Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Četrtek je ……

Četrtek je ……

Dragi prijatelji….

Nisem bil samo jaz priden včeraj, ko nisem bil v službi, ampak, vidim, da tudi vi. Nikakor mi ne uspe, da se prebijem do predvčerajšnjih tem, da bi bil na čistem z dogajanjem, ker ste včeraj tako hiteli pisat, da se mi sedaj kar meša od branja in smeha. BRAVO. Svaka ćast, koleginice i kolege.

Ženske ste skrbele za navdih in imena v pesmih, moški ste gugali čeveljce,
srednji spol je pa skrbel, da je bilo veliko perja in @!#$, pa še @!#$.

Temo pa postavljam zato, ker me nekaj zanima.
Zdej, ne vem zakaj sem danes spet nekaj tako živo sanjal, samo, mislim, da je bilo povezano z včerajšnjo luno.
Namreč, odločil sem se, da težjemu fizičnemu delu v gozdu, dodam še hujšanje z luno, zato nisem jedel od predvčerajšnjim zvečer, pa do sedaj še nič. Posledice: sanje.

Proti jutru, se mi je zdelo, da sva z mojim pokojnim starim očetom stala za štedilnikom in si ocvrla par jajčk na oko. V tisti starinski železni ponvi, težki tako, da bi moral imet zanjo orožni list. No, ko sva bila nekje pri polovici pojedine, (mimogrede, jajca so bila fina ku stu mater), je začela budilka delat pipipipipipi. Samo, jaz je nisem slišal, sem pa videl zvonenje.
V hišo je prišla ena mona, ki pri nas servisira plinske naprave, jaz sem ravno nataknil na vilice en veeeelik kos jajčka, beljak je bil, tak od roba, ki je od spodaj full zapečen in malce pohrustlja, imel sem ga na pol v ustih, malo mi ga je viselo ven, ko pride ta mona v bajto in zakriči:
VSTANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PI PI PI PI PI PI PI PI PI …..

No taka je bila moja budilka danes. Z brki.
Zdej sem v službi. Če bi bil doma, bi stoposto cvrl jajčka na oko.

Kaj pa vi, a je še kdo sanjal kaj odbitega?

Aja, sem čisto pozabil na opravičilo Štumpiju zaradi dolžine.

Sorry stari, saj veš, kratek khmmmm, dolgi posti…..

Jebela, Sašk, pa ravno zdej, pa ravno danes, pa ………… ali veš, da hujšam in me postavljaš s temi svojimi sanjami na raženj???? Sunce ti ……… presvetlo, zdaj imam pa jezik do tal, v ustih pa nič več okusa po Fishermann bonbonih, ampak po ……… jajčkih, in slina se mi sprehaja od ušesa do ušesa in, ma Sašk moj preljubi, kaj mi delaš, kaj mi delaš!!! Nič se ne smej, gnida! Jaz nič več ne sanjam, me luna nosi, res me nosi, ampak, da mi zjutraj to narediš, to s hrano……… z jajčki ……….! A zdaj naj bom pa cel dan sitna in …….. lačna???? A zdaj naj se mi pa cel dan jajčka slikajo v očeh, namesto ………., a, a, a? Nič ne bom rekla: Sašk, to mi delej, to mi delej? Prosim te le: Ne delej mi tega, ne delej mi tega, ne delej mi tega!!!!!
Pozdravček s polnimi usti jajčk!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Marija, da te še malo zakurim…
meni so jajčka ena najljubših razvad. V sto načinov. Naprimer, če jim dodaš tisti topljeni sirček od Sirele se mi zdi da je, tak ki je malo dimljen, pa to ofrigaš, pa na koncu naribaš gor parmezan v kosu, pravi afrodiziak.

Ali naj naj varianta, najprej pocvreš malo pršuta, da spusti sok, ne preveč, ne sme hrustljati, potem pa jajčka čez, pa mešaš precej intenzivno, tako da beljakovina zakrkne, in “pobeli”, no, orumeni, saj je mešano, hočem reči, boljša je varianta, ko ostane masa zmešana in na drobno rabita, a ocvrta, ne surova, ne pa da narediš trd hlebček, če veš kaj hočem povedat.

ZA BOGOVE.

Ko smo se pogovarjali za mojo poroko za menije, sem to predlagal, pa ne bi o tem, kako so me ostali pogledali, ma se nisem zlagal.
Najraje bi jajčka s pršutom.
Si predstavljaš vse tiste fine ljudi in lepe obleke, belo nevesto, pa celo omizje v eni roki kruh, v drugi vilice , pa na juriš…..

