Najdi forum

Izbira

Star pregovor pravi: “Bolje biti en dan lev kot vse življenje ovca.” Kaj bi bili rajši.

Tukaj na tem forumu več kot očitno vsi ovce.

Kaj pravite ostali ?

Pepi je deklarirani osel, ovca noce bit, ker ovce kar naprej strizejo!
Pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi
nova
Uredništvo priporoča

Vsaka ženska je včasih vse, jaz osebno pa sem 5 dopoldnevov ovca, preostal čas skušam biti levinja, hm, v razmišljanje,da bi bila lev, se pa še nisem poglobila, pa najbrž ni slabo, če si pred oči zavrtim te angleške poljudnoznanstvene filme. Ja, morda bi bilo za poikusiti. Ti povem, ko se prelevim, kako to izgleda.
Pozdrav
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pepi, kuko ti to znaš lepo povedat… ja, to bo to, tud jest :)))

Pa dobro jutro, Pepi, pa Marija, Pa Miškulin, pa vsi ki se šele pripravljate za jump na tale forum!

Sončka!

Jani

Rajsi spremeniti pregovor: “Mi smo vseskozi levi(nje). Kaj je ze to “ovca”?????

A ovca? Ah, to je ena taka luštkana skuštrana ž’valca, ki nam da veliiiiiiiiiiiiko toplote…
Levi(nje) Agrrrrrruuuuuuuvaaaa…agrrrrrr

Mici, pa en lep dan, pa sončka fulllllll!

Jani

Aja, taka lepa, lustna, mehka, bela. Saj res. No, prav – tudi ovcka je vcasih lustno biti. Samo lociti je potrebno, kdaj ovca in kdaj lev, ali ne ????

Posiljam ti en obrok petkovega soncka, ki sem ga ukradla. Tukajle ga namrec zdajle (se) ni na razpolago.

;;;;;;;::::))))))))))))))))))))))))))))??????

Mici, pssssst, dej povej, kje si ga ukradla, psssssst, dej da grem še jaz na eno dozo…..sončka, valjda :))

Lep dan!

Jani

Stari ,bog – in saj veš ..kaj bi skoz ponavljal

Hojla, Štumpi, a se kaj oblizuješ, od Marijinih cmokcev :))))))

Lep dan, tud tebi!

Jani

p.s. se beremo okoli 12., šibam zdej na seminar!

Jaz bom tudi danes prej zaključil , A marija – ona ma še srečo ,ker se še nisem dobro zbudil………………..
hmmmmm…. sem se spomnil…….. zakaj sem jaz danes pokasiral najboljšo porcijo …… zdi se mi od včeraj
Čak jani nimam cajt , grem na Marijo…. hahahahaha

Izbira je zoprna, recimo tisti en dan za leva (saj se v enem dnevu komaj navdiš na kožo), celo življenje ovca…….tudi ni fajn ajd če bi bil oven z ovcami na pašniku to bi še šlo.
Ker se tu malo mešajo spoli bi bil raje en dan oven kot celo življenje levinja.
Če bi to spravil na isti imenovalec en dan lev ali celo življenje oven potem oven.
Ali drugače en dan levinja ali celo življenje ovca potem je izbira brezvezna ker je tam vse patriarhalno.
Tu se postavlja tudi druga dilema, če si kakšna luškana zapeljiva ovčica potem to niti ne more biti tako slabo………..

Tu sem namenoma spustil karakterne lastnosti.

Medo

Jani, pssst – zdajle ti ne povem. Poglej tam okoli, kjerkoli ze bos, ce je mogoce kaksen loncek soncka viska. Jaz bom ta cas mocno razmisljala, ali naj ti okoli 12.ure povem (pssst), kje sem ga ukradla, ali ti ga mogoce posljem se eno dozo.

Uzivaj, pozdrav!

Nič od tega na žalost miskolin..jets sme namreč ena VELIKA KOZA!

tud te morjo bit…pozdrav!

Bojim se da je Mišon to zanalašč odprl zame …………………??? Dal nam je vprašanje ,ter se podmuklo plazil v luknjico in preži ,kdaj naj skoči na sir.

Navedel bom samo enega od milijon primerov ,za katere se lahko dnevno vprašamo ;
Če živiš kot navaden smrtnik
–se dejansko lahko zavedaš da si ovca vsak dan , ker nimaš tisto kar bi lahko še in še imel , nekdo pa še s kurcem ne mrdne pa mu v bazen prinesejo.
Celo življenje si izboljšujemo standard in delamo razne elaborate- predvidevanja- vlaganja- projekte ,……….. potem pa nekdo , ki maral nekaj od sebe dat ( ali vstat iz bazena ) naroči svojemu zboru , da spremenijo zakon .
Ko na koncu ugotoviš : da tvoje življenje ni vredno počenega groša in da si se rodil kot ovca za šišanje. Ali kar si pred seboj zložil , kar naenkrat ugotoviš da si sam ali nek drug (lahko tudi tvoj najbližji) ti to podre .Zato se odločiš da pa enkrat res lahko postaneš LEV.
In ko postaneš ranjen ,napadeš celo svojega najbližjega ali najdražjega – NAGONSKO – ali iz sovražnosti , čeprav se zavedaš , da bo zaradi tega tudi sam trpel.
Mi imamo srečo da se zaenkrat znamo še obvladovat ,samo ko pa bo izginilo še to …….
Zamisli te si vojno par let nazaj (ali film Lepa sela lepo gore ) Film je bil narejen med vojno 97/98 …..in je bil v Srbiji prepovedan v prepovedan dokler je bil Miloševič na oblasti.
Prijatelja ,ki sta preživela celo mladost iz različnih taborov …………….Kdo je bil ovca in kdo je bil na koncu Lev .

Mogoče si tudi kateri od mojih delavcev misli da je ovca ,ker dela za mene

STALNO SMO NEKOMU (pod) OVCE.

Ne nikoli ne smeš o sebi tako, ti si perlica…..

Medo

ne ne ne….kr verjem

Dobra izbira Prerla, koz ne strizejo, sam jih pa zato molzejo…, skoda, da noces bit oslica, al pa vsaj mula, bi bla lahko potem lusen par, ha, aha…
Lep dan
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

AJME , Štumpi , A SE TI JE UTRGALO ?
Kaj pomeni zdaj ta dolžina ? A se je megla dvignila ??

o na oslico sem pozabla…heheh tud ustreza..a pol paseva skup?

mula pa nisem..to pa neznam bit..iscem koga..da me nauci..hihi

No , jaz pa sem definitivno najraje muca ! Tista kosmata , sčupana , ki jo vsi crkljajo in razvajajo pa nič kregajo , tudi , če kakšno ušpiči 🙂
Saj tudi to velja , končno lev spada med mačke , a ne .

lp a.

Saj sem samo malenkost podaljšal ………….hahaha
Res nikoli več , ali sploh veš kako me bolita ta dva kazalca, pa še desni sredinjec ..
bay
.

Fino Perla, clovek, ce je sam pa ceprav v zivalski kozi je tako sam, ce je se kdo zraven je sprot lazje.. Ja mule imajo kar velik dobrih lastnosti, niso samo trmaste…
Lepo se imej, odhajam..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close