Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski gibi drugi del

Ženski gibi drugi del

Velja enako kot za prvi del teme, samo da je sedaj dogajanje od pasu NAVZGOR!!!!

Da na kratko ponovim. Kateri je zelo zelo erotični gib pri ženski, ki se lahko izvede od pasu navzgor, v javnosti, v službi, doma, restavraciji, kjer koli? Je še bolj erotičen kot tisti prvi (gibanje z čeveljčkom).

Vzame ti sapo!!

Medo

Poteg s kazalcem po ustnici …..

Ko dama pije kavo s metano , pa ji na ustnici ostane mal smetance , pa jo je prislijena zelooo diskretno in čedno in vabljivo z jezičkom spraviti nazaj v našminkana ustka ?
Bi lahko bilo kaj takega ?

nova
Uredništvo priporoča

grizlanje soncnih ocal..pa oblizovanje z jezickom..po lepih ustnicah..pa zravem se glbooooooook pogled…kakor POJEDLA BI TE!!

a sem kej mim udarla hubert..

Blizu in dobro vendar ni to to.
Tisto na kar mislim je že skoraj povabilo!!

Medo

Ufff to pa še nisem videl!!!!

Medo

a da ne?

hja pol sem brcnla u temo!
hmmm

Ma kakšna tema tudi to je mučo ….dobro, samo vsaka stvar je enkrat prvič

Medo

heheh jeste..i prvo se pamti…

Vem to, da je povezano z gibom roke med lase…

Moja predvidevanja !
Tista ki ima kaj pokazat – da nakazat in kaj skrit tudi skrije
Te preleti z bežnim pogledom in se dela da si ji nepomemben .
Najbolj jo pa vznemiri ,ko ji z pogledom pokažeš , da ti je do druge še več. In če ji je v interesu , da te poskuša osvojit ti nakaže na svoj način
-Če ima lep dekolte , in ve da se v njemu nekaj lepega tudi skriva ,se z kretnjo in z roko boža pod vratom . Si viha- popravlja ali navija lase .
Če je v družbi ignorira na lep način družbo in z vsako kretnjo ,ki je povezana s pijačo ali cigareto išče tvoj pogled in srečanje tvojimi očmi.
Ko se zasmeje ,se zasmeje naglas in tresoče da zraven še malo zavibrira
Če je toplo in še vedno skačejo bradavičke iz košarice ,obenem te še kobajagi spregleda …..
Ne vem ….. jaz mislim da je to

Bodi prijatelj, resnični prijatelj in hitro povej, imam namreč sestanek s predsednikom sindikata in morda bi mi kaj prav prišlo za naše delavčke. Povej, bodi dober, hitro povej!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uf, uf, Štrumfi, bog ti polončkaj. Usta, misli i sve ti se pozlatilo!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahahaha, tako sem hitel , da je ogromno slovničnih napak – sorry
Poskušajte sami razvozlati….. bay

Ko recimo čutno vzame magnum (sladoled da ne bo pomote) v usta in ga z občutkom počasi oblizuje……(lahko je tudi prst na katerega se je napopala kaka hrana ali smetana…..)

Medo

Kurc – od jutr naprej sladoled pri meni samo na “ŠTAPIČ”

Tako je, vse na štapič, pa če to združiš s prvo vrajanto si predstavljaš…..prekrižane noge, rasporek na krilu, čeveljci se zibajo in ona liže sladoled na štapič počasi z užitkom…….

ma upam da mi punce ne zamerijo ampak kaj morem če to tako zgleda

Medo

Samo Magnum je malo velik.Se mi zdi, da je bolj erotično, če je na palčki manjši sladoled, da ga celega vzameš v usta in z njega potegneš dol čokolado. Tako kot ….

Auuu (celega) verjetno imaš prav pa dol s čokolado………točno tako kot……..
Ali priporočaš kakšen sladoled z ustreznimi dimenzijami in prelivom (za štrupija kot idejo)

Medo

Tisti sladoled pri njih je tako dober, da bi moral razmisliti kako kar tistega spraviti na palčko.

Mogoče bi si nabavil kakšne kalupe v raznih oblikah – recimo srčke, pa jajčke, pa klobasice, pa banance , pa ….

Pa, sej skoz trdim, da jeseni moške bolj razganja kot pomladi….
a punce? se motim? Bolj ko postajamo zakrite , bolj jih meče…ni vse na dosegu ruke kaj:)))))

Sej točno v tem je štos. Tako kot na nudl plaži ni zanimivo, ker je vse odkrito. Bolj skrivaš, bolj jih rajcaš.

Je pa tole vreme dejansko bolj spomladansko kot jesensko.

:)))))
JAAAA, maš prav, na fkk še lizanje sladoleda ne naredi pravega efekta, zato pa vedno počakam do jeseni, vsaj kakšnega pripadnika moškega spola s seksi MLJASKOM po sladoledu spravim k dvigovanju……megle seveda:))))

Mislim, da sploh ni več to odvisno od vremena ampak od forme foruma…..

Medo

Hubert, Hubert, sestanka je konec, jaz pa sem samo zelo zelo poželjivo polizala ……. kavino žličko!!!!! Misliš, da bo to kaj zaleglo?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close