Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj sem odpustil svojo tajnico

Zakaj sem odpustil svojo tajnico

… in zakaj sem jaz naslednji teden na “prisilnem” dopustu.

Imejte se lepo in uživajte cel naslednji teden. Kadar se vam bo kolcnilo (bojim se, da bo to precej pogosto), sem to jaz…

Mici

Zakaj sem odpustil svojo tajnico?

Pred tremi tedni sem dopolnil 45 let. V jutro mojega
rojstnega dne sem se zbudil bolj cemerne volje, ja,
leta pa naredijo svoje! Odpravil sem se v
kuhinjo v prepricanju, da mi bo zena ze zjutraj
popestrila dan s svojim…..?
Vse najboljse, mozicek moj zlati? In me verjetno
presenetila tudi s kaksnim darilcem. Pa ni rekla niti
dobro jutro, kaj sele tistega, kar sem pricakoval!
Dobro!,sem si mislil, saj taksne so pa ene po nekaj
letih. Ampak otroci, o ja, ti se bodo pa spomnili
name!?
Tudi otroci so prisli k zajtrku in tudi oni niso rekli
nicesar.
Globoko razocaran sem se odpravil na delo. V trenutku,
ko sem stopil skozi vrata svoje
pisarne, je moja tajnica Mici s presernim nasmehom na
ustih zaklicala:
“Dobro jutro, gospod sef, in vse najboljse za vas
rojstni dan!”
Takoj sem se pocutil bolje! Vsaj nekdo se je spomnil,
da ta dan praznujem.
Zakopal sem se v delo in delal do poldneva. Nakar je
potrkala Mici na moja vrata in mi prijazno dejala:
“Veste, sef, tako lep dan je zunaj pa se vas
rojstni dan je danes, kaj ko bi sli z menoj na kosilo!
“To je najlepsa stvar, ki sem jo danes slisal !, ” sem
ji odvrnil.
Greva!?
Sla sva na kosilo. Pa ne tja, kamor ponavadi zahajamo;
sla sva na dezelo v majhno, odlicno restavracijo, si
privoscila martini in neskoncno uzivala ob
dobri hrani. Ko sva se peljala nazaj na delo, je Mici
dejala: “Veste, sef, tako lep dan je danes,
najbrz nama ni potrebno kar takoj nazaj v pisarno, ali
ne??” “Ne, seveda ne!”, sem odvrnil, kot bi verjetno
odvrnil vsak dober sef, ki je zadovoljen s
svojo tajnico.
“Potem pa vas povabim k meni na kozarcek!”, se je
nasmehnila Mici.
V njenem stanovanju sem se udobno namestil in bilo mi
je prijetno. Mici je poskrbela za pijaco in potem, ko
sva nazdravila, je nedolzno dejala: “Sef, ce ne
zamerite, za trenutek vas bom zapustila in skocila v
spalnico. Samo toliko, da zdrsnem v nekaj bolj
udobnega.”
“Seveda”, sem odgovoril, zdaj ze ves vznemirjen in v
ze skoraj bolecem pricakovanju.
Odsla je v spalnico in cez priblizno sest minut je
prisla nazaj. V rokah je nosila veliko, praznicno
torto, za njo pa so prisli iz spalnice tudi moja
zena, otroci, veliko najinih prijateljev in tudi
nekateri sodelavci. In vsi so peli:
“Vse najboljse za te, vse najboljse za te….” In tam
na sedezni sem sedel jaz, popolnoma presenecen in
popolnoma gol.
ZATO SEM ODPUSTIL SVOJO TAJNICO!

