Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski gibi

Ženski gibi

Glede na to, da se je Adrejka razpisala temo erotični moški gibi v spodjem predelu, je moja želja ta, da zadevao malce obrnemo.

Zanima me drage ženskice, če veste kateri je najbolj (pardon so tudi drugi) erotični gib ženske v javnosti. Ženske ga lahko izvajajo vsak dan doma in v službi in nihče ji nemore očitati flirta je zelo vabljivo in erotično.

Gibanje se izvaja strogo od pasu navzdol, priporočljiva oprema je krilo (mogoče tudi z razporkom na za eno ali obe nogi…), varjante so stoje ali pa sede.

Gibanje je zelo kultivirano in je primerno za vse oblike druženja, je lahko izredno močan signal za tistega ki ga ob pravem trenutku ujame in razume, če je to združeno z globokim pogledom potem naše vrste spol otrpne.

Lep dan

Medo

HUbert..ma rec..hudirja..boh ve kaj mas u mislis..hja me pa firbc matra..le kaj je to?

hi hihi..a se globoko prepogne..popravi nogavice..od prstkov na nogah..do do do heheheh..pol pa se enkrat lepo kot pravis globoko pogleda..aaaaaaaaaa???

nova
Uredništvo priporoča

Diskretno in vabljivo………

Medo

Tudi ta je super vendar je še eden manj opazen…

Medo

DA ne berem, prekrižanje nog, ko se ženska usede, pa visoke štiklce, pa krilo :)) zame 🙂

Lep dan!

Jani

Perlica , da malo skrenem s teme.
Mi je že nekaj časa pozvanjalo v malih možganih – tisti podatek , da imaš tesne veze s Fadilom :))
A kaj veš – bo kandidiral za predsednika ? Če se spomni, jaz sem ga enkrat predlagala ( Fadil for president !) pa moj predlog ni naletel na dobronamerna ušesa
(FAK YOU Andrejka !) Zdaj je prilika – moj glas bi imel!
Pa pozdravi ga !

lp a.

Definitivno so rdeči salonarčki-zametni s petkico..pa..hmm siv kompletek s krilcem..seveda razporkom..okoli vratu rdeča rutka….to je to!

Andrejka..čse si v lj…ga pojdi osebno prasat..Narava-zdravje…garant te bo vesel..hheh

Ojla, prijateljček, še si med nami! Si poniknil, kot Cerkniško jezero, nekaj časa smo se drli kot zveri, kje si!!!

Aha, o kakšnem gibu že govorimo – o zapeljivem ženskem gibu od pasu navzdol! Ali niso vsi ženski gibi, seveda, če je ženska prava, tista, ki ti vzburi bitje srca, tista, ki pospeši delovanje nadledvične žleze, tista, ki pušča za seboj diskretno omamni vonj, torej, kaj niso vsi gibi take ženske zelo ….. a …. ženski!!!

Fantje, jaz to naredim tako: grem po hodniku, visoke pete, mrežaste nogavice, krilo z razporkom na levi strani in potem rahel, komaj zaznaven obrat nazaj, desno nogo narahlo prislonim k levi, ampak čisto komaj zaznavno, pogled kao “usput” nazaj, službeni nasmeh v vrednosti 5.000,00 SIT in nato s tistim rahlim vzdihom “ah, saj res, skoraj sem pozabila, kam in po kaj grem” …. in jo ubrišem naprej!

Ste našli kaj ženskega v teh gibih? (recite ja, no, proooooosiiiiiiiiiiim, recite ja!!!!).
Marija

Hubert, lepo pozdravljen spet meda nami!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hm, hm, sem pozabila povedati, da nosim malo daljša krila, ker, hm, hm, nimam nič lepih nog. Ne vem, kje je eden naših ljubih prijateljev našel moj zapis, da imam lepe noge. Ne, nimam, sploh ne. Me pa nosijo že kar nekaj časa!!! In trdno stojim na tleh z njihovo pomočjo, četudi me včasih malce ponese proti nebesom!!!!
Pa še en lep pozdrav.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, saj sem vedel, da sem nekaj pozabil…se mi je toliko mudilo, da nisem opazil na ta najvažnejši podatek :)) A kateri? Ja tisto o rdeči rutki okoli vratu :))

Pa čim lepš’ dan, pr’ nas je taka megla…. pa en cmovvvooookkkkkk vsem skupej!

Jani

Jaaaaaa, Marija jaaaaaaaaaa, tisti pogled :)))))

Ej, Jani, danes sva izpustila tisti najin jutraji cmooooookkkkk z okusom!!
Si še za? Torej, zdaj ti ga pošiljam, okus pa ima po ………… svežem, močno močno rdečem ………. okrog in okrog rdečem ……… jabolčku!!!! Sem ga pravkar prežvečila!!! In je bil dober, na, ejga, na malce okusa. Cmoooooookkkkkkkk!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, no, ja, učke pa tako, napol priprte, pa če se le da, eno čisto mičkeno rosne !!! A se ti zdi, da bi to bilo dovolj za ……..? A?? Pliiiizzzzzzz!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))) Zdaj, Marija, če bi Angel tole bral :))))))) prežvečila :))))))))), spet bi bila kriza :))))))))))))

Evo, ni prepozno, vračam, jabuk imam pa še v omari, ga bo potrebno prežvečiti :)))))))))))) do konca službe!

Oja, dober okus, evo cccccccccmmmmmmmmmmmmmmook!

Jani

….za…….? Mene?, no, ja… dej še enkrat pokaži, da vidim :))

Nak, fante, enkrat to upali, pol se je pa treba že kej druzga spomnt!
Počak še mal, da dobim ideje!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani zadel si v polno. Tako kot si ti opisal samo da je en čevljc napol sezut in niha na konicah prstov

Medo

Ja Marija, v teh gibih smo našliiiiiiiiii, pa vzdihhhhhhhh

To je najmanj vredno največjega bankovca, če sploh ima ceno hehe.

Medo

Punca prjazna, popolnoma podpiram, prizadevanja prijetna, prelepe punce :)))))

Ajd, Marija, čakam…na kakšno mišico :)))

Lep dan, sončka, pa še vse drugo :))

Jani

Yeeeeeeeeeeessssssssssssss. yeeeeeeeeeeeeeeeees, da niha, niha, niha, niha, niha, niha :)), yes!

Ojla, Hubert, da slučajno zdaj, ta trenutek tebi nekaj ne miglje tam pred očmi, pol je pa to tisto, a ………?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma veš ko začne nekja migati potlej začne miga vse…. pa hudiča niti vstaviti ne moreš več, čist pobezlja kot da ni tvoj, pa tolikokrat sem mu rekel naj bo kulturen in naj se obnaša času in kraju primerno ne .. on po svoje.

Medo

Kr tepst ga, lumpa lumpastga …. Bo že dal mir.

New Report

Close