Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozdrav novinke

Pozdrav novinke

Hojla!

Berem že dolgo, pišem pa nič. Pa me je zamikalo. Ker pač nisem več …..najst in se med vami večkrat najdem….
Lep dan

DOBRODOŠLA in LEP POZDRAV
Kaj te pa mika…?
Tukaj leta niso tako pomembna jaz tudi še zdaleč nisem najstnik tukaj pa se včasih počutim parav najstniško.

Lep pozdrav!

Medo

Pozdravljena kocka,
Dobrodosla med nami, ze po nicku pases na Tjavendan. Zdaj se moras pa sam mal odstekat, pa veselo na kaksno temo, kar vzgi po domace, pa se nic ne boj, saj tu nobeden (no, sam eden) ne grize, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi
nova
Uredništvo priporoča

Hubert – mika me čveeeeeeeeek!
Pepi – kdo grize? ga bom na brzino vgriznila nazaj (kar bo strupeno – po horoskopu sem škorpijon!).
Doma je vzdušje, da bi ga rezal. Med vami sem se že dobro nasmejala. Pri nas je krawn dan, bo treba pogledati. če je še kaj kostanjev. Ko vsaj ne bi bili tako kalorični. Hudič naj vzame kile, včasih pa je treba tudi uživati. Pol pa za tabo piska samo še ekonom lonec…..
By

Kocka, kocka, kockica… prav lep pozdrav! Je prav luštno, da si se prikotalila v naš konec… Ti kar rolej 🙂 Bo bolj pestro!

Čau!

Jani

kocka, kocka daj povej kdo je najlepši v deželi tej,…..
A si ti ta kockica?

Kakorkoli pozdravljena tudi od mene, čeprav sem kot ti čista novinka.

O, škorpijončica moja, dobrodošla med nami. Jest sm tud škorpijonka. The more the merrier.

Uživaj v naši družbi.

Lp,Kaja

Čvek malo tam čvek malo tu pa boš vidla kako se bomo začvekali. Pa se znamo tudi odčvekati če je treba in tudi pogovoriti…

Lep lpe pozdrav, pa pogumno!

Medo

Kaj bi ti pravil, mal poglej avtorja najvec esejev pod temo Zloba, hehehe, pa ti bo vse jasno, hehehehe
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ja pa kaj bi sprasevala ….. saj se vendar ve …. to je Kroglica :):))

bzz bzzz
cebelica

Jest tud sam čitam, pa mi noben ne piše !
A ste vsi skregani ?

Oprosti, saj vidis, da nismo skregani, sam na tem forumu se mal bojimo vsega, kar je v zvezi z nebesi, ce se bos malo sprehodil, bo ti morda jasno zakaj….
Drugac se pa vkljuc v debato, ni hodic, da ne bos kaksne teme zase nasel.. Ce ne, pa sam kaj zabavnega odpri..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Veselo k nam , saj pravila poznaš , če si res vse DOBRO prebrala – norost , prifuknjenost , žgečljivost , malo joka , malo smeha , kakšen koristen nasvet ( v zvezi z tartufi npr. , ali pa poljubljanjem :)) ma nič kuharskih nasvetov , grupni seks in tako naprej !

Dobrodošla !
Andrejka

A ja !!!!!
Jest sem pa mislu, da je dost, če znaš čitat.
Se bom trudil, trudil,…, da padem not.

Sam pazi, da nauš u lukno padu.

Če pa padeš , pazi na luč !

ce je mickena luknca bo dobra tut sveca … samo pazit bo mogu na prepih 😉

bzz bzzzz
cebelica

Tu je vse prostovoljno, ce ti ni do pisanja, lahk tud sam citas, je pa obicajno, da se Tjavendavenc obnasa, pribliz vsaj tko kot je Andrejka spodaj napisala… Vzame tisto, kar mu je vsec…, pa ne cist zares, Hahahaha… Pa vsaj tri besede uporabljaj, ker to nam pa Apel steje…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Želje:Jaz bi zdaj malo cartanja, pa muckanja, pa držanja za rokice, pa nogice…..
Realnost: Čet 1 uro domov, pa kuhat, pa pospravljat………
Hudiča, počutim se kakih 50 let staro. Nič vznemirljivega se ne zgodi, nihče me ne osvaja. Saj se ne smilim sama sebi, vem, da spiš, kot si postelješ. Kaj pa naj, če sem vezana, otrok, pa ni možnosti, da bi šla proč (SIT), hiša njegova…. Mogoče sploh ne bi pomislila na skok čez plot, samo tisti filing, adrenalin osvajanja mi manjka.
Ste še tu?

Hvala za opozorilo !
Kje pa je luknja ‘

Ja nisi gledal filma Ne joči Peter – A si ti tut u lukno padu ?

He , he , če je tesnenje dobro , to ne bi smel bit problem 🙂

A si manj kot 50 ?

Svetnik- še dan ali dva pa bo polovica od 70

Ja, ja sej res.
pa je padu u dobro družbo.

New Report

Close