Draga Mici,
Tvoja zgodba je zelo poucna za nas moske v srednjih letih. Ze ime tajnica pomeni, da da je to neka zenska oseba, ki cuva tajne… in to se ve, da sefove.. Tvoj postopek bi bil pohvale vreden, ce ne bi sklenila zarotniskega razmerja s sefovo zeno. Dovolj si stara in dovovolj soli imas v glavi, da ves, da ti je sef neomejeno zaupal. To, da bo prislo do nesporazuma, bi morala vedeti. Tudi jaz bi na njegovem mestu enako ravnal in to v vseh pogledih… Pa vse najlepse na enotedenskem dopustu, ki si ga privoscila…Tud jaz se bom kdaj spomnil nate, ko si tako fejst punca in imas tako nabrit jezik…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jutro!…ne razumem. Je to resnična zgodba, ali pa…samo nek sen nekoga…pa ne razumem…je to privatna firma, ali pa…kako je pa to mogoče…odpuščanje delavcev dandanes ni več prav nobena šala. kaj ima pa delo in služba s šefovim rojstnim dnem? Ne razumem. Na podlagi česa je bila odpustitev…slabega dela v službi ali predobrega dela po službi. To enostavno v ekonomsko tržnem gospodarstvu ni mogoče. Ne verjamem. Kruta šala, kot v ameriških slabih fast fod filmih. Po vseh zakonitoststih tako odpuščanje danes ni mogoče.Lahko si tehnološko nepotreben višek,samo delodajalec mora tak odpust argumentirati. Edino če ni to zaposlitev na črno, neka leva firma, ali pa gostinski lokal, kjer so kelnarce na cesti že samo zato, ker ne ustrežejo lastniku in strankam. Bi prosila, da omenjeni direktor opiše katera firma je to…pa nasvet tajnici…ga ni zakona, ki bi lahko argumentiral tak odpust. Nova šala za nove norce,.Pepi, ma dej ne verjamem…to je spet ena bedna šala, senj nekoga zakopleksanega nešefa. Ni možno ne teoretično še manj praktično.
Lep dan in nasvet brezposelni tajnici: Najbolje je, da za tako ustrežljivost najdeš sebi primerno zaposlitev. Bila bi dobra kelnarca ali čistilka al pa kurba…
zamera gori ali pa doli. ne verjamem pa pika!
lp
Angel
Naj me avtor prepriča v nasprotno.

OPSSS ! angel …….???????:::::::::::))))))))))
Tudi jaz sem po dolgem času obotavljanja javil na tvojo repliko . (nebom imenoval kdo je poslal ArghAngela po pomoč na psihijatrijo , pojdi še ti malo tja – mislim da bi ti bila potrebna v teh težkih časih )– pa brez zamere
S tem nisi prizadela samo MICI ampak tudi mene Gostinca in še enkrat dobro preberi !

Samo odlomek tvojega citata :

Edino če ni to zaposlitev na črno, neka leva firma, ali pa gostinski lokal, kjer so kelnarce na cesti že samo zato, ker ne ustrežejo lastniku in strankam. Bi prosila, da omenjeni direktor opiše katera firma je to…pa nasvet tajnici…ga ni zakona, ki bi lahko argumentiral tak odpust. Nova šala za nove norce,.Pepi, ma dej ne verjamem…to je spet ena bedna šala, senj nekoga zakopleksanega nešefa. Ni možno ne teoretično še manj praktično.
Lep dan in nasvet brezposelni tajnici: Najbolje je, da za tako ustrežljivost najdeš sebi primerno zaposlitev. Bila bi dobra kelnarca ali čistilka al pa kurba…
zamera gori ali pa doli. ne verjamem pa pika!
lp
Angel
Naj me avtor prepriča v nasprotno.
angel

