Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ti gre na jetra ??

Kaj ti gre na jetra ??

Pri partnerju…………..(lahko duhovito -z kančkom realnosti)

Ko se mi pri vseh živih gospodinjskih opravilih pripopa na rit in ugotavlja da moja dva sprednja balončka nujno potrebujeta masažo!

To , da ponoči vedno bolj smrči , jaz se pa zato zbujam !
Evo priznam , ga včasih brcnem , pa neha za kratek čas , ko pa ravno zadremam , pa spet začne !

Ko ji dam jeppa za vozit, tako šalta kot da bi bilo zadnjič
(oppss- a je to tema mladi …)

Evo mene natrag, sem imel biznik.

Hja mene pa živcira neprestano ugašanje luči po bajti.
Raje se buta ob vogale, kot da bi si prižgala kako luč več.

Hja , vsaka stver je za nekaj dobra !
Pa plačaš manj elektrike – misli moj tast , ki mi pride ugasnit luč nad štedilnikom 🙂

Men je šlo pa blazno na živce, ker ni zapiral pokrova na školjki. Bljak !

Bi mu morala pokrov stran odšraufat….

A takrat ko je bil na njej ?

Ma ne , ne maram vidt not.Mora bit pokrit, pa pika. Je pa hecno, ko je bla Špela zadnjič pr nas, je tud pustila odprto. Ti packa, ti.

A špela iz foruma ? :)))))))))

Ne, Rokova Špela.

Ja, sej štekam, samo sem ti hotel teorijo absurda natrest v odgovor.

V stilu: tip se vozi z avtomobilom, ko mu zasveti lučka od olja.
Takoj ustavi avto, pokliče mehanika, ta pride, in mu pove, kaj da je.
Mehanik nekaj časa šari po avtu, in reče, evo, je ok, ne sveti več.
Super, kaj ste pa naredili?

Sem odšraufal žarničko od lučke…..

Ne vem sicer, v čem je poanta zapiranja pokrova na školki, ampak po Feng shui varjanti … naj bi bil pokrov školke vedno zaprt, ker baje tako zaustaviš ‘odtekanje’ denarja iz družinskega proračuna … pa karkoli že to pomeni.
Če bi to res kaj pomagalo, bi z veseljem zapirala tisti pokrov tudi jaz … hehe.

B.

Pri nas doma tudi zapiramo pokrov od školjke. Z mojim dragim sva se zmenila tako predvsem zato, ker so pri njemu bili 4 moški v bajti pa mama in sploh ni bil navajen spuščat dile po potrebi. Da sva naredila kompromis sva se odločila da bova pokrivala školjko in sem se mogla tud jaz navadit. Je bila na začetku kar kriza, ker sem večkrat pozabla kot on.
Glede odtekanja denarja bo treba pa en pokrov namontirat tud na želodčke pa še kam se mi zdi.
LP

Če je temu tako, od danes naprej dežuram v domačem veceju. Po potrebi dan in noč, Barbi!
Samo, a si sigurna, da bo ptem boljš, da ne prebivam notr zastonj? 🙂

Lp, Jana

Ja sej to tudi mene zanima … sem upala da kdo z večletnimi izkušnjami dežurstev na wc-ju … se pravi z zapiranjem pokrova … jasno in glasno pove kako je s tem.

:)))

B.

Yap, potem pa še malo počakajva. No do takrat, pa bom imela še eno manijo več 🙂

Lp, Jana

Živjo punce,

mene enostavno moti , da moram gledat v vsebino WC-ja. Pa tudi če je čist in diši mi ne gre. Mogoče je to samo stvar navade. Ampak se jo da osvojit brez problemov.

Jutro Kaja,
Da te odpeljem od motece vsebine, a lahko skocis na svojo staro temo,”drage moje..” ter nekaj odgovoris..To temo mam najrajs, ker pri odpiranju dobim tvojega cmocka, hehehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jutro Jana,
hvala za vcerajsnje misli, sem vesel in se bereva..
A, si mogoce kje danes vidla lisicko?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

pA DEJ ŽE KUPI IN MONTIRAJ TISTO DILO, K SE PO UPORABI SAMA, AVTOMATSKO ZAPRE !

Hojla Pepi!
Tudi jaz sem vesela, ko te berem.
Hm, lisičke, pa še nisem zasledila. Ravnokar se sprašujem, zakaj se ne pojavi. Upam, da ima dober dan, da ne bliska z očmi vsepovsod. Ura je res že pozna, kje neki je?

Lp, Jana

Bo drzalo, ocitno je ni v sluzbo, mocno upam, da je ni kaj zvilo, bila je tud nekaj kasljajoca ze dalj casa…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Še na nekaj sem se spomnil :
ko se dogovorim ,da jo pridem iskat v službo , vedno zamudim – vsaj 10 – 15 minut- ravno toliko da je v dilemi ali gre na avtobus ali s taxijem ali nej še malo počaka ! -POSLUŠAT JO ….mmmmmmm …KJE SI SE PA ZADRŽAVAL , A NISI MOGEL PREJ ….?????

New Report

Close