Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj narediti …

Kaj narediti …

Dragi moji , dober dan !

Berem vas , berem , le k pisanju se ne morem spraviti.
Preživela sem z emocijami nabit petek in vikend , danes pa sem se zbudila prazna , izžeta, s tresočimi nogami , sitna ko pes , tudi popadljiva tako .

Kaj narediti ???
Ko sem prišla v službo , me je sicer čakalo nekaj sončkov ( hvala tistim , ki so mi jih poslali !!!) vendar ni bilo dolgega trajanja.

TEČNA SEM KO DRISKA !!!

NA POMOČ !!!

Jančica , Pepi , Mariči , Saško moj, pa Jani tudi , Kaja , pa Štumpi , pa tudi ostali , ki vas še ne poznam – HELP – DAJTE MI ENO BRCO , ZA DVIG MORALA , PLJIZZZ !

Imejte se fajn še zame !
A.

Kaj ti je danes? Nekam nasršeno mi deluješ, Andrejka! Aj, aj… Dajva
takole….. ko bereš zacetek tegale stavka (a si začela brati stavek? – če
ne, pojdi še enkrat :)) se nasmehni. Ko prideš na sredino stavka (tukaj
nekje), odpri usta in pokazi svoje zobke (čisto narahlo)…. Ko se prebiješ
do tukaj !!!! usta rahlo razpotegni v nasmeh in ostani
tako….še…še…..še, še……še, še……Se že smejemo? No še malo, še
še…. kaj pa zdaj, se smejemo?

Če je enkrat, pa da ne bi še enkrat delovalo :))

Pa veliiiiiiiiiik sončka!

Jani

Oh, ljuba Andrejkica, kaj naj naredimo s tabo. Ajd, dej, greva tako:
najprej mi podaj ročico, tako, ja, zdaj me polglej v očke, tako, da, ja, pridna, no, zdaj pa ustka narazen, pokaži vse zobke, nak, nisi pridna, še bolj, tako, ja, zdaj vidim tudi zadnja dva, tako, no, zdaj pa še – glas, draga Andrejkica, glas, da se te sliši v deveto vas, da te sliši Janči čez griček, da te slišim jaz čez vso dolino, da te sliši Sašk tja do …… uf, sem pozabila, EMŠO, EMŠO, kaj ta dela z nami, še tečnost v obliki driske nam prinese, ja, greva naprej, da te sliši Pepi, ki še vedno rahlo bolega, ja za Pepija se sladko nasmejčkaj, da bo revež prej nehal kašljati, in da se ne nalezejo od tebe tiste hm, kaj pa vem kako se ji že reče, vsa naša ljuba dekleta. Tako, smeh sem pravkar zaslišala, za vajo je bil kar dober.

Zdaj pa ljuba moja Andrejkica, spravi pliiiiiiiiiiizzzzzzz še ti mene v smeh, ker je nekaj tvojega virusa prešlo name!!!!!

Še eno zelo dobro, pa naj moški povedo, če je res tako: (ta te mora spraviti gor!!!!)

Bog poklice Adama: Sin, imam dve novici. Eno dobro in eno slabo.
> > > Adam: Super. Povej mi najprej dobro.
> > > Bog: Naredil ti bom mozgane in lulcka.
> > > Adam: Kaj je pa slaba?
> > > Bog: Nimas dovolj krvi, da bi ti oboje istocasno
> > > delovalo.

Mariči (hm, zelo lepo zveni, zelo lepo, bogve, če ne bo to moj novi podpis!!!!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Andrejka !

Najprej spij en Red Bull, ker ti da krila.
Najboljši je ledeno mrzel, direkt iz hladilnika. Če ti prišepnem na uho, da ga najbolj prija spit po sexu, sem ti dal že drugi nasvet.
Kot tretje, ti predlagam, da se obuješ ene full pretesne čevlje, da te bo vse tiščalo. Trpi v njih eno uro, boš videla, da se ti bodo zdeli ostali problemi tako nepomembni, da se sploh ne boš spomnila nanje.
Ko jih boš sezula, bo pa tako olajšanje, da se ti bo takoj lep dan naredil.

No, takoj za tem, pa pojdi na nasvet dva, potem pa še na prvega.

Če te ne bomo en lep čas brali, bomo vedeli, da si nekam šla, se pa le oglasi potem, da nam poveš. če je kaj pomagalo, pa kako je bilo, pa vse umazane podrobnosti seveda, da bo tudi nam lezel nasmeh…..

Drejčka, za začetek ti pošiljam ene tri tolažilne: 000

Hej ,kaj sem ti jaz naredil !!!!:::::))))????

Jas sem tudi danes (po dalmatinsko – MAMORAN )

Ej, Janči, a si ti meni v glavo zlezu, a? Preber, boš vidu, da sva oba ist mislna!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne to pa ne, nisem zlezu, ne… Marija, pa kako, sej nisem tulk majhen…pa če že, kako bom pa potem ven prišel?
No, glede na to, da smo že kar nekaj časa skupaj tukej gor, bi bilo za pričakovati kaj takega 🙂

Jani

Drejci BOK,
Kot prvo tokrat ne poslusaj Sasotovga nasveta glede hladnega redbula, ker bos potem koncala kot jaz, v horizontali… Kot drugo, ukrepal sem takoj, upam, da bo delovalo vsaj za nekaj minut…, izgleda da imava vspostavljeno kar telepatsko zvezo… Ker te poznam kot hudicevo trdozivo in polno energije, je moralo biti pa res hudo med vikendom.. Da tud ti nisi kje most testirala kot Strumpi.?, sam to ne bi imelo zveze z emocijami… Nakaj mocnejsega se je moralo zgodit! Le kaj?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