-Frnikule/koleščka malo zberi in jih lepo po-sortiraj

Lep pozdrav – veš čigav

Pozdravljen angel,

Moram priznati, da imas zelo zanimivo uvodno razmisljanje… Lahko ga clovek razume zares ali kot salo, In dejansko je oboje.. Za tvojo informacijo, ti moram povedati, da gre za staro zgodbo, ki sem jo, s skoraj identicno vsebino, ze pred letom ali vec dobil iz ZDA. In tam se ve kaj je boss in se ima do sefov malo drugacen odnos kot pri nas. Zato sem bil toliko bolj vesel, ko nam je Mici lepo prevedeno zgodbo servirala kot posladek za vikend in za cas, ko je ne bo na forumu…Ves, Mici je se novinka na forumu, verjetno kaksno leto starejsa od tebe, samo ima drugacne poglede na zivljenje in zato je prava popestritev nase vsakdanjosti.. Saj ni edina, tu so se pojavili se Sandra, Sanja, kockica, Svetnik, cebelica, Tina, Buba in naj ne zamerijo tisti, ki se jih ta trenutek nisem spomnil… Ja, vsi ti so ze del Tjavendana, ceprav nam nekje ocitas, da smo zaprta familija, ki ne sprejema drugih v svoj krog.. No, to je druga tema, vrnimo se k nasi zgodbi.. Omenjas pojem ekonomsko trzno gospodarstvo, jaz ne vem, morda to mislis teoreticno? Meni se zdi, da prakticno potujemo k prvotni obliki surovega kapitalizma, tisti druzbi, zaradi katere je zacel Marx knjige pisat! Ce ne verjames, poglej malo predloge delodajalcev k novi zakonodaji o zaposlovanju. Hit je zaposlovanje za dolocen cas… Ocitno se nisi slisala za predlog odpustitve delavca iz osebnih razlogov. Malo so ga sindikati omilili, kot , da morajo biti argumenti za to…Ce ne lahko delavec tozi delodajalca, hehehe.. Na nasih sodiscih in na koncu na evrpskem sodiscu…, seveda ce ima denar za to… In ce recimo Micin sef napise, da jo je odpustil, ker kjub veckratnim opozorilom, ni nehala nositi minice, je imela vedno majcko s prevelikim izrezom ali rahlo odpeto bluzo…A ni to dovolj argumentirano, da taksno njeno obnasanje skodi resnemu “image”-ju podjetja in sefa spolno vznemirja… mislis, da bo Mici lahko dobila svojo pravico? Imas tudi zelo zanimive predloge za Micino novo zaposlitev…Ja, za kurbo bo treba pocakat, da se sprejme zakon, ki ze dve leti lezi v parlamentu, drugace bo slo spet za delo na crno.. Skoda, da ti Mici ne more odgovoriti, mislim, da bi bil njen odgovor zelo izviren…A lahko pojasnis, zakaj pa ne bi Mici po vsem tem mogla biti poslovni sekretar, tajnica ali samostojni referent?
Radovedni,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jutro! Pa ti tud! OK!
Kar se pa koleščk tiče…tvoj IQ, je …ma nc nam rekla, ker vem, da me boš “izvredžal u nulo”… Povej kaj imaš za eno šolo? Me prav zanima! A si psihiater, ali pa dr…. znanosti, a maš sam gostinjsko?
Dajva zanetiva prepir. Si enkrat napisu:” mam te pol k…” Še prej pa…joke:”angela mam rad…!” Jaka ljubav, dušo, srce…pa sej nisem Perla…pa tudi blondinka nisem…
Enako Štrump, dej bum, pok!!! Jaz pa tebe polno lepo glavo!!!! V tisti tvoj lokal pridem z lahkoto… pa se zazriva iz oči v oči…kaj boš rekel, ko me boš videl…!!!
Alora, adjamo far amore!!! Imaš rad kratke poste…baje, a dolgih ne zmoreš brati?…. tale je eden mojih najkrajših, žal…Pišem kar mislim, mislim, torej sem. Angel vedno! Po naročilu pa ne znam pisat, žal. Mogoče bi znala postreči v lokalu po naročilu…mogoče…pa me je škoda!!
Angel
zate lahko kar hočeš. Na eni psihobolnici pa piše: Norci so zunaj! Napisali oni, ki so notri. Na faksu smo imeli psihologijo dela. Naredila izpit. Kaj pa ti?
Od psihologije definitivno vem več kot ti, pa o zakonu o delovnih razmerjih tudi.
Daj BUM; POK:::::VOJNA! Po tvoje…. po moje pa ne, se mi ne da trošit energije v nulo!

Jutro Pepi!
OK IMAŠ PRAV:
S L O V E N I J A J E Z D A! Z A K O N O D E L O V N I H RAZMERJIH JE AMERIŠKI:
Tisto odpuščanje iz osebnih razlogov, pa noben sindikat zaenkrat uradno še ni sprejel….uradni list = prazen na to temo…temo!!!
S teboj se strinjam, ker si Pepi… ne bom več pisala svojega mnenja, očitno sem vsem trn v peti. Zdaj še tebi…
Adijo Pepi…. lepo te je bilo brati si eden redkih, ki ve zakaj gre…adijo… nc več… mam dost…pa vi tudi mene…
Je bilo čez rob…obupa… ne znam pisat po naročilu in tudi ne bom.

Zakaj se spravljate name, pa ne vem. Ne poznate ne heca, ne resnosti…ne mnenja drugih…je brez veze.
Adijo Pepi.
Pa lep ponedeljek!…pa pozabi! Pozabi me!
Angel

Štrumpi, hitro brati, nič pisati!!! Nikar ne zaneti prepira. Spomni se tistega: “Molk je zlato!”. Štrumpi, obogati v tej minuti!! Pa še tistega, ko smo govorili o tem, da tisti, ki molči, desetim desetkrat odgovori. Posmisli, Štrumpi, kakšna provokacija je to pisanje lahko: morda niti ni samo eden v tem, lahko sta celo dva, morda gre za tisto provokacijo, ki naj bi potem sprožila ukinitev nečesa, kar nam je drago in ljubo?

