Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naš angel

Naš angel

Draga moja!

Odločila sem se,da prav tebi v čast oprem tole temo!
Draga moja,postala si nasa.Brez zamere ampak rada bi ti kot angelčku povedala par stvari!
Dobro poslusaj ,napni svoja angelska ušeska…
Če ne gre parkrat preberi in zabožjo volje že enkrat obrni en velik list v lepše živlenje.Če si opazila,se tukašnji forum “krtjavendan”razlikuje od tistega prej.Tukaj smo sami totalni odštekanci,ki živlenje jemlemo s tiste lepše plati,tezave ,probleme skušamo vsaj za trenutek pozabiti…Zato te naprošam..da tudi ti z nami poskusiš.
Dobra volja,smeh,razigranost…hec..vse to je tukaj dobrodošlo.Malce ga natrosi tukaj..sprosti se..Saj vidiš,kakšne teme tukaj odpiramo.
Vseeno ti bom priznala..prevec resna postajam ob tvojih postih..daj probaj me malce nasmejati.Vem,da si marsikaj prestala v zivlenju..ampak bistvo tega je,da pokažeš moc..da dokažeš vsem..da zmoreš,da lahko.Vejramem vate in vem,da si ena izmed zelo močnih žensk,ki zmore še več,kot sama sebi verjame..saj sproti dokazuješ….
Zavpij,kriči tuli..nihče te ne bo gledal postrani…saj smo tukaj vsi z velikim srcem..marsikaj razumemo,če je potrebno tudi kakšn dober nasvet pade..potem pa GREMO NAPREJ z dvignjeno glavo,ponosni,da je še en vihar za nami.
Probaj..spusti se med nas..in nikar ne kukaj tam z oblačka,še manj si je brezveze želeti nekