Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zloba hehehehehehe

Zloba hehehehehehe

….Opažam pa,da odkar ni na srednj.leta najlepša leta
naših znancev od štrumpija do angela,postaja vseskupaj malce dolgočasno.Ja,
tudi jaz bom spokala s foruma(seveda vse ob svojem času).”

Kej sem zloben, he he he… he he he, da boste vedeli, he he he he he
Prepis z teme na Srednjih letih 🙂

Jani

p.s. kaj me zloba tolče, he he he he he he he he he

p.s.p.s vem, da ni lepo, pa si ne morem pomagati, žal 🙂

Ti lump ti. kaj si spet tam za angelom oprezal? Ga pogresas, a? Jaz tam poskilim, le ce mi kdo tu da konkreten namig, pa samo pogledam in nic ne recem. Drugace jih pa tud gledat ne hodim, ceprav je med njimi nekaj krasnih ljudi…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

:)) ja v soboto sem nekaj napisu pod to temo, pa sem dobil danes en sporočil (obkljukam, da mi vse odgovore pošlj na maile), kjer je tole pisalo :)) Kaj se mi dober zdi, ha ha ha… več kot nas bo tuki, lepš bo :)) Pepi, za Angelom pa neč ne oprezam, sej se sam pojavi 🙂

Pa lep dan, Pepi!

Jani

Saj nisem mislil resno, tist je bil sam kancek zlobe, ker glih pase k naslovu teme..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

He he he he, Pepi, a tebe tud mal zloba daje :)) Kaj to paše včasih, za sprostitev, takale neškodljiva zloba, he hehehehehehehehe

Ej , tok si me sprovuciral , da sem vse premetal , na sred. letih pa nič ,nisem našu !???. Lohka mi mal pomagaš , vseeno lepa dan

Boš težko dobil 🙂 sej ni važno, važno je da nas enu micenu pogrešajo he he he he he he… Paše to, o ti zloba nemarna 🙂

Ajd, pr’jatu, neč sekirat, čau!

Jani

Kdor prizna, se mu pol oprosti, res mi je tako prislo….Pa se en mal je ostalo; kdor isce, ta najde…,he,he,he,he..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja , saj imajo definitivno prav , ne !
Kar so iskali , to so dobili – živ dolgčas , he , he !

No da dodam malo k tej zlobi,

na srednjih letih se dogaja, ….ne tako veliko kot tukaj, alhko pa primerjate sporocčila od tjavendan alli pa srednja leta. Ni čudno da jih je tukaj vedno več kot 40, dve besedi pa res ni težko napisati,

Andrejka,

naj ti povem, kakor ste hoteli, zakaj pa vas sedaj tako muči forum srednja leta?

Ko bi vi vedeli koliliko ljudi da bere, niso vsi tako zgovorni kot vi :)))
Zato pa imate svoj forum 🙂

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož, kaj hočeš, sej si nam sam zakuhal, ko si pa v navodila za uporabo foruma napisal, naj vam resnost ne postane navada….

Tega se držim že 34 let, sedaj še s tvojim odobrenjem….drži se…

Jaz sem pa mislil da je to PRIMOŽ napisu ????!!!!!! , hahahahahha
(Ga tudi njega mal muči A???)
p.s.
A tam pa kaj več dodajo – napišejo ,kot dve vrstice ???
Kakšna vprašanja pa imajo, – oprosti ali to sodi na srednja leta ????
Stari ,saj lahko prideš med nas – saj si bolje dobrodošel ,kakor na OLD FORUMU (srednja /mladi), to si tudi sam opazil .
Pa še na klepetavču visimo kot SMRKLI

Veš , Primož , včasih grem pa res pogledat tja zato , ker so kdaj pa kdaj teme , ki me pritegnejo , pa tudi oglasim se še kaj – vedno z več kot dvemi besedami – sem pač zgovorna , kaj hočeš !

Moraš pa tudi ti priznati , da se nivo foruma z našim odhodom ni drastično dvignil – zato pa nas hodijo sem brat , a ne ?

Veš , probleme imam tudi jaz , in to relativno velike , ker se tičejo osebe , ki mi pomeni več kot karkoli na tem svetu ! Vendar smo to temo že obdelali !
Imel pa si priliko sam videti in prebrati , da nas nekateri , ki mislijo , da imajo nesrečo v zakupu , hodijo kar sem žalit. Pa lahko rečemo , da smo vseeno še kar strpni , kljub našim problemom. Kot rečeno , rešujemo jih pa z vlivanjem dobre volje in moči drug drugemu . Pomaga !

Srečno tudi tebi !
Andrejka

ccccccccccccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmooooooooooo K
LEPO NAPISANO !
tri besede! hahahahah

Hm, tole je bilo pa takole slišat, da malo sumim, da si že dol…

Še tole , v pojasnilo !
Moja današnja tema “Kaj narediti” bi morda celo sodila na srednja leta. Zakaj? Zato , ker se tako na psu počutim zato , ker moja mala deklica še vedno bruha vsak dan , ima glavobole in omotice , mene je pa strah , da se ji je možganski tumor ponovil !
Pa naj mi kdo pove , kako le bi mi razni makljucni , morda niti ne dobronamerni obiskovalci foruma pomagali pri tem ?
Morda tako , da se tu razpišem z nekimi neumnostmi , se raztresem , da ne razmišljam prevec , pa da mi prijatelji vlijejo malo volje in moči ter mi dajo vedeti , da so vsaj z mislimi z mano .
In to je to !
Tako , da lahko rečem , hvala , ker si nas pregnal sem , kjer se lahko sproščamo na tak način , pa tudi , kar je največji dar , sklepamo nepozabna prijateljsta !!

Andrejka

Ejga, Primož, ne no, sej ni blo neč zlonamernega, res, sam, če te nekdo pohvali, pa če te nekdo pogreša pa ti to pove, ane, malo samozavesti dvig…to pa paše, a veš :)) Z dolžinami smo pa že opravli, vprašaj Štumpantlna, ti bo kaj povedal na to temo :)) Primož, še enkrat, neč tko zlonamernega… samo paše pa, pa še paše :))

Ajd, vračam srečnga, pa zdravga pa velik..ups, to pa sam veš :))

Čau!

Jani

Primoz,
mislim, da si tokrat spet posteno v temo brcnil… Vem, da nimas casa brati, ampak ze bezen pogled bi ti lahko povedal, da so sporocila na Tjavedan, vsaj na vse zivljenske teme bistveno daljsa in bolj sporocilna kot na “Srednjih”. Nekatere stvari, ki so prekleto zivljensko resne se dajo sporociti tudi v ironicni in humorni obliki. Ne vem, od kod ti tisto prepricanje, da se tu komunicira z dvema besedama in je tu zato vec udelezencev….. Mene “Srednja” nic ne mucijo in jih nic ne pogresam.. Mimogrede, ko najdes tam prispevek, ki bo polovico tako dolg, kot moj je odgovor angelu, se spet javi, sam ne s foro o dveh besedah….. No, mogoce te pa moti, ker tu prevec lubijev, pa cmokcov, pa ostalih medenjakov in posladkov prevec frci med Tjavendanovci… Zdaj ce je to problem, jih tud lahko vpakiramo v vec-besedni celofon, ha,ha,ha… Prej pa porihtaj, da bo mogoce priklicati stare teme iz menuja in ne le z iskalnikom!
prisrcen pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ti se ne sekiraj …stari …. saj je v resnici zelo vesel , sem ravno zvedel …,malo nas je zukaril da bi še bolje pisali…..ti ti …lump PRIMOŽ
Jaz pa špec kahla pa takoj vsem povedat ….hahahahah
(42 besed – pikic nisem utegnil prešteti sorry)

Tale tema je daljsa:))

Če pa daš odpri vse niti, boš videl link starejša sporočila. če pa imaš boljšo idejo, kot je brcanje v temo, pa le na dan.
“Le čevlje sodi naj Kopitar”

Je rekel Prešeren 🙂

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož,

o pismu, ki si nam ga dal v razmislek, češ, na tega odgovarjajte, bom verjetno pisala, ker imam veliko veliko za povedati, za pisati, za razmišljati, saj je to tudi zgodba mojega življenja. Vendar moram še razmisliti, koliko lahko pišem in koliko ne, da ne bo preveč, in da ne bo – premalo. Pisati znamo, o znamo, le verjemi, posveti se postom malce nazaj, pa boš videl, da smo sposobni tudi resno razmišljati.

Je pa nekaj zelo zelo res. Tudi jaz večkrat pokukam na Srednja leta in preberem, kar pišejo. Ampak, verjemi ali ne, tisto, čemur pravijo na Srednjih letih “problem”, se v moji glavi težko opredeli kot problem in potem človek težko pristopi k “reševanju” le-tega kot k problemu. Nikar, prosim, Primož, nikar nam ne govori, da ne znamo pisati več kot dve – tri besede. To namreč ni res, poglej na Srednja leta, koliko stavkov ima tam večina postov in kakšne probleme izpostavaljajo. Nič jim ne zamerim, tam pišeljo ljudje stvari, za katere smatrajo, da pisanje in razmišljanje zaslužijo. Tu pišemo o stvareh, ki nas spravlajo v smeh in v veselje, če pa komu “zagusti”, se mu vsi po vrsti posvetimo in mu pomagamo. Je to morda narobe? Moramo narediti prosti spis ob vsaki izpostavljeni temi, da bomo izgledali pametni, sposobni življenja in pametnega razmišljanja? Saj ta forum, če sem prav razumela, ni bil ustanovljen samo za resno razmišljanje, sem naj bi “hodili” zabave in smeha željni ljudje? In zdaj si nas ti sam narahlo okrcal? Le čemu, saj nismo nikomur nič žalega storili.

Če se prav spominjam nekaj postov nazaj na Srednjih letih, so se tam na veliko razpisali, kako nas hodijo radi prebirat, ker da smo “full zabavni”.

Resnično zdaj ne razumem, kaj je na stvari? Sam si nas spodbujal k smehu in dobri volji. Smo morda postali – no, sam reci!!?? Ko boš to rekel, bomo naredili iz vsake besede “celofanski paketek”, kot je nekdo že napisal. Resnično se sprašujem, zakaj bi morali v ponedeljek sami sebi zagreniti cel delovni teden z začetkom resne in duhamorne debate, če se nam pa samo smeje in nas skrbi zdravje naših prijateljev in če v šali nekomu dostavimo cmoček, ki ima poseben priokus. Ali ni tak cmok več vreden za dobro jutro, kot razmišljanje o kaj vem kakšnem problemu. Reci, resnično in pošteno povej, kaj pravzaprav je na tem forumu tisto, kar je zelo zelo moteče, toliko moteče, da si nas pokaral?

Hvala, že zdaj se mi zdi, da je tega pisanja več kot dva stavka?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dan Pepi! Hvala ti!
Angel