Stari verjamem ,da so bile to moreče sanje vsaj na koncu , ampak nekaj ne razumem ,zakaj ti ura dela Pipi, pipi, pipi (in ne drugače ), ker me to na nekaj asocira !!
hahahahahha

No, sej v resnici dela pipipi pipipi pipipi pipipi pipipi bi pa takoj podpisal, da bi spustila tisti Štumpanlov hahahahaha, če bi se jo dalo naštimat :))))))))

Sašo, študiram, pa študiram, pa ne gre. Ampak, tale pesnitev je pa za v cajtnge… Huala za celo kanglo smeha, res 🙂

Jani

Sašk, če si mi res prijatelj, potem nneeeeeeeeeeeeeeehaaaaaaaaaaaajjj, j……..!!! Pijem vodo, žlampam, žlampam, pa je zdaj še ta voda dobila okus po jajčkih, sunce ti …………!!! In da ti povem, tudi jaz obožujem jajčka, na sto in en način. In če bi se odločala danes, zdaj za meni, bi jedla ………… jajčkaaaaaaaaa!
Ne me več ………. !!! Zdej bo pa hudo, ti povem, ne bom te več brala, ker imam jezik že do kolen!!!!
Nič pozdravčka, samo sline,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Je , je , pa ne pove ;))

Ampak Saško zlati , a si res tak debeli , da je potrebno tako drastično udarit , da se ti potem blede ?

Ajd , pejd kej pojest , še zame 🙂
lp a.

JUtro norčki moji….

Vidim,da ste ze podmazani tako kot je treba.Ja Sašo tisto z jajčki..je pa res s hudica.Pa še da gres sanjat o tem..mislim ..
Resnicno je bil to moj najlubši zajtrk..zmešana jajcka na putrčku.vmes kot praviš malo pršutka..na micene koščke narezan in popecen..al pa šunkica je tud dobra,sirceek..pa sokec in kavica..no ja..Žal je to bilo..pa prošlo tud.
Zdej živim od zraka in ljubezni.heheheh..šalo na stran..ampak enostavno,bolj zdavo..skuha se sam kavica pa je..

mi po glavi tolče tista pesem:

Ma niti jedem niti spavam..al bogami dobro izgledam…hihihihi

Mejte se ljubcki moji! Se pisemo!

P.S.sanjala nisem nic..sem bla total zmozgana..sem samo padla v posteljo in hvalabogu nekaj imela le od noci.Upam,da bo vsak dan boljse..

No, Perla, a je pri vas tud že dvignjena…..megla mislim :)))

Dobro jutro in še lepši dan!

Jani

Dobro jutro vsem,

jaz imam pa rajši ona druga jajčka. Na sto in en način -spodaj, zgoraj, pa pri strani, ali pod brado, ali pa mogoče na zadnji strani ………..

No, saj, hvala ti Janči, saj ta so tista ta nar ta bolj ta prava!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čaki, jest nisem Janči …..

Perverzneži !

Vi to tako javno , jaz pa na jabolkah in kavi !
Fuj !!!

Ampak hemendeks ( piši kako što govoriš :)) pa zraven še ekstra pršutek z domačim , po moznosti še toplim kruhcem – JAO LJUDI !!!!!!!!!!!!!!!!

Kaja, dobro jutro tud teb! Pa, na ene 4 načine ti lahko jaz pomagam :))))

Ljuba Perlica, te bomo mi spet dvignili, samo “prisluhni” nam. In v imenu božjem vas res prosim, nehajte s temi cvrtimi jajčki, lepo prooooooooosim!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A sam na 4 ? Kje maš pa domišljija ?

Sanjal sem, da sem sredi puščave, sedim v blazinah v ogromnem šotoru oblečen v arabske cunje (nima veze s talibani). Po tleh so razgrnjene debele preproge, na desni je mizica s pijačo in vodna pipa na levi pa je zamorc, ki igra na nek inštrument in boben. Okrog mene so dekleta s foruma, vse so bose in kažejo popke, druga za drugo se zibljejo z boki pred menoj po debeli preprogi, vse obvladajo trebušni ples da ti zastaja dih. Počasi prihajajo še drugi kolegi iz foruma (vsi nosijo turbane) posedajo se na blazine in skupaj nemo opazujemo ples pred seboj, sonce zahaja in pojavlja se neka mistična svetloba. Trebušne plesalke iz harema “forum” ubirajo hitrejši tempo. Ne vidimo obrazov plesalk vse imajo tanko tančico preko obraza samo oči se vidijo, nekdo se skloni k meni in mi šepne ali je to Marija ali je tista Andrejka, Perla, Kaja …… Nenadoma se šotor podre, slišim uro ki me budi, ma kaj sem se moral sedaj zbuditi bemti………ura.

P.S. nisem sanjal, blo bi pa kar v redu če bi……

Medo

Sory, sory, Kaja, saj sem povedala, luna hodi dva dni za menoj! Sory, sva frenici ali ne?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja , valjda , da sva. Upam, da Janči že prekipeva od zdravja.

Ti, Marija , če že hujšaš, a bi se pridružila nam?

Kam pa pridema brez domišljija…. dela, dela, dela, dela, dela, dela, dela, dela……TILT, ja ok, 100 načinov ja, ok, ampak, kje za vraga je tisti “in en način”?

Dober tek, Andreeejkaaaaa!

Oh, Andrejka ljuba, a zdaj pa še ti! Če bom vzela 4 ure dopusta in šla na cvrta jajčka, vas bom zaradi vas samih “oropala” svoje pristonosti danes tukaj gori! Odločite se, ali boste nehali s temi jajčki, ali grem dol, dol, definitivno dol!!! Imejte že usmiljenje, ljubi ljudje!
Pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tisti en način pa pride potem, ko je ekstaza na višku in sploh ne veš več kaj delaš. Zato se ga ne da opisati. Kapiš?

New Report

Close