Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za moške !

Za moške !

Danes in včeraj, sem prinesel nekaj sklepov v svoje življenje.

Kot prvo, moram čimprej nabavit PC, tudi za doma, ker če ne, se bo lahko zgodilo, da bom po treh dneh, ko sem zopet odsoten, nekje že ostal brez glave, ali vsaj obleke.

Če se bo dalo, bom pa nabavil celo Nokio Communicator, da bo ta PC z mano tudi, ne vem, v gozdu, ker so včasih teme tako nujne, da je treba pomagat prej, kot podirat drevesa.

Za Angel:
sej ni treba se na koncu opravičevat, češ. kaj bi komu sodila za obnašanje ali dejanja, raje si temeljito preberi naziv tega foruma, torej, Kr tjavendan, in če pomen teh besed povežeš z vsebino zgodbic, se že da lepše potegnit zaključke. Pomirjena?

Za ostale:
Je pa res, da sem imel več dela doma, kot pa z Angel.
Moja ljuba ženkica je po dolgem času popustila mojim euforičnim izpadom, glede dobre zabave na teh forumih, ter včeraj, za spremembo, namesto da bi odšla na malico, je odšla na internet. No, tam pa…da skrajšam….
me kliče na mujota, jaz sem revež imel ravno pavzo med gabri in bukvami, in mi po telefonu napove đihad, da ne pravim vsega, bilo je v stilu, lepo, jaz sem mislila, da si v gozdu, ti pa lepo v Ljubljano, ali kakorkoli že, jaz pa revček ves prepoten, pa ne od randija, ampak od silne misli, kaj bi to lahko bilo,
pa ni hotela nič povedat, strela jasna, no, potem sem prejel še en SMS v tem stilu, pa se je mujotu začelo svitat…
Potem si pa mislim, no, še dobro, da ni bila gor, ko smo si pulili dlačice z zobmi…..

Za Kajo…
Ne bom kalil lepe in tekoče povedi, toplega pričakovanja in slutnjo jeseni,
se ti pa zahvaljujem, ker si opisala samo prvo uro srečanja, ne pa tudi zadnje….:))))))))))

Sašo, upajoč, da zadnji stavek, ne bo zopet komu povzročal problemov.

Saaaaaaaašššššššššššškoooooooooooo, hvala bogu, da si tu!
Zdaj ti zapojem tisto pestem: Vratia se barba iz Amerika, pa se šita cili dan po ……………….. bukvah, ali kaj??
Poljubček,
Marija

P.S.: Ja, ljubi prijatelj, nabavi si tak PC za v žep, da ga boš imel vedno s sabo!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sašo, bohdaj, dobro jutro!
Tisti tvoj prvi sklep močno podpiram, vendar sem ugotovil, da če že v službi naredim en drek :)), bo doma še toliko huje, pa dražje…
Kar se tiče žen in njih razmišljanj, sem kot kaže v istem zosu…zadnje čase ji ni nič več jasno…Vsa ta “zabava” na forumu, mi je potegnila eno glup, otročji izraz na faco, se smejim kot debil, stalno nekej dobre volje…njej pa neč jasno…ok, ne bom kupil PC, da ne bo mogla brat kakšnih “puljenj dlačic z zobmi”
Kar se pa srečanj z vami tiče…jih še ni, izkušenj, pa vendarle, bi bilo pa enkrat noro spoznati vse tele Sašote, Jane, Marije, Andrejke, Perle, Pepije, Barbare, Huberte…no, tud Angela :)) (ostali, ki sem jih zgrešil, ste tud zraven 🙂
Da bi se kaj takega zgodilo, želje ostajajo, možnosti so…vse ostalo pa moramo narediti sami!

Pa lep dan, Sašo, tebi in vsem, ki šele kukajo izpod odej!

Jani

nova
Uredništvo priporoča

Saško moj dragi, saj veš, če si zapadel v ” zos “, da ti bom stala ob strani. To sem ti dolžna, še od tiste zadeve ( pepi ) naprej, ko sta mi vidva z Marijo, ponudila nesebično pomoč.

Lp, Jana

Jana nikar, naju bodo s Kajo vred obtožili, da smo v troje…..

Hm, prijatelja, pa ja ne morem pustiti v ” zosu “. No, bom videla, kako se bo zadeva izpeljala, če bo nujno, vskočim..

lep in uspešen dan vam želim iz vsega srca
.

Samo ne v sredino vskočit , rajš pr strani.

