Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRIJATELJSTVO ………

PRIJATELJSTVO ………

Dobro jutro, ljubi prijatelji. En dan novega tedna je že za nami, za nekaterimi od nas je zagotovo še ena lepa, strastna noč, za nekaterimi od nas je ena mirna, odpočita noč, nekateri od nas so morda noč prebili z njo samo v njeni tihoti in razmišljali.

Napisala vam bom nekaj, dragi Štrumpi, danes kratko, ker vem, prijatelje, da ti s o v r a ž i š dolge poste. Ampak, bodi mi prijatelj, pa tega vseeno preberi, boš, ljubi moj, boš, boš, boš ????

“Prijatelji so potrpežljivi in dobrotljivi, niso ljubosumni, niti domišljavi, niso ošabni niti grobi.
Prijatelji ne vztrajajo brezpogojno pri svojih trditvah, niso preobčutljivi niti zamerljivi, se ne veselijo krivice, temveč se radostijo pravice.
Prijateljstvo se ne da razdražiti, vse veruje, vse upa, vse prenaša.
Prijateljstvo se nikoli ne konča.” (Prirejeno po 1. ismu Korinčanom apostola Pavla).

Prijatelji, vsakega od vas sem našla v teh besedah. Hvala vam, ker ste, kar ste!!!

Jani, Jani, Jani – smem?? Reci, da smem, prosim, prosim? Oh, hvala – eto ti ga na – še ne diši po kavi, diši po šminki (se ne razmaže po srajci!!!) in po mentolovi zobni pasti. Cmoooooooooooooooookkkkkk!

Jutranji poljubček vsem, ki boste danes tukaj!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, dobro jutro! Kolikor berem včerajšne poste, pa še tiste nazaj (sem jih šele zdajle bral), šele zdaj vidim, takaj tak “strah”, zaradi lupčkov??!!! Vojla, boga kristusa, pa sej nisem Angelov, ne tvoj, ne Janin, ne Mojčin, ne Franckin, ne Matildin… (no od nje enkrat bomo vsi :)) Zato, Marija, hvala za vse tiste cmokce, tkole zjutrej pa še posebno dobro dene, sploh če je od prijateljev. Marija, hvala! Hvala za lepa jutra, ki jih nam daješ.

Lep dan, pa veliko sončka!

Jani

p.s. vračam cmokca…..mmmmmmmuuuuuaaaaaa

Maš prav, ljubi Jani, maš prav. Saj sem si sicer mislila da je tako, je pa le lepo še prebrati – in to diretto od tebe!
Naš si in – reci no še ti, da naš tudi ostajaš. Pa naj te Angeli še tako kličejo k sebi! Lepa hvala za spodbudo, zdaj me bo pa razgnalo, da te bo morda res moral še kdo reševati!

Na še enega cmoooooooookkkkkkkca!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga Marija !

Meni se zdi, da so mi to pismo brali na poroki, pa sem si zapomnil nekaj lepih besed, ki so tam napisane o ljubezni….kdo bi to ne vedel, če ne naša Marija….

Dobro jutro in lep dan ti želim….

Sašk, samo da si spet tu!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Marija tudi tebi, ker skrbiš, in misliš na nas.
Vsem vam, eno lepo žametno jutro, še lepši sončni dan in
cmokkkk!

Lp, Jana

Dobro jutro , Prijateljica (velika zacetnica ni napaka !)

Vaš prijatelj je odgovor na vaše potrebe.
Prijatelj je vaše polje, ki ga posejete z ljubeznijo in požanjete s hvaležnostjo.
Vaša miza je in vaš dom.

Ko vaš prijatelj razodeva svoje misli , se ne bojte reči “ne” , niti ne zadržite svojega “da”.
In ko obmolknete , naj vaše srce ne neha poslušati njegovega srca.

In kar premorete najboljšega v vas samih , naj bo za vašega prijatelja.
Če mora spoznati obdobje vaše oseke , storite , da bo spoznal tudi obdobje plime.

….. Tole o prijateljstvu sem precej skrajsala , je pa povzeto (spet) po Kahlilu Gibranu.
In odraz mojih lastnih custev do mojih Prijateljev !

lp a.

To, Andrejka! Če bi ga imela s sabo v službi, bi to že prej napisala. Prerok je zame zakon…njegov jezik, njegova sporočila, modrost…zame je enostavno popoln!

Tudi zame , zato si pa veckrat kaj sposodim od tam .
Knjiga za vse case in ljudi , le prebrati jo je treba s srcem .
lp a.

Draga duša, pridna vznemirljiva, vesela in dobrotna. Rzširil sem roke in objel tvoje pisanje, ko to pišem, pišem z nasmehom. Prijateljstvo, seveda, ma kaj se nimamo tuki fajn si mislim. Moram ti povedat, da si ravno ti tista pirjateljska duša, ki nas je vse zasvojila s tvoj tankočutno zavestjo.
Srčno upam in ti želim, da se ti tvoja dobrota in dobri nameni ki nam jih nesebično poklanjaš vsak dan, tudi vrnejo. Toliko daješ, da ti je prav težko tudi vrniti tvojo dobroto v toliki meri, kot jo prejemamo.
Hvala tistemu ki mi je omogočil, da sem te spoznal!!!!

Lep in še lepši dan,

Medo

objemček tudi tebi

Odgovor na objavo uporabnika
marija::krt, 16.10.2001 ob 04:02

Dobro jutro, ljubi prijatelji. En dan novega tedna je že za nami, za nekaterimi od nas je zagotovo še ena lepa, strastna noč, za nekaterimi od nas je ena mirna, odpočita noč, nekateri od nas so morda noč prebili z njo samo v njeni tihoti in razmišljali.

Napisala vam bom nekaj, dragi Štrumpi, danes kratko, ker vem, prijatelje, da ti s o v r a ž i š dolge poste. Ampak, bodi mi prijatelj, pa tega vseeno preberi, boš, ljubi moj, boš, boš, boš ????

“Prijatelji so potrpežljivi in dobrotljivi, niso ljubosumni, niti domišljavi, niso ošabni niti grobi.
Prijatelji ne vztrajajo brezpogojno pri svojih trditvah, niso preobčutljivi niti zamerljivi, se ne veselijo krivice, temveč se radostijo pravice.
Prijateljstvo se ne da razdražiti, vse veruje, vse upa, vse prenaša.
Prijateljstvo se nikoli ne konča.” (Prirejeno po 1. ismu Korinčanom apostola Pavla).

Prijatelji, vsakega od vas sem našla v teh besedah. Hvala vam, ker ste, kar ste!!!

Jani, Jani, Jani – smem?? Reci, da smem, prosim, prosim? Oh, hvala – eto ti ga na – še ne diši po kavi, diši po šminki (se ne razmaže po srajci!!!) in po mentolovi zobni pasti. Cmoooooooooooooooookkkkkk!

Jutranji poljubček vsem, ki boste danes tukaj!
Marija

prijatelstvo tukaj?

Hahahahaha smeh je pol zdravja.

Tukaj je vecina za s*x. Kdo si ga pa ne zeli?

Nekateri frendi tudi se*ajo in uzivajo.

 

New Report

Close