Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razdalja med …

razdalja med …

Živijo vsem!
Čas je za zabavo.Upam,da bo uspešna. Prosim napišite,kolikšna je razdalja med vašim iztegnjenim palcem in kazalcem. (v cm).

A na nogi ????
Puščica

Zračna linija ali po kopnem?

Med konicami prstov ali med srednjim členkom?

A znohti ali brez !???

Dejva reč z nohti, čim daljšimi, če bo slučajno rezultat, se pravi izmerjena razdalja med konicami, ekvivalent dolžine “orodja”…..

Stari ,pol za ženske ne doseževa do popka ……hahahaha

He , he ,poznamo , poznamo !
Dej , Saško napiši , no , bomo pol še izmerili , da vidimo , če je res :)))

Ta tema , srček , je pa ena md boljšimi !
Da vidimo , kakšni carji so naši fanrje , he , he , he !

:::::::)))))))??? , gulp …..kam sva zabredla ,zdaj pa mava !!!

Hja, sem ravno sedel v kot in se zamislil, kje sem ze videl na netu neke reklame, ki se zacnejo na Enlarge yours…..

Štumpi, poberi me na avtocesti v Postojni, če se odpravljaš proti Novi Gorici…

NI BLEMA – bom naredil polkrog ,čez Kozino ! ob 17,00 na RAUBER KOMANDI

Ouki, douki, bova dvigala meglo, da bo lepši dan. :)))))

Madona Štrumpi,kaj si takega pojedu.hudica kaj so ti dali za ene recnije..dej precitek skatlico..hihi

AAAAAAAAuuuuuuuuu ,tu piše na svake 3 ure po eno , jaz pa na 3o minut po eno ……..

Dragi moji fantje vidim,da se vrtite kot mačka okrog vrele kaše.Vse bi napisali samo razdalje ne.Kje je vaš pogum???

Ne gre za pogum,

gre za našega duha. Suhoparni podatki pač niso naš stil.

Da pa te zadovoljim, jaz imam 19,8 cm.

Lp,Kaja

SRCE..sory ker se oglasam..ampak,kaj bos ti melo od tega…

Pa kaj pol koliko..vazno je da je kvalitetno..

sicer pa a mogoce iščeš kej..al si samo zeliš?!!!Al pa bi rado navsezadnje se primerjalo…??!!!
Dete reci?!
Brez zamere pozdrav!

Če pa nisi povedala kje da mirimo (na roki ,nogi ,na uri …)
Na nogi = 3 cm (uh previsok)
Na desni roki 12 cm (au velik kot triglav )
(samo če misliš na tisto dolžino, tu nima nobene povezave ,vsaj jaz jo ne vidim )

Še enkrat vas prosim NAPIŠITE RAZDALJO,potem pa se bomo pogovarjali naprej.

Ljubi bog, srceče nas preizkuša, o dolžini govori, ko mi razmišljamo le bolj o kvaliteti, o ti moj ljubi bog. In, verjemite ali ne, skušam si izbiti iz glave, da nekdo poskuša naše fante na finto spravit? Kaj se vam zdi, dekleta ljuba (Perla, pojavi se in komentiraj, Kaja, reci kaj, Jana, preveri še ti, Andrejkica, nikar v osamo!!!!). Rešimo naše fante zadreg in povejmo, kaj pri nas velja!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marijaaaaaaaaa..jest sem zeeee..taprvaa..branila nase lubčke…kje ste zenske,pokazte temu srceku,a smo al nismo!!??

Jaz se predam …Drugi so že doma ,čez 10 minut pa tudi mene ne bo
lep dan vsem skupaj !!!

Čaki Marija, a je blo kje napisano, da je to vprašanje samo za fante ? A je men to ušlo ? Men se zdi, da je mislila vse nas.

Maš pa prav, centimetri pa res niso važni. Čeprav mava medve,pa Pepi, pa še kdo najbrž, mal cm preveč, to še nč ne pomeni. Mi znamo ‘pogledat’ vsebino in imeti z njo opravka, ne pa ene cm štet.

Ej, čist mim je tale srček. Al je pa spet ena finta, pa nas mal preizkuša.

LP,Kaja

SRCE..MAL SE POMIR,SAJ VES..DA NEBO OD SILNEGA VZBURJENJA PRISLO DO…….SEJ VES..TI LEPO TI-TAKEJ..PA BO VSE OKI–

p.S. ZATROKIRAT PA RES NE SMES..PAMET V SRCE!
pA SRECNO

Ne, nikjer ni bilo napisano, da je samo za fante, nikjer. Samo jaz si mislim, ko bomo vsi vse centimetre izdali, bo pa udarjeno po nas – najprej po ženskah, koliko malo ………, nato po moških, koliko malo ………….. Ne vem, no, mislim si le, neka intuicija mi pravi, da je s temi centimetri moja pamet skregana. Fantje, nbijte na resnične centimetre še kakšnega, nič hudega!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close