Nikar, Štrumpi, raje ukvasiva in zanetiva kakšno boljšo, kot je prepir. Narediva midva izpit iz psihologije tukaj in zdaj!!! OK? Z odliko ga lahko narediva, pa ne bo nikjer to pisalo in tudi midva ne bova o tem pisala, da sva ta izpit opravila z odliko!!! In lahko bova pogledala v oči komurkoli bova želela, prav?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Se bom poskušal ,držati tega pregovora, lep dan Marija

Mici … ja zakaj pa ne napišeš, da je to samo še ena od mnogih zgodbic, ki krožijo po medmrežju … da ne bo zdaj prišlo zaradi tega do neljubih zapletov in pretepov :)))))

hehe, B.

Dan Barbara “b”! HVALA TI!
Lep dan!
Angel

ps: te ni na klepetu, kje si? Te pogrešam!

Kako angelske besede in kaksen IQ ta navaden in custven izzareva iz njih! A bi jaz tudi lahko dobil tako angelsko povabilo?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Na klepetu ponavadi kasneje … zvečer. Pridi pogledat .

Lep dan tudi tebi, kolikor ga je še ostalo,

B.

Barbi, da nisi ti prerokinja? Mici ni zagotovo imala slabega namena, ampak zdaj je na dopustu.. Zgodba je primer, da se iz bolhe, da narediti slona… In slon potem noce v hladilnik…, rezultat so posti, ki nastali časovno za tem tvojim, zato sama presodi, kako si imela prav…Bravo…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro vsem, ki boste tole brali!

Najprej naj povem, da sem na dopustu, ki pa sem ga (žal) morala prekiniti in prileteti še nekaj nazaj v službo. Seveda sem izkoristila ta čas, da malo »pokukam« še semle. Nimam besed in žal mi je zato, kar se je zgodilo z zgodbo, KI JE SAMO ZGODBA !!!!!! Niti v sanjah nisem pomislila na kaj takega in žal mi je, da sem sploh kaj napisala. Ker pa sem bila očitno jaz, oziroma moja zgodba (ki pa je moja samo toliko, kolikor sem jo dobila na mail in poslala naprej) vzrok in povod vsemu napisanemu, se čutim dolžno pojasniti nekaj stvari. Tudi zato, da ne bi izpadla, kot da želim zbežati (kot bi lahko sledilo iz Barbarinega poziva – hvala, Pepi). Za stvarmi in svojimi dejanji vedno stojim, tokrat pa sem imela planiran dopust in če me ne bi danes klicali v službo, do naslednjega ponedeljka ne bi ničesar vedela.

Draga Angel, torej!
Nisem prepričana, da je sploh smiselno odgovarjati tebi, ki stvari dojemaš in pojmuješ popolnoma drugače, kot jaz. Tako vsaj sklepam iz tvojega odgovora. Res pa je, da smo si ljudje različni in ima vsakdo izmed nas pravico do svojega mnenja, ki ga lahko deliš z drugimi, ali pa tudi ne. Če pa ga deliš z drugimi, vedno obstajajo različni načini, kako deliš mnenje in vedno obstajajo meje, do katerih lahko človek stopi.

In morda se na tem forumu ravno zato počutim dobro. Ker sem si želela stopiti med te ljudi, da lahko delim z njimi svoja mnenja in seveda njihova. Ker so to ljudje. In to tisti »ta pravi«! Taki, ki radi dajejo in so veseli, če jim kaj daš. Pa čeprav je to zgodbica »za lahko noč«, zgodbica, ki nima nobene resnične osnove, postane pa lahko predmet izmenjave različnih mnenj in različnih pogledov.

In točno tako je zgodbico razumel Pepi. Iz njegovega komentarja na zgodbo je popolnoma razumljivo, da je to samo zgodba, o kateri pa se lahko reče kaj več. In samo to je bil moj namen. Da vržem »kost«, kot se temu reče, na osnovi katere se potem lahko (ali pa ne) razvije debata. In kakor sem bila vesela, ko sem prebrala Pepijev komentar, ko so me zaščemeli prsti, da mu hitro odgovorim, tako sem bila osupla in razočarana nad tvojim pisanjem. Oster in žaljiv ton, kakor bi kača udrihala naokoli in puščala strup prav na vsakem mestu, ki se ga dotakne.

