hčerka, ker je še naravnana na staro uro. Povem ji, da je še nočka in obrne se še za pol ure. Pridno dete.

Skratka, ena zmešnjava že navsezgodaj.

Kar pa se molka tiče – to je del naše diplomacije in brzdanja jeze.Pred leti sem bleknila prav vse, kar mi je prišo na misel. Pa bum in pok nazaj. Pa še parkrat poizkusiš, potem pa le spoznaš, da ni dobro. Naučila sem se . Vsem pa ne uspe.

Lep dan in CMOKA vsem, Kaja

Kajči, lep in sončen dan, cmočka sem, cmočka tja, še hčerkici enega in pa ……… se beremo. Hvala za vse.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tu se nekje ujemava v mislenjih, ce nekdo vprasuje, zasluzi odgovor… Razumem pa tudi Marijo, Kajo, Jano in druge, ki so na svoj dobronameren odgovor dobili neprimerne besede, ki bolijo in zalijo, pa ceprav so zapakirane v takoimenovano drugacno misljenje. Ni treba, da se sogovornikom strinjas, le podcenjevati in zaliti ga ne smes.. Jaz si pomagam tako, da se vprasam, kako bi se jaz pocutil, ce bi dobil tak odgovor…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Mariči , dobro jutro !
Zame je dobro , čeprav sem prebirala , kaj se je dogajalo tule gori med vikendom.
No , delno se strinjam s tabo – molk je zlato.
Pa dodajam še svojo drobtinico : svetnica pa že nisem in zato ne znam vedno nastaviti še drugega lička , ko me kdo poči po taprvem !
Je pa res , da gre v našem primeru oz. pri našem primerku za zelo komplicirano situacijo , ki je rešljiva edino z vztrajnim in popolnim molkom. Dokler kdo uspe zdržati!

Sicer pa draga moja si z mano tako rekoč v najtesnejšem intimnem odnosu , he , he , pa ne samo ti , tako da od preobilja sploh ne vem več , kaj bi !
Euforija !
Dan je čudovit , počitnice so , moja mala se dobro počuti , Bogu se zahvaljujem že dva dni , sama sem spet z vami , pa čeprav v zame zelo resnični virtualnosti , Pepi me je razveselil že navsezgodaj zjutraj , pa Janči-zajčica tudi , moja mala muca kaže znamenja spremembe spola ( ti vrag , spet smo v dvomu , kaj da je – ona ali on !!!)
naš kuža je ves srečen , ker ima svojo lastno živo mucico , oh , ja , življenje je lepo …

….pa čeprav me bo Štumpi spet kregal zaradi dolžine 🙂
Ej, Štumpi , evo ti za odkupnino enega doooooooooooooooolgega lupčka !
Si še hud ?
Na , pa še enega : 0000000000000000000000000000000000000000000000000000
A.

Ni blema , se je še dalo prebrati , šim je bil poljub gor!
hahahahha

Pepi, se popolnoma strinjam s tabo …
drugače bi pa še dodala, da je veliko večja umetnost poslušat in razumet, kot pa govorit.

Pozdravček,
Barbara.

New Report

Close