No , da gremo kar po vrsti !
Red Bull mi ne paše , jaz raje en konjak ruknem in ta naredi razpoloženje za uporabo drugega in tretjega nasveta 🙂
Kar se čevljev tiče , še do danes nisem odkrila skrivnosti , kako kupiš take , da so ti prav – torej , če bi se slučajno , pravim , slučajno ( da ne bo spet kake rabuke ) ti znašel tu pri moji pisalni mizi , bi ti dovolila , da mi sezuješ te frdamane čevlje ( Z visoko petko , lakaste , he , he , ) pa malo pomasiraš nogice , potem pa se mi zdi , da bi lahko tudi drugi nasvet uporabili :))

No , če k temu prištejem se poskuse od Jančija in moje Mariči – pa bo že za silo !
Res škoda, da me tolažite samo virtualno 😉
lp a.

Ej Štumpi , neč mi nisi naredu , sej to je tisto !
Če bi mi kej :)) , bi se mogoče boljš počutla , ne .
Saj kšnga lupčka bi mi poslal , dej no , pljizzzzz !!!!
a.

Andrejka, res je tolažba le virtualna, ampak prihaja pa iz srca!!!!!! V vednost in ravnanje 🙂

Čau, pa čimprej ven iz tega kroga slabe volje, ven…ven!

Jani

Na tu imaš CCCCCCCCCCCCCCCCCCMMMMMMMMMMOOOOOOOOOKKKKKK
(zaradi imena namreč ….(adam).hahahahah)
A sedaj razumeš ?

Ja , kar sprašuj se , kaj je blo , he , he !
Ti bom že enkrat povedala , če boš priden !

Sem glih pogrešala mojga knofka pa zajčka tudi , heci pa pomagajo , še posebej , če so telepatsko naravnani – HVALA.

Danes je dan , ko sem potrebna nežnosti , to je . Mogoče ravno zato , ker jo je bila v petek FULL VELIKA doza , yess :))
Tako , da mi je danes najbrž padla koncentracija cukra v krvi , pa je to . Dobro , bom šla po službi kupit malo štrudlčka , pa gospodar mi bo zvečer kostanjčka speku pa bo !

Kaj je s kašljem ?
Mene tudi muči , ma jaz imam kao astmo , ki pa udari s polno silo po pehladu in tolče še nekaj časa – nič ne pomaga , ma vsaj glas se popravlja .
Tako , da ti kar rukni dol tiste antibiotike , vsaj antraksa in sifilisa ne bos dobu – tudi to je nekaj !
lp a.

Sej že tečem ….

Cmoki !

Duša !
Evo i tebi – ccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooookkkk
dolg do BTC-ja !
lp a.

Draga Kaja,

predvidevam, da je že vse OK in te je ujela tudi dobra volja. Lahko poskusiš Kajin test osebnosti, ti izvabi kakšen nasmeh na ustnice, drugače pa poglej čez okno. Pogled na sonce in lepo vreme ti skoraj enako izvabi nasmešek.

Če tudi to ne pomaga – poglej in premisli, koliko Tjavendan-ovcev je okoli tebe in čisto vsakdo izmed njih ti pošilja poln koš dobre volje, vedro sonca in polno poljubčkov. Kaj bi si želela več?

Če pa tudi to ne pomaga, potem – ja, potem bo pa treba kaj bolj radikalnega !!!

Upam in želim, da boš čimpprej to, kar si – vesela in nasmejana Kaja!

Mici a si mal f’alu, Kaja je kar kul dons, Andrejko, oja Andrejko mal gunca :))

Kot prbito ,nobenmu povedu ..( se spomniš une tri opice ena ima ušesa pokrta, druga oči, tretja …..)
Lep sončen in nasmejan dan

Ti duš, eva, garden, santa, lucija, most na soči (tako je preklinjal moj stari oče) – pa sem res mal fal’u. Ampak samo v naslovčku sem imena zamenjal, pa še to samo zato, ker sem prej špegal pod kajin test osebnosti, pa sem bil še pod tem vplivom.

Seveda veljajo dobre želje Andrejki, za Kajo pa sem tudi sama ugotovila, da je v dobri formi danes in te vrste pomoči prav gotovo ne potrebuje!

Sorry, Andrejka, Jani, tebi pa hvala, ker tako pozorno prebiraš pisemca !!!

Veš kako bi rekli Dolenjci:

…sej rejs parivaja sam na televizji, ma mjen pa prou zarejs staji….

Ja, kaselj me se daje, medicinska stroka me poslala se na pocivanje, pa dozo je podvojila… Sem prej prebral, da se zajcek resil vrocine, roka pa ga se naprej hudo muci… Tud on je potrebn korajze, pa neznosti… Benti, jaz pa tako crknjen… Pa take priloznosti… No, vsaj za tebe se ne bojim, vidim da se ze kar dobro pobiras…,
Lepo se imej, zdaj grem pa res v horizontalo…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

…. pa pačas pa z andrhtja …

mijavvvvvvvv..eno kislo župco..ja vis to mas,ce prevec pluzis po vinskih cestah..alkazelcer pase..
srecno!

Danes bo gobova ,kisla ….vsaj tako upam ….. hvala za nasvet
Lubija

New Report

Close