Preden odgovorim tebi, bi se rada zahvalila Pepiju in Štrumpantlu, ker sta v bistvu že odgovorila namesto mene. In veš kaj, Angel? Čeprav si v enem izmed svojih pisanj skritizirala tudi to, pošiljam obema poljubček zahvale. Tak prijateljski, po žici in prepričana sem, da bosta tako tudi razumela.
Pepi, hvala – poljubček!
Štrumpantl, hvala – poljubček!

Tebi Angel pa naj najprej ponovim, da je zgodba IZMIŠLJENA in da nima nobene zveze z resničnostjo, niti nobene podobnosti z mano. Prva stvar, ki jo moram povedati zase je ta, da se strogo držim reka: »služba je služba, družba je družba«, druga pa ta, da se res rada hecam in šalim, ampak vsak hec in vsaka šala imata svoje meje. Hec ni več hec in šala ni več šala, ko z njo nekoga prizadaneš. In kakor je tajnica v zgodbi prizadela šefa in njegove najbližje, tako si ti s svojim pisanjem prizadela tudi mene. Verjetno najbolj s tistim delom o kelnarcah, čistillkah in kurbah. Pa me nisi prizadela zato, ker si ciljala name. Naj ti povem, da sem v času študija precej »prekelnarila« in precej čistila po raznih podjetjih. In tega se ne sramujem. Prizadelo me je zato, ker imaš o ljudeh tako skrivljeno mnenje. Tako je pač sklepati po tvojem pisanju. Jaz človeka namreč cenim in spoštujem po tem, kaj nosi v sebi, kakšna sta njegova duša in srce in ne po tem, kakšno delo opravlja. Lahko je kelnarca, čistilka ali kurba, pa je zame večji človek, kot direktorica ali pa miss sveta s pokvarjeno dušo. In zato me je prizadel tvoj način razmišljanja. Zaradi vseh tistih, ki si jih po krivici prizadela.

Na tem forumu se počutim dobro in imam občutek, da so ti ljudje dobri ljudje. Vsakdo izmed njih je človek. In to Človek z veliko začetnico. In če na svoji življenjski poti srečaš take ljudi, moraš to sprejeti kot dar, ki ga je potrebno ceniti in negovati. Z ljudmi s tega foruma to res ni težko. In tukaj bom ostala, dokler se bom dobro počutila in dokler se bom počutila zaželjeno. Če bo to minilo, bom odšla tako tiho, kot sem prišla. Brez kakega pompa, brez žaljivih in grozilnih pisem, pa tudi brez raznoraznih žaljivk.

Toliko zaenkrat. Opravičujem se, ker se zadeva verjetno postala predolga. Upam, da sem uspela zapisati vsaj bistvene stvari, ki se ta trenutek motajo po moji glavi. Vseh žal ne morem.

Zdaj odhajam na dopust in se vračam v ponedeljek. Toliko v vednost, če bi še kdo želel kakšno mojo izjavo – se ne skrivam, ne bežim, žal zaenkrat še nimam urejenega dostopa do PC od doma. Sem vam pa na razpolago ponovno v ponedeljek.

Dragi moji – hvala vam še enkrat za vso podporo, če bom v ponedeljek še zaželjena, se beremo takrat, do takrat pa: »drž’te se!!«

Draga Angel, tebi pa želim vse dobro. Vnaprej se ti opravičujem, če ne bom več odgovarjala na tvoje provokacije, žaljivke in žaljiv ter nesramen ton pisanja. Zelo rada se pogovarjam z ljudmi, ki so, kot temu rečejo, »na nivoju«. Zame seveda, za moje razmišljanje in moje dojemanje. Z ostalimi pa se ne ukvarjam. Škoda mojega časa. Škoda moje energije.

Mici – odgovor sploh nebi bil potreben , obenem te pa vsi prisotni razumemo in vemo kaj pomeni žaljivka …, in nekaj kar ti ne da miru ,da bi se obrnil in šel naprej svojo pot ..
Lepo preživi dopust ,in se slišimo v ponedeljek
Lepe pozdrave od vseh !
p.s.
Ljubčka rade volje sprejmem , pa tudi če je prek ……

Draga Mici!