Ma, alora, Pepi!
“Jaz vem, da ti veš…da jaz vem…” mislim, čutim, torej… sem…Pa kaj morem? Tvoji posti in odgovori meni so bili nad vsakim povprečjem vsakega foruma. Jaz vem, da ti veš…veva oba! Me ne moti mnenje drugih, zakaj le? Primož je pa direktor…reciva oblast. Povsod v tem lajfu so zakonitosti…naj bodo…zakoni grozni, da se krišijo…in ne upoštevajo… Tvoje mnenje cenim in spoštujem, pa Primož tud ve prav dobro, zakaj se gre…ali zakaj gre…
Veš, mi je načeloma vseeno, kaj si drugi misljijo…o vsem in o vseh…tudi to, kaj in kako pišejo…me ne motijo…. Pri tem uporobljajo svoje besede in svoje poglede…na stvari, dogodke…čustvena inteligenca dela iz nas to kar smo…naj se nekateri še bolj trudijo blefirati in pretvarjati, se jih da razbrati “med vrsticami…” Besede metati tu goriji je mala šala, povedati to…ali ono tudi…žaliti, hvaliti in razmišljati pa tud…opisati svoja čustva in razkriti tančice iz sebe…povedati odkrito, po pravici in resnici…je pa težje…razkriti sebe, opisati svoja razmišljanja in opisati ob tem…kaj čutiš…je pa TO, kar ne zna vsak…potem te pa berejo…povej kako nekaterim upeva pisati kar nekaj krepkih med delovnim časom…osebno priznam, včasih, raje pa doma, da se vsaj malo poglobim v besede…povej, kako jim uspe brati dolge poste…pa saj jih sploh ne…če bi jih, bi ne pisali, to kar so:
“Angel je žaljiv, goljufiv, je osamljen patron, pijanec…iztirjenec, depresivec, nevrotik…od kod jim pa to…sedaj vem…sploh ne berejo, zato ni vredno pisati…in Primož tudi ne bere vsega…ma čist vsega ne more je too much, žal Primož. Hvale vreden je pa njegov trud…njegova požrtvovalnost, ker želi, da bi vsi tu gori pisali, brali…bilokaj…bilokdaj…
To pa cenim in spoštujem! Me vesli in osrečuje dejstvo, da se to sploh da…žalosti pa me nekaj, za kar ne vem imena…Moja hči je brala (doma) skoraj vse…moje poste in vaše odgovore. Piše na forum mladi, včasih… bere forum srednja leta, včasih… knjižnje molje preskoči, včasih… bere psihiatrijo, ginjekologijo, bere dermatologijo…in razmišlja v svoji lepi najstniški glavi na svoj način…zgrozila se je ob branju odgovorov angelu…”ma mtka pijanki nisi, včasi se ga nagonš, pa kdo se ga ne, huda znaš biti, grda nikoli…žališ takrat, ko ne veš več kaj bi…PA SAJ DRUGI TUDI, ŠE BOLJ IN BOLJ!…to je njeno razmišljanje, ki je zame osebno edino tapravo, ker jo imam rada. Ni to samohvala, ne, daleč od tega…je rekla tako:”Daj napiši Mariji, da je Krava!” naslednji dan ne boš več “ljubi angel ampak…KOZA!” Daj napiši nekaj lepega, odgovor bo angelsko krasen…pa saj ta štos je star kot svet…od nagovora je odvisen odgovor….! Je res je, ali ni…? Dokler ti pišem, “ah Pepi!”… Bo tvoj odgovor:”Ah angel!”…Dokler rečem Perla, draga moja, frendica, ljubica je dobra in tiha…ko pa (zgolj zaradi slabega dne) rečem, aj odmori, baba glupa….pa kaj pičakujem…ANGEL JE PA KOZA; GRDA; PIJANA KRAVA:::” To počno otroci…malo manjši in malo večji…
Potrebujemo direktorja, lektorja in cenzuro, žal…Zato ker se ne znamo brzdat, ker imamo vsi kdaj slab dan, ker včasih prestopimo mejo dialoga…ki gre tja v en….@!#$…potebujmo očitno sončke, lupče, Sašote mačote, Janije očarljivce (pa Jani ti si res tako zelo hudomušno očarljiv, da me mika vsaj enkart iti s teboj na kavo…res, bi te rada spoznala, ker si mamljivo očarljiv..) Ah, Jani, kaj bi jaz brez tebe…
Torej potrebujemo nevtralno osebo, da nas okara, graja, hvali in brzda! Žal. In tukaj Pepi imaš in nimaš prav. Se le delno strinjam s teboj…pa večinsko s Primožem. Ga občudujem, da se trudi. Hvala Primož! Si tudi v resnici taka faca?
Pa hvala Pepi! Kaj bi jaz brez tebe? (še eden)….
Lepo toplo pozdravljam Primoža, direktorja…Pa Pepija in mojega Janija!
Vas rada berem, včasih…na moč…Pa tudi druge, ne bom poimenovala. Saj sami prav dobro to veste.