Dobro jutro Saško,

veš da ne bom izdala. To je samo najina skrivnost, pa čeprav Jano full matra nadaljevanje. Obljubim pa, da ne bom več pisala o tem, ker boš potem doma dobil za ušesa. Nisem vedla, da žena tudi sem kuka. Bojo rajši SMS-i šibali.

LP,Kaja

Ah , KAJA

v sredini je najlepše in najtoplejše:)

Ja, pa ji ne dam svojega položaja, razen če bo pridna.

AH, kaj bi ji dajala svoj položaj….on bo na tvoji levi ona pa na tvoji desni….torej? :))))) Bi bila v priviligiranem položaju!!!!

Pa računi za SMS – e :))))))

Lep dan obema 🙂

Jani!

Enako, tud teb, pr’jatu!

Jani

Evo mene, nisem imel elektrike zaradi neke zmesnjave na Elektro, glede odjemnih mest, samo, ce sedaj pomislim, je mogoce kar moja žena naročila, da mi vržejo fit ven.

SMS je bil pa prvi od nje, češ, bova midva malo sedaj menjala GSM-e, jaz tebi mojega, ti meni svojega, no ker nisem štekal fore, ker sem bil brez toka, vidim, da je šla tudi danas sem, jaz pa že v troje….

Hawk, govoril sem.
(samo toliko so me spustile Kaja in Jana)

Ja, tristozelenih medvedov, pa dva vijoličasta. Kako sem zdaj jaz zraven, v tem zosu. Ne, to pa ne! Jaz, sem ti hotela dati samo alibi, kot prijateljsko pomoč. Pa se rajši umikam. Jaz o tem ne vem nič. Nič slišala, še manj videla, niti sanja se mi ne, o tej zadevi, ne vem nič…

Lp, Jana

Janci , upostevaj moj nasvet , tacke stran od takih zosov , kot so dajanje nezasluzenih alibijev.
Postane lahko hudo nevarno , posebej zdaj , ko pride sem se Saskotova zena .
To pa bo DRUGACE kot je bilo z mano , takrat , ko si Pepija brez dogovora z mano ;))

Naj si macho pomaga sam , kaj pa je sel vtikat nos , kamor mu ne pripada !

knofkova souporabnica

Ja, Drejči, jaz se bom držala tvojega nasveta. Alibi, mu ne dam, pa PIKA.
Da bom potem odgovarjala nič kriva Saškotovi ženi, ne to pa ne.

A ni čudno, da danes ni knofka tuki?
Imam občutek, da mu je ena pobrala vso energijo, pa še razum zraven.
Joj, Joj!

Bodi pridna in nič se ne boj. Tokrat se zosu izognem!

Lp, Jana

Ha, ha, ha, ha, ha, zdaj bo pa hudič! Jej, jej, Janči, ljuba, glej moje rame, zjokaj se, potolaži se, sej nisi nič ti kriva, nič, jaz lahko prisežem. Te že spravimo še iz tega zosa, ker imaš pa res smolo. Kar naprej si v enem zosu. Žena, ta veš, ta jo zna Sašku kar zagosti. Nič se sekirat, lepo živčki zbor, pa k meni jokat. Bomo vse uredili. Samo odstooooooopaaaaaat pa ne, to pa ne!! Bori se na vse kriplje, zagovarjajo svojo pravico, če jo je znal Kalimero, jo boš pa še ti.
Pozdravček, Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Meni se pa zdi , Janči , da je ena hotla knofka zakačit v napačno gumbnico , pa se ne pusti 🙂
lp a.

Prav zares sta obe Drejči in ti Marija, pravi moji prijateljici. Ma res imam smolo. Odstopla ne bom, ampak jokat pa bom res prišla k tebi veš. Mi bo fajn odleglo, kakšna sreča, da te imam. Da me razumeš, in da vedno najdeš pravo besedo zame.
Obema en gromozanski cmok iz srca

Jana

Upsa, upsa, si, če ne pa boš – ha, ha, ha, najin dolžnik. Tudi jaz bom morda,morda pravim, potrebovala kak tvoj alibi!!! Čao, miška,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Gumbek čist paše v gumbnico, ne se bat.

Tole Drejči, pa mi je blo smešn za umrt :))

Jst sem nova, niti nisem imela časa vsega pregledat, zato bom izpadla mal neinformirana…
Kaj se gresta ta Sašo in Kaja? On je kao poročen, poleg ima še eno ljubico (njo). Sem prav ugotovila?

Ej Sašo! Kolk si ti star?

New Report

Close