Zgodbica, je bila prijetna in fletna. Tistim, katerim je bila namenjena…smo jo razumeli .
Lepo preživi dopust, misli na nas ( tudi mi bomo na tebe ).

Lp, Jana

Ljuba Mici. Hvala. Vidiš, povsod, vsak dan, vsak trenutek, sekunda – vse je eno samo učenje. In – hvala ti, ljuba Mici. Objemam te celo in ti stojim ob strani, ker si tukaj, med nami s svojim humorjem, s svojim načinom razmišljanja, s svojo bistrostjo, ki si si jo nabirala tudi kot kelnarca, vedno in kadarkoli dobrodošla in ker ne izkrivljaš mnenj, ki so ti “vržena kot kost” za obiranja. Mici, hvala ti za vse in zato, ker si!!!
Mamči (partizansko ime za Marijo!!!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Angel

a sem ti rekel, da se preveč obremenjuješ, saj ni vedno potrebno vsega razumeti, to da se tako razburiš pa ni zdravo. Tisto ko govorijo o molku je delno res, ni pa čisto, ampak to kdaj drugič.

Ti povm zopet eno zgodbico.

LOVEC JE IMEL PSA IN JE ŠEL S KOLEGOM LOVIT.
KO STA ZAGLEDALA RACO DVIGNE PUŠKO IN USTRELI. RACA PADE NA SREDO RIBNIKA.
PES STEEČE DO RIBNIKA IN NATO KAR PO VODI NAPREJ DO RACE IN PO VODI STEČE NAZAJ DO GOSPODARJA.

GLEDA GA KOLEGA IN MU REČE:
“TI A VIDIŠ NA SVOJEM PSU KAJ NENAVADNEGA” GOSPODAR GA NEKAJ ČASA GLEDA IN REČE “NIČ POSEBNEGA, LOVSKI PES” IN ZOPET PES TEČE PO RIBNIKU GOR IN DOL Z RACO.
PA PRAVI KOLEGA ” A RES NE VIDIŠ NIČ NENAVADNEGA NA SVOJEM PSU”

IN REČE GOSPODAR “PA RES, GLEJ GA ZLOMKA, MOJ PES NA ZNA PLAVAT”

Angel, si rekla, da se poznaš, vsake oči imajo svojega malarja. In še enkrat več ti povem, spoznaj se, ampak resnično. Ne glej kaj delajo drugi, poglej kaj narediš sama. Pa nekaj časa to opazuj in boš kaj našla.

Če nimaš nič v srcu, je popolnoma vseeno kaj imaš v glavi.
(lep pregovor)

Če hočeš videti, ne glej z očmi, ampak s srcem,
če hočeš razumeti, ne razmišljaj z možgani, ampak s srcem.

itd……
Angel, vzdrži se negativnih misli – prosim

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Mici, hvala ker si, kar si!! In ker ……sploh si!!! Tukaj, med nami in z nami. Nikomur se za nič ne opravičuj, ker nisi storila nič zlega. Preveč besed je že bilo izpisanih, preveč grenkobe požrte. Bodi še naprej, kar si in s tem bomo tudi mi to, kar smo. In, Mici, znanja in s tem velikega bogastva, ki si si ga nabirala tudi kot kelnarca, ti nihče ne more vzeti, nihče. Lahko ga le daš, ko ti to želiš!!!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mici …. tole zgodbico sem pred časom tudi sama dobila na e-mail … nasmejala sem se in nanjo pozabila. ‘Nekateri’ pa šale pač ne razumejo … in moje mnenje je, da prav tako kot zraven reka, pregovora, verzov … pripišeš avtorja … tako naj bi tudi pri teh zadevah pripisal, da je to le zgodbica … moj post je bil samo pripis in ne poziv. Se oproščam, če sem kakorkoli užalila kogarkoli.

Pepi … to, s čimer te je Angel ozmerjala … ma sej nimam besed … res grdo … sem kar malo žalostna … zaradi vsega …

B.

Mici, ni kaj dodati ali odvzeti, vse si povedala,
vracam poljub,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Zdi se mi da si poljub vrnil Mariji? in me MICI .ma saj ni važno saj sta obe na M
hihihihihi

Hvala, kaj ces raztresenost, ne vem al od starosti al od pijace… Sicer pa poljub obe zasluzita, ko sta tako fejst punci, mar ne?…Ti, a se teb tud zdi, da je nekaj zmankal zgoraj med odgovori?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close