Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sreda je beda !

Sreda je beda !

Vsaj zame, najbolj smotan dan v tednu, vsaj ponavadi.
Zato je treba kaj narediti, da temu ne bo tako in zadnje čase, mi ne mine delovni dan, da ne bi že kar takoj zjutraj tekel na moje priljubljene strani, prebral zaostale poste od prejšnjega dne, ko me ni bilo, rekel vsaj dobro jutro, kako ste, a se je že kaj megla dvignila in podobno, in, neverjetno, a
pomaga. Bogami, da pomaga.

Kot pomaga, če se zjutraj stuširaš, ali spiješ kavico, pomaga pozdravček, poljubček in kar je tega z vami. Priznam, da kolikor ste se včeraj razpisali imam dovolj za danes za cel dan samo za brat, kaj šele, da bi delal kake poglobljene analize iz tega, ali celo nazaj odgovarjal. Kar pejte štet odgovore do 22.10, pa boste videli.

No, pa da ne bom samo nakladal, naj vam povem, da ste mi draga in prijetna družba, da mi je med vami všeč, da so mi dnevi z vami lepši.
Je že res, da je tole virtualnega značaja, a za vsakim nickom stoji oseba, ki ima svoja PRAVA čustva, PRAVO srce in PRAVA lička, za jutranji poljub.

PREČUDOVITI LJUDJE STE in zelo lepo mi je med vami.

Sašo, dobro jutro tud teb! Verjamem, da boš imel dovolj dela, da prebereš vse naše poste. Ampak, če bi cel dan pisali tako kot smo poldneva naprej, bi potreboval še en dan, da bi vse prebral.
Ja Sašo, zame ni več smotanih dni, odkar se srečujemo tukaj gor. Ja, mogoče sobota in nedelja, ko ne morem sem gor. Najboljši je pa vsekakor ponedeljek ??!?!?!! ko vas spet lahko berem…
Sašo, lepo dan, pa ne preveč dela, da boš lahko prišel skozi.

Jani

p.s. Vsem ostalim tud en lep dan! Pa da se vam megle čimprej dvignejo :))

malo sem poškilil………

nova
Uredništvo priporoča

Si kaj lepega vidu?

Ojla, pr’jatu, dober dan!

Jani

imamo novo “kocko ???”,pa ste jo že vprašala za koliko pomladi?
Pa mere (simobilove)?
Kje je “srček” ta je tud nova, ali se je samo začasno preimenovala ?
Vsem dobro in lep sexipilen -bogat – dan

Živjo machota.
Izgleda, da smo sami danes tu. Ali je kriv dež, ali pa preveč zlizane letne gume, pa so folksoni pretiravali sa brzinom kretanja v ovinku, pa je došlo do izetanja sa staze.

A sta za en vinjak?

Sašo, to pa zmerej. Na zdravje!
Folk’s se bo pa že priguncal… Če si kaj bral Pepi – ja, si verjetno ugotovil, da smo včeraj dopoldan imeli mrk, ki se je čez dan malo omilil, očitno pa ga nekateri mrčijo še danes 🙂

Ajd, še enkrat, gnk, nazdravje!

Jani

danes so se pa one odločile da bodo štrajkale ,ali pa pripravljajo nekaj novega. Kaj veš, danes je vse mogoče

Prav prijetno dobro jutro fantje zlati!
En velik cmmmmoook vsem, zdaj ste pa končno vsi moji, ko ni nobene!!!

Evo mene. Nisi sama, Jana. Ti jih ne prepustim kar tako.

Fantje zlati ( in dekleta) ,

en lep dober dan. Vesela sem, da ne štrajkate.

LP,Kaja

Jana veselo dobro jutro tud’ teb! Ma kolko nas maš zdej 🙂 Samo, koliko časa bo to trajalo :))

Jani

Izgleda, da ni bilo dolgo trajanje. Pozabila sem, da mi je Kaja venomer na sledi……….
Pa tako vesela sem bila 🙂

Ja,

Počasi lezemo skupaj, meni pa leze nasmešek.

Jana, srce, pa res nimaš sreče.
Oči so se ti zasvetile, da boš imela tri na enkrat, pa zaslišiš še en ženski glas. Nak, pa je padlo v vodo….

Jest bi že, pa drugi ne pustijo. Smola za tebe.

No, končno se polni tale forum… Dobro jutro tud’ tebi, Kaja!

Jani

No, sem prebral vse, pa sem videl, da se zjutraj, ko sem spisal današnjo temo, preden sem vse prebral, s fullom ruknil mimo, ampak, bil sem iskren in nisem napisal nič, kar ne bi mislil.

Prav z užitkom bi se vključil v pljuvalnik, pa mislim, da to nima smisla.
Kot prvo, je to že yesterdays news, kot drugo pa raje širim nasmeh kot zlobo, čeprav tudi ta včasih zaprija…..

Se pravi: :)))))))))))))

Zdej si jo pa prav od odzadej ustrašla….

Ha,ha. . . . Ma ne, midve z Jano si bereva misli, vsak dan bolj, a ne Janči ?

Saško moj najdražji, ko bi ti vedel? Pa tako lepo sem si že pripravila teren, takega veselja, že dolgo nisem občutila, se res ne da opisat…….pol pa evo, pride……kdo drug kot ….in sem izvisela.

Ma, ja, a ni to zdej že prav čudno?

Dobro jutro Sašo

Za nekatere že cel dober dan, za nas , zaspančke , pa dobro jutro.

REs je tako kot praviš……tole tukaj gor vsem nam polepša dan…pa so se nekaj šli, da ne bodo več sodelovali…malo morgen:))))) Jim ne pustimo , a ne a ne

Vsem skupaj enga lubčka na lička……………mvuaaaaaaaaaaaaa
pa lep dan še naprej
Pa da bi se sonček čim prej prikazal

Sandra

Meni se ne zdi čudno, ampak zanimivo. Da lahko tako podobno razmišljava.
Pa saj se mi tudi s kom drugim to dogaja.

Važne so današnje news :)) pa to, da smo skupi, a ne?

Čau!

Jani

Sandra,

cmmmmmmmmmmooooooooooooooooooooookkkkkkkkk nazaj. A si dobro spala? Upam, da si kej lepga sanjala !

LP,Kaja

New Report

Close