Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj je kdo gor…

Kdaj je kdo gor…

na klepetu?

Ob katerih urah vas dobim? Vsaj nekdo, kateremu bi lahko tečnarila z mojimi današnjimi težavami. Poln kufr jih mam!!!! Sem full jezna. Pa še to na dan (oz. dneve), ko bi morala bit vesela!

Lp od sončnice!

Po deseti uri zvečer na mušketirjih !! Welcome !!!

Hvala!

V bistvu sem samo hotela izlit svojo jezo. Pa me je potem presenetil mož, ki je kmalu zatem prišel domov iz službene poti, kjer naj bi ostal do jutri. Presenečenje! No, mi je polepšal dan, jaz pa njemu malo manj.

Lp od sončnice!
nova
Uredništvo priporoča

Oh sončnica, samo da je ta dan za tabo. Vsak ima hočeš, nočeš kdaj slab dan. Če se ti ponovi, ti kar veselo prisončaj na omenjeni klepet, pa bo bolje 🙂

Lp, Jana

Ej zlato , ti kar udari , ne bomo nč zamerli !
Jaz osebno sem kapitalna programerska lenoba , pa se tu oglašam med službenim časom – medtem ko programiram :)))

Ajde , izkašljaj se , ti bo prec lažje !
LP A.

Opa , sorry , sem spregledala tisto “na klepetu” !
Jaz tja gor ne morem , sem pa zato tu !
Pa bova tu vrgle kakšno na jezik , a ne ?

lp A.

Živjo Andrejka!
Se mi je že ful dostikrat postavilo vprašanje kako vam znese toliko spremljat teme gor. Jaz sem tudi tukaj samo med delovnim časom in sem vas ponavadi samo brala, zdaj se pa trudim in dodam še kakšen komentarček. Prvič imam stalno eno gužvo in delo, drugič me pa še sodelavka za sosednjo mizo malo postrani gleda, ker ji je čisto jasno, da počnem neslužbene stvari – s takim navdušenjem in nasmeški.
Kar se pa slabe volje tiče – ste 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naravno zdravilo za tovrstne težave in tegobe – kadar je kriza je potrebno samo malo poškiliti gor in slabovoljni bacili kar zdrsnejo s tebe.
Evo, sonček že kuka izza oblakov in sem sploh še boljše volje!
Pozdravček!

Ja , veš , saj bi lahko tudi več delala, če čem bit prav iskrena. Ma , jaz nisem neki grebator ,ki bi hotel full napredovat in imet čimveč projektov pod svojo šapico , mi zadošča to , kar moram trenutno vzdrževati. Mi zdaj ogromno razvijamo na novo , ma mene so iz tega špila izločili , ker itak precej manjkam v službi ( bolniška za otroka , če si kaj sledila mojim problemčkom) . Tako mi ne morejo zaupati kaj strašno novega in odgovornega , ker nikoli ne vejo , kdaj bom umanjkala.
Tako , to je razlaga za mojo dokaj pogosto udeležbo tu gori.

Sodeluj , kolikor moreš , čimveč – tem boljše !
lp A.

Škoda da ne moreš na klepet.

Jaz bi raje tam počela te stvari!!!

No, danes je že bolje. Včeraj sem se res morala izkašljati, kar mi je zvečer omogočil mož. Hvalabogu da ga imam!

Lp od sončnice!

Živjo sončnica!

Če bo ful kriza ti kar malo naznani tukaj gor, pa boš dobila kakšno tolažbo. Če pa bom imela šanso, da tudi jaz skočim na klepet te obvestim in kakšno rečeva tam!
Čim manj problemov in slabih dni ti želim.
Pozdravček!

Odlično, Sanja!

Na ostalih forumih se počutim že čisto domače, na temle pa ne še čisto. Te dni sem “praznovala” sedem mesecev mojega obstoja na tem forumu. Priznam, najprej sem imela nek drug nick, od maja naprej pa sem to, kar sem.

Vse najboljše meni!

Lp od sončnice!

New Report

Close