Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo za Pepija !

Samo za Pepija !

Dobro jutro , dragi prijatelj !

Tole bo tako javno zato , ker je PREJ !
OPROSTI !
Ni šlo za nezaupanje , šlo je za en sam dan slabega počutja , ki ga je spremljalo tudi vsa navlaka dvomov in strahu . Amoak še pred koncem dneva sem se pobrala , zato nisem hotela nikogar obremenjevati s svojo , recimo , trenutno krizo.
Ampak drugič bom ravnala drugače , ker imaš popolnoma prav !
HVALA !

Preživi lep dan !
Andrejka

Hvala, tebi… a, sem spet zabluzu, saj ni blo tako nujno misljeno…Vazno je da je sedaj ok, Lep dan,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Evo , me ne briga , če bo Janči – zajček malo hud , ma Pepi – ti si moja duša !!!
A.

nova
Uredništvo priporoča

Saj ves, da imam jaz veliko in siroko srce, pa vas lahko vec noter spravim, sam ce si med sabo ne boste nagajale, hehehe.. Zajcka, pa se nisem danes nasel, je zmeraj lisicka hitrejsa, al kaj ?….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ojla, ojla tu sem!
dANES, IMATA MOJ BLAGOSLOV.

Zajcek moj, kje se skrivas? Je danes kaj boljse stabo…. Jaz sem pravkar vrnil iz laboratorija, tolk dobre krvi se nisem imel v zadanjih letih, ko jo mam zdaj… Zdaj se ne vem, a to pomen, da bom moral v bodoce skoz kasljat, al kaj je to za en hudic…
Zdaj sem doma se zeno okuzil, da kasljava v duetu…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Tu sem že od jutra. Je bolje, je. Sem pa presrečna, da je tvoj izvid tak kot je, dober. Ja, mi tu gor, skrbimo, da imaš dobro kri. Malo te razjezimo ( ti jo spijemo), malo razveselimo, pa je, evo.
Ja zdaj boš moral pa še za ženo poskrbet. Izgleda, da je prevzela nase, del tvojega kašlja, da bo tebi lažje. Držim pesti tudi za njo, skupaj smo močnejši!

Ja, marbit mi je pa Apel popravil kri, ko me je tako razkuril… Saj jeza tud vcasih pomaga, ce jo prav cas ven spravis…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ej, pepi, a veš da res!

HVAAAALAAA !!!!

Ja, madonca, kam se pa zdaj greva skrit?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, čaki, saj sem dala blagoslov. Kar tu bodita, da mi kaj ne uide he,he

Hudiča, Jana, kaj pa ti zdej iz temu dampinškim cenam za alibi ?

Od kdaj so pa zajci tako radovedni? Sam cez par minut pa grem res dol… Sam, da z Janijem tiste horoskope razcistiva …
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Saško, pojma nimam za kej gre. 🙂

Sej jest sem zajček!

Ej Drejč, ti napišem tole kar tu. Tam kjer so zarote zaradi maila, se kasneje stkejo najlepša prijateljstva. Boš videla..

New Report

Close