Angel
ni kr nekam šu (šla) je doma in vas bere. Pa se smeje in molči…kdor molči…vsem odgovori!
Ne skrbite, napadi dobrote in slabosti so me in me bodo minili…vse tako ali tako minljivo je…bi si ne želela, to postati, za kar ste me določili…res ne. Ste se zelo zmoti…ampak to je že druga zgodba.
Sorry Štrumpantel, dolžini in globini teksta, znam tud na kratk, pa potem nisem več angel…pa globini, oprostite, naj ne moti…zakaj le…
Trenutno sem prezaposlena z nekaterimi izgubljenimi predmeti. Nimam ne volje ne energije pisati…. oddahniti si malo…. se vrnem, ko si bom to želela… trenutno si pa ne, žal…saj je čas edino dejstvo, ki ga cenim…Po naročilu pa ne znam pisat, pa tud nečm…
Zloba, je bilo naslov teme. Hvala Jani! J A N Č I !!!! Ti nisi ne zloben in ne grd. Bi se te res želela v resnici spoznati…mogoče, kdo ve, se pa kdaj v resnici srečava… mogoče…vse je mogoče.
še nemogoče je mogoče…(kovinotehna pa to ni) Pozdravljeni vsi!
Posebno Janči!*
Angel

Janči! Povej, kaj pa tebe mami, da pišeš…prijateljstvo, sonček, bombonček, marije in Kaje…pa b (Barbare)…ali pa ne?
:)))) a mi boš odpisu? PLEASE!!!
Nikoli, ampak res nikoli ne bom pozabila najinega dialoga…davno je že to.
Pa :))) pa očaljivosti na tone…A Ne? Pa teme o sangriji, prijateljstvu, ljubezni in varanju…pa še pa še jih je…Please say somthnik…pesem bo, sem rekla, neka hudo žalostna mila prošnja v meni tli….Da nisi to TI?

lp
Angel

Čer Sašo! Hej, mačo! Kdaj boš šel pa z menoj na kavo…kavo ne randi, jih ima angel too mauch do konca tisočletja…(randijev, kapučino pa rada spijem…Sploh pa v lepi družbi…se ve!)

ps: napiš na moj angelski e-mail, da nam tepena… pa se tud ne spodob, kr tko…ni vse za v “javnost”.
Bi si želela prebrati tvoj odgovor na moč!

Alora, belo, ma ke belo, molto belissimo, Sašo…! Capučino bo al ne bo?
Pa lahko noč, Sašo!
Angel*

PS,ps-ija: Kaja, ti pa kar tiho…si domišljava na moč, to škodi čustveni inteligenci. Sašo bo pa sam odpisu. Si lahko kar lepo TIHO! Na capučino pa valda lahko gre…alora, kako kg…gredo dol al gor…zaljubiti se moraš, pol pa gre tko ali tko…nekaj enim gor…enim pa dol…kaj moreš, ta štos je star od kar enim stoji…kg pa niso sploh važne…edino v mesnici, ko kupujemo mesu…Poglej Pavarotija…on je res mačo…ful lepo poje, pa še zna…a ne kako…. angelsko…obvlada….
“Amore mio..! “… ženske…padajo…padajo…omedlevajo…

Čer Marija!…povej saj nisi sodnica?…zame….si… razsodnica!
Aj, aj, Marija! Kaj ste storili in kaj niste…??@!#$
Poglej:”Včasih pojdi unu malo ven iz svojega kalupa…prihajaš, odhajaš, dobre volje, pa kr vse maš rada! Ma, a res??? Povej, kaku se to da. Po mojem osebnem prepričanju, se boš iztrošila, ker dolgo ne moreš več imeti vseh rada…zmankal ti bo energy, pa še besed”…človek NE MORE BITI VEDNO DOBER! DOBRE VOLJE PA TU NE! Pa saj si mi ti nadzemeljsko bitje…drug planet…mati pa tud ne MOREŠ BITI KR VSEM…Marija ti si SVETNICA. Povej napiš kako je to mogoče…(pa saj si mi že)…
Beri:

“Primoža spoštujem, ker se trudi brzdati vaše napade žvečenja, kurjenja, nošnje domov v tobicah…po to ni šala…želi, da pišete rišete, čarate, berete… Povej, a ti je sploh upelo prebrati vso mojo pisarijo 4…julij to oct. mesecev…mislim, da ne, ker NE ZMOREŠ MED DELOVNIM ČASOM PISATI PA ŠE BRATI…ti samo pišeš, ali pa se motim? Ali pa si Iti.”

