Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TEPIH LJUBEZNI

TEPIH LJUBEZNI

Drage moje lepe prisrčne in dobrohtne gospe, jaz firbec bi vas pa nekaj vprašal!

Kako vam prija ali pa tudi ne “ljubavni tepih”, to je poraščenost moških po oprsju. Kolikor mi je znano so nekatere za nekatere proti, kaj pa ve…??

Medo

A veš , Hubert , da je blo enkrat , da je šel eden v Trst kupit ljubavni tepih ? Se spomniš tega ?

No , meni se zdi kar v redu . Tako , z noskom malo po njemu , kaj praviš ?

Hubert ,če kaj rabiš ,reč ,ti ne bo treba hodit v Trst (mamo še na zlogi )

A pol kaj kihaš če samo z noskom..(žgečka nosek)

Medo

A maš kej več modelov (gostota, barva trdota dlak, vrsta vozlov itd..)

Medo

Dragi in ljubi prijateljček, ti samo povej, ali ga imaš, ali ga nimaš, da bomo vedele, kaj reči!!! Pol bomo pa naprej debatirale, prav? Občutek imam namreč, da bi rad nekaj slišal in Štrumpi ti je lepo povedal, hah.

Ojla, ste opazili, da sem nazaj s sestanka?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štumf, spravi enega še zame.

Še posebej če je zaliman na kak oklep, ki ga oblečeš, da si potem v celoti sfejkan. Macho tepih, pa mišice, pa raven, trd trebuh, pa seveda zlata ketna….

In kaj pravijo kej mudonje?

Imam imam, sicer je redek ampak nekaj ga je. Mogoče ga je potrebno bolj redno prečistiti, da pol bolje raste…

Medo

Hubert, jaz ga imam takole, za na kak seminar, vidite učenci, tole je pa dlaka. Hm, pa tu še ena.

Zdej, da ni s tem, tako kot z benjaminom. Če ne raste v redu, je treba včasih zemljo menjat. :))))))))

Ne zemljo vrtnarja moraš zamenjat, mogoče ima drug recept…..

Medo

pa ka j še …ROČNO URO NA VODOMET !!!!
a glede artikla “ljubavni tepih ” stran 9 na TOMARK-ovem katalogu
Cena 3990,25 sit .plačilo po prevzetju

Še urco pa pol pa gremo domol ……..hihihihihi

čak mal , kdo sedaj o mojem vrtičku / parceli ?

Hja, potem moraš pa tudi ti vrtnarko…..

Hvala stari, za sporočilo, kje naj nabavim.

Upam, da dajo popust, če se slikaš v varianti PREJ-POTEM.

Hej zdej mi je pršlo, Sašo jaz sem milsil ženske spraševat zdaj pa spet mi odgovarjamo…a si videl pa še obrnila se nisva pa je že šlo v drugo stran…

Medo

Ti si pa res slika ! ,Kako naj jaz vem ,jaz imam tud to pizdarijo prvič v rok ??

Sej počasi nam bo mogoče že prišlo, prijatelj.

Tu vržejo provokacijo na mizo, mi grizemo in grizemo in se razgaljamo, one pa lepo iz daleka, opazujejo, se muzajo, izbirajo, ob treh pa domov v trenerko. Mi pa v jok……

No bom pa jest. Zdej sem lepo napolnjena in zadovoljena, pa lahko kakšno rečemo.

Torej, dlakice morajo biti, da ni tepih kot dojenčkova ritka gladek.
Biti morajo mehke, lahko tudi skravžlane.
To jest iz lastnih izkušenj. Edina dobra stran bivšega moža. Da položiš glavico na mehko , zapreš oči , se potem počasi premikaš nižje …

LP,Kaja

A si spet do 20,00 h danes ?

Kaj čmo, stari, moram nastrgat za ta tepih. 🙂

Do popka…?

Medo

Čaki, čaki, čaki, nemoj ti nama o tepihu, če daš tak prvi stavek, strela.

Kdo te je pa tako spravil k volji in napolnil?

Hm, ne vem no, če bi izdala …… Tko neki spolzkega …

Še mal nižje … en malček … ene 5 cm …

New Report

Close