Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sprejem v druščino

sprejem v druščino

Pa sem tukaj, na srednjih letih mi je dolgičas.Ali me sprejmete, takole občasno, v svojo druščino?

Pozdravljena Sara,
Dobrodosla na Tjavendan-u. Tu radi sprejmemo za svojega vsakogar, ki je dobre volje in ima dobre namene.. Lahko se le malo sprostis v dobri druzbi, pa tudi, ce rabis resen nasvet za kaksen svoj zivljenski problem, ga bos verjetno dobila… Res, da nas je za sedaj večina malo starejših, ki smo svoje ure pomaknili malo nazaj, se nam pa je ze prikjucilo tudi par mlajsih.. Danes bo bolj mrtvilo, jutri pa bos videla kako bodo stvari krenile same od sebe. Bolj odstekana bos, boljse bo… Saj, ves, da nas imajo za prfuknjence…, nas to ne zali…, vsec nam je, hehehe
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ni blema , samo pod pogojem ,da ne boš pisala dolgih klobas….. drugače je pa Pepi že vse razložil ………heheheheh
dobro došla .(poročena ,frej ????) hahaha

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljen musketir…
Zakaj te pa zanima ze v startu, ce je punca fraj ali poročena? Kot, da je to na Tjavendan kaj vazno… Saj veš, da so poročene še bolj nabrite, razposajene in vesele, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

saj sem hotel to jaz reč , pa si me ponovno prehitel !!
Te so magari bolj odkrite….hahahha

ja štrumpi mislim,da sva kar se tiče ohceti in velikoobetajoče dece na istem… Lepa hvala za dobrodošlico.Danes me je na srednjih letih razveselil 999,če se ti ljubi ga poglej.

ja Pepi vidiš tudi meni so prfuknjenci všeč pa še to, ja, malo starejši…kolk od prilike?
Hvala za dobrodošlico ,se beremo

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikooooooooo,
proti Abrahamu, zadovoljna! Ampak po srcu pa prismuknjen bolj kot pri petindvajset, tako da ne bo nobenih problemov.. Glede na nick, a si ti tista Sara, ki je tudi malo svetopisemsko usmerjena?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro! Sara?
Povej…bibiljsko ime…si ti Sara S? Sara je…bila…mistična… če se pravilno spomnim po bibljski zgodbi žena Abrahama, ki ni mogla imeti otrok…dokler ju ni sam Bog osrečil z Izakom..imam prav, Sara? Zakaj ti je tam na forumu Najlepša leta dolgčas?…Pa kaj bom jaz tam brez tebe, Sara? Ma ke Sara?

“Človek ima v življenju vse možnosti …možnost izbire.. to cenim…pa saj je meni tam tudi dolgčas..včasih…kdo pa je lahko vedno samo dober in angelski…Veš Sara, tukaj pa se svet drugače vrti…se mi je parkrat zavrtelo od vsega…tukaj nisem lep angel…ampak…no presodi vsaj ti, ker vem, da sva se razumeli.
lepo pozdravljena, pa vrni se še kdaj na oni forum…ki je najlepši za najlepša leta…
Lep ponedeljek in začetek novega tedna!
Angel

Draga Sara!

Prisrčno dobrodošla med nami, drugače pa velja vse isto, kot je napisal naš pepi!

LP, Jana

sem pogledal šele danes …hmmm
Lep in sončen dan- se slišiva

In kaj praviš štrumpi,

zopet eden, ki kritizira in obsoja brez podlage, 3 izrečena laž postane resnica – pravijo.

Sara, preberi še ostala sporočila,

“Danes me je na srednjih letih razveselil 999,če se ti ljubi ga poglej.”

Ne vem zakaj te razveseljujejo laži :((

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož pozdravljen !

Iz njenega poss-a na srednjih ni nič razvidno po meni da bi kaj opravljala ali oporekala po tebi !! Kaj pa ona ima z gosp.999 pa ne jaz ne ti ne veva .Videl sem da mu je dala izredno pameten nasvet .Če pa gospod 999 slučajno ni opazil in prehitro sklepal ,si ga pa dobro nadrl /nahrulil, kar pa spet je vprašanje če je to bilo dobro …..
Sam si opazil , da tukaj je težko zadovoljiti vseh .Sam veš koliko sva že pre-debatirala o takih in podobnih zadevah .Jaz se sedaj držim tvojih nasvetov – ti pa zgleda postajaš ranljiv –kakor sem jaz bil.
Sam si opazil, da sta nastala dva tabora , (kakor sem že predvideval že pred enim in pol mesecem , ko me je napadel ArghAngel in njemu podobni ) .In sam veš da ta možakar ,ki je zakuhal vse to , se od takrat javil samo še enkrat , jaz in ostali smo pa vsak dan gor visimo kakor smrkli ..
A si izrekel kako besedo Angelu ko je Mici ozmerjala z KURBO ! Ko je žalila gostinstvo in njihove šefe …
Za neko malenkost si skočil na »Saro«
Če misliš deliti pravico jo deli enakomerno , moj nasvet
Sva kolega še naprej in mislim, da bova tudi ostala
LEP IN BOGAT DAN !

P.S.
to je iz srednjih let
http://med.over.net/phorum/read.php?f=27&i=16666&t=16657

njen govor NA KRTAJV ENDAN :Danes me je na srednjih letih razveselil 999,če se ti ljubi ga poglej.
– Upam da ni bila klobasa predolga

Pozdravljena Sara .. saj so drugi že vse napisali 🙂

Drugače pa res ne vem kaj je imel v mislih Primož .. se strinjam s stumpijem .. poleg tega, da si dečkotu (999) dala en krasen poduk iz teme ‘vročina’, si mu tudi razložila, da je njegovo vprašanje še vedno .. tam nekje .. mogoče pa Primož ni dobro prebral …

pozdravček,
Barbara.