“Zakaj si nam mama, pa ljubica, zakaj si taka svetnica? Me zanima…si tudi v resnici to, kar pišeš! Bi te prosila, preberi si zadnjo številko revije november 2001 Cosmopolitana….Članek…na temo elektronski frendi, elektronski bleferji in prevarantje….zmenkarije u uber nulo… Predno karkoli napišeš!…”
Obnova skrajšana je pa taka:

” Kako tehnika in napredek vara…za PC-jem sedi nc čedna, debeluška, ki piše…išče besede in nekaj kar nima…osvaja, zapenja, se smeje in greje! KURI!” Ampak…da skrajšam…šok, pok, bum res…!!PC prenese besede, hvalo in grajo…poguma, DA BI ŠLA VSAJ NA KAVO PA UNA NIMA! In tako je moje mnenje. Sem povabila osebno kar nekaj oseb na praznovanje 40.RD. Nihče ni prišel…od teh gori in doli…s Perlo na kavo ne bova šli NEVER EVER (sedaj si z njo tudi ne želim več iti, pa tud srajc ne bova kupovali) Noben in nobena si še ni upla na kapučin…pa sem jih vabila (edino Sandra S) …pa veš zakaj?
Ker V RESNICI NISTE, TO KAR PIŠETE…NE SVETNICE, NE MAMICE NAM IN VAM…

Preberi članek, PLEASE, pa drži se za stol, se bojim, da boš slišala resnico.

Poglej Primož je faca, se trudi brzdat naše napade. Tudi v resnici je faca. So mi povedali eni, ki ga poznajo. Res! Z njim lahko govoriš ure in ure, je očarljivo duhovit, v vsaki stvari vidi samo dobro…je sonček, pa še pa še…(Jani sorry ti tud)…zato ga cenim, spoštujem in občudujem, da se mu to sploh da! Sedaj pa pazi…z njim nisem šla na kavo, sem pa zgolj po naključju govorila z njim po telefonu…(Sorry Primož izdala skrivnost)…pazi naša GOVORILA, NE KAJ DRUGEGA. To ni samohvala (nisem Kaja)…imela sem to čast, naredil mi je pa tako veselje, da ne morem opisat! Eno uro govoriš lahko z njim o vsem in vseh…ne vem, če ti bo upelo…če ti bo, potem bi ne pisala tega kar si…žal Marija, kruto je pa to:

“Pojma nimaš! POJMA nimaš žal…ne o Primožu, pa ne o bilo kom tu gori in doli…Žal, Marija, pojma nimaš! Moje osebno odkrito mnenje. Žal mi je, ni to oprosti, lahko se razpočiš jutri zjutraj, kljub vsemu povdarjam:” pojma nimaš…ne o meni, kdo sem in kaj sem, ne kakšna sem…”Greš na kapučin z menoj…povej a greš? Potem ti povem še kaj na 4 oči, upam…sprva spoznaj človeka v biti…ne preko PC-ja…potem pa sodi in obsodi.

Pa ne drzni si Primoža sploh obsojati, Je nadgradnja nadgradnje večine tu gori in doli. Bi me skrbelo, na moč… Janija bi žvečla, kul, ja POL BI PA DIREKTORJA FORUMA, dizajnerja….šefa…PRIMOŽA POJEDLA, AL KAJ?

Napiši na moj e-mal, prihaja poletje…angel! Napiši, obsodi. Še prej pa Cosmopolitan. Tam piše…dokazano, preverjeno, ameriška anketa, pa še malo slovenska…potem pa ti dovolim sodbe in obsodbe…potem si mi lahko tudi mati, pa svetnica, pa nadzemeljska…ok.
Moje osebno mnenje. Samo moje.

Globoko se opravičujem Primožu, ker se napisala, to kar sem. Mi je bilo too much tega butanja v nulo od ga. Marije. Sorry Primož, ampak imel si prav…pojma nimajo!

Lep pozdrav Primožu!
Angel*(Metka)

New Report

Close