Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obletnica

Obletnica

Na zdravje !!

Spoštovani prijatelji /prijateljice že v naslovu sem vam dal za vedeti , da je danes prva OB-mesečnica(ne obletnica ) našega foruma .Načel ga je naš mačo men .

http://med.over.net/krtjavendan/read.php?f=1&i=26&t=26

In pošteno bi bilo da to zadevo nazdravimo in čakamo na res prvo obletnico kr tja vendana
Lepe pozdrave vsem in zahvale ,ki ste (meni podobnimi osebki) zdržali celi mesec.
To temo imejmo samo za hvale in graje – in ne skačimo iz namenjene teme
p.s.
rad vas imam, in celo lahko rečem da sem postal vaš odvisnik

Z veseljem in “nostalgijo” sem prebral tisti prvi post, začetek našega foruma! Hvala vam vsem skupaj, za tole druženje. V imenu foruma in v imenu vseh vas in v imenu ob-mesečnice, bom doma nazdravil…

Še enkrat hvala vsem, ki ste kakorkoli in karkoli prispevali temu našemu forumu. Hvala tud Primožu, da nas je “udružio”

Lep dan, pa lep vikend, pa vse naj naj!

Jani

Živ, Štumpantl,

se pridružujem tvojemu mnenju. Misli, da ni bojazni, da ne bi dočakali prvega rojstnega dne. Razen če ukinejo ta forum. Mi se ne damo.

Grajala ne bom, ni kaj posebnega.

Zahvala pa gre vam vsem, ki me prenašate tukaj. Uživam, ko sem z vami in
bom še naprej.

Nič nas ne sme presenetiti !

LP,Kaja

Živ Štump!

Hvala, ker si nas spomnil na to prekrasno OB (mesečnico). Tudi jaz se vam zahvaljujem, da me prenašate. Sporočam vam, da se v vaši družbi lepo počutim, ste krasni PRIJATELJI/CE.

Lp, Jana

Cast mi je biti v tasksni druzbi, kot je tu na Tjavendan. Hvala vsem in za vse..
Pa bom res enga ruknil na zdravje foruma in se izgovor je lep,
prisrcne pozdrave,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pozdravljeni…hik…, jaz že praznujem…..hik, cel dan…..hik…., tudi meni je v čast ….hik, da se družim z vami……hik, pa čeprav bolj malo pišem……hik…

Živeli ……. hik….hik.
lp
Bogdan

Ojla, kako lepo začeto jutro. Tukaj sem in samo z bagerjem me lahko odvlečejo stran. Pozdravlj, Štrumpi, lučka svetla na koncu predora, pozdravljeni vsi ostali, katerim zdaj in tukaj ob obmesečnici enega – cmočka!!!!

Štrumpi, če pridem v sredo v Ljubljano, se lahko oglasim pri tebi? In lahko prosim, če mi kapučino prinese sam gospod Štrumpi??

Pozdravček,
Marija

P.S.: Vsi novi – dobrodošli in moj topel “materinski”, “svetniški”, “razsodniški” pozdravček, heh!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja, to je taka pozitivna odvisnost … te (ponavadi) spravi v dobro voljo …

Na zdravje in še na dolge mesece :))) !!!

B.

Zlati naš , mi veterani bi se lahko organizirali in si medsebojno podelili kake spomenice ali kaj podobnega , saj smo končno dali skoz kar nekaj front , ne ?!

Sicer pa , predlagam , da v mislih primeš dobro ohlajeno steklenico recimo Radgonske penine , ji odbiješ vrat ( to sem videla v Bistri na eni poroki , je blo res kul 🙂
pa vsakemu od nas nalij , da si nazdravimo !
Še na mnoge mesece !
Lepo mi je z vami !
A.

New Report

Close