Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francoz & poljub

Francoz & poljub

Vsak to zna nekako po svoje. Nihče pa noče napisati priročnika kako se to dela ali kako je to iz izkušenj dorbo “FRANCOSKI POLJUB”.

Vem, da se to dela z ustnicami, jezikom, sesanjem, ……, kaj pa je dobro za koga pa ne vem. Če bi slučajno srečal z eno izmed forumovk in bi oba zaužila čarobni napoj in bi se začela poljubljati….

Kako ali kaj vam najbolj paše……………

Medo

Jest sem že pozabu prosim za nasvet.

Medo

Hubert, dio porko, si jo mahnil 🙂 Kako, praviš. Eh, sedaj veš, zakaj niso napisali priročnikov… Si nobeden ne upa napisat… Ampak, baje je full dobro 😉 Saj tako pravijo, no, ne vem.
A ti bi kakšno našel na forumu… he he, jest tud, tko, da se naučimo 🙂

Še vedno mi pa ni jasno, zakaj se reče “francoski poljub”?

Jani

Mogoče se mi reče francoski zato, ker se delaš Francoza in rineš jezik tja globoko,globoko…….

Kaj pa delaš z jezikom tam norti (po zobeh ali kaj ????) in kaj delaš ča ga imaš ti notri (jezik mislim??).

Medo

In jaz, uboga nerazsvetljena duša, živela v prepričanju, da je polna luna šele naslednji četrtek…

Ma ne po zobeh. Najprej raziščem njegov jeziček.Njami. Potem se razgledam malo naokoli, mehek mesek okoli zobkov, pa še dalje proti jezičku… Joj, dejte drugi naprej … Jest moram pod nujno nekam… Me že tko tišči ….

A jest.. A jest….. ma ne no jest ne znam ………..

Čak, Mici, sej si ti tud imela včeri eno tako temo.. no podobno :), klinc pa luna… Tuki gor jo imamo skoraj vsak dan (dans je bil zjutraj mrk :))

Z mojimi usti bi nežno objel njeno spodnjo ustnico….

Medo

Ojla, smo si jo sami kar danes narisali na koledarček. In veš, kako je lepa. Vse naše “face” so notri!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mici pa ne, da se moraš vsega še naučiti (jaz sem pa tudi pozabu), daj če bodo tukaj dobre ideje bomo to sprintali in vezali v žepni priročnik.

Naslov: Kratka navodila in nasveti s komentarjem iskušenih stokovnjakov

Medo

Ups, Jani – sorry. Se posujem s pepelom, se tebi in vsem ostalim globoko in iz srca opravičim in priznam, priznam, priznam, da polna luna ugodno vpliva tudi na mene. Hvala bogu, da je olna tukaj vsak dan….

Bom začela razmišljati o uvodni besedi za nov priročnik. OK????

Mici, ne se opravičevat, p ane se posipat s pepelom, ker ga boš rabila za zevn’k (vrt)… Tukaj se bomo počasi nabrali vsi, k’ nam polna luna al pa mlaj vsak dan tolče med oči 🙂 Res, je vpliv tele lune Tjavendan prov zdravilen… Ne se še ne damo, ne!!!

Ajd, čau Mici, pa vsi ostali… za danes, jutri pa ob 5.45 kikiriki :))

Jani

samo, da je po francosko ne pobrises po “ucenju” oralne francoscine 😉

bzz bzzz
cebelica

Pozdravček Jani tudi tebi. Naj ti popoldan sije sonček, naj se ti tudi doma v resnici zgodi kakšna misel z današnjega foruma!

Kam si pa šla ?
Pa kar dobro obvladaš stvar.

… sej lahko ti nadaljuješ 🙂

Ke pa je ta šola učenja ?

Prepuščam tvoji domišljiji prosto pot. Ko sem to pisala, sem začutila …

Sej bi če bi znal, pa imel možnost trenirat. Tako na suho pa ne gre……

in kje je tvoja domišlija ?

Ja, pol pa hitr navlažit, da bo šlo.

bojda so dopisno solo ze zdavnaj ukinili … o tem, da bi pa odprli prakticni oddelek pa nic ne razmisljajo 🙂

bzz bzzz
cebelica

Ja, ga bomo pa mi , a ne. To pa že zmoremo.

New Report

Close