Hvala za podporo , in lep dan želim

lep dan se že dela 🙂 .. sonček že kuka tam izza oblakov …
podpora … predvsem pa mnenje, tisto .. kar je res je res haha.

Ampak sladoledov imaš pa v lokalu … huuuh, za vse želje in okuse, res pohvalno! …

Lep dan tudi tebi,
B.

pssssttttt…….spet reklama ….te bo PRIMOŽ za ušesa !
pa ljubčka

hja, glede na reklamo, ki jo ti delaš njemu :))) … bi ti lahko naredil en brezplačni Banner na vrhu strani … saj sladoled baje tudi spada v kategorijo zdravju prijaznih živil 🙂

ha – ha … vračam poljub-ček
B.

maš prav , saj bo sam opazil ………konec koncev ,je pa sam rekel da ima same stroške z nami !
danes zgleda bomo vsi poljubčkani ….. hahahah

Tudi meme imaš za kregat ,kersem tudi jaz nekaj spregledal – oprosti
spegledal sem to !
http://med.over.net/krtjavendan/read.php?f=1&i=4611&t=3990

drugo leto bo sigurno boljše!
Lep pozdrav

eh, stroški gor al dol … važno da so lubčki … hahaha … te so šele zdravilni :)))))

B.

nek se živi ,dok se živi …..heheheheheehehee

Dan

nič nisem imel proti Sari, sprašujem se samo za njen komentar, “razveselil” Vsekakor sem vesel, da je tako napisala, ker jaz pridem do vseh sporočil bolj pozno, spraševal sem samo zakaj jo je pa to razveselilo, mene namreč ni popolnoma nič, saj se je zopet eden našel, ki mora takoj kritizirati, brez razloga.

drugače pa obstaja še en forum Zdravstvo pri nas, kjer lahko vse napišeš, za zdravstvo ali proti njemu.

Zakaj pa sem hitro ukreepal, tako kot ti praviš, prepričan sem, da moram, saj se zadnje dni vedno kdo najde, ki ni zadovoljen z forumi. Če sem tiho potem ostali mislijo, da imajo prav. Nimajo!!!!

In kot sem že enkrat rekel, časa mi manjka , da bi prgledoval vse. Zato sem vesel za take kot so Sara, da so mu povedali kje se najdee njihovo sporočilo. Samo sprašujem, kako je lahko nekdo vesel, nad tako zadevo.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož,popolnoma napačno si razumel.Besedico”razveselil” sem uporabila samo zato ker so vsa branja v zadnjem času na SLNL en sam dolgčas ali pa zafrkancija.Prav” 999″ pa se mi je zdel zelo odkrit in iz sebe je vrgel,če ga čitaš med vrsticami, neko jezo na “dohtarje”,sebe in sploh ves svet.Mislim,da je bil njegov poss zanj neke vrste zdravilo in če si bral, sem nanj tudi odgovorila.Včasih ko so bili na forumu vsi ti,ki so sedaj na Tjavendan-u sem brala duhovite odgovore,čeprav malo zafrkantske.Velikokrat sem se nasmejala iz srca.Pa poglej sedaj;na eno vprašanje dva odgovora in zopet dalje. Mislim,da manjka SLNL(srednja leta najlepša leta) srčika duhovitosti…ja pravzaprav prav to pogrešam.

Primož, ti pa pravgotovo nisi nič kriv za to kar se na forumu dogaja.Vse skuhamo in pojemo sami.Pusti naj se dogajajo stvari kot se in jemlji vse to kot neke vrste terapijo. (seveda pri tem ne mislim,da je sedaj vse dovoljeno) Dnevi,katere preživljamo več ali manj vsi ,so težki, silijo nas k razmišljanju o naši eksistenci ,prisilijo nas,da se gremo politiko,čeprav nočemo.Glej mlade.Po neki anketi se veliko mladih,tudi 13 letnih,boji 3. svetovne vojne,kakšna mladost je to??Prikrito se vsega tega bojimo tudi mi.Zato in samo zato rada prebiram duhovite in malce zafrkantske pogovore.Vedno pa berem med vrsticami.Na tak način spoznam kakšen je kdo in kaj želi povedati.

Lepe pozdrave

Angel živijo,

menda ne govoriš o padlih angelih…ti že ne…ma oštija, ma mi Primorci..
Ja jaz sem svetopisemska Sara poročena(ali pa sva živela na koruzi sv. pismo še ni dokončno razloženo po, zadnjih vesteh)z Izakom.Ja pa potlej,saj veš tisto o otrocih pa itd.itd… pa saj veš dedci.

Ja na srednja leta… seveda še pridem samo če mi dopušča čas. Prijatlji pravijo,da sem izredno organizacijski tip in me temu primerno zasipavajo , obsipavajo in presipavajo s temu primernim delom tako,da občasno pricapljam na med.over.net. Vem,da ste na “kevendanu” zabavna druščina, brez posebnih predsodkov in nekako čutila sem,tudi v levem mezincu,leve noge,da bolj spadam sem kot tja.Nastal pa je problem.. ste me pripravljeni sprejeti, zato sem se želela najpreje prepričati. (najbrž bi bila vseeno tu ha ha..)
Tebi Angel bi položila na srce, naj te moja slovnica in včasih brezvezni stavki ne spravijo v slabo voljo, vedno pišem zelo hitro in kaj dosti ne premišljam kaj in kako bom rekla.
Lepe pozdrave in se še beremo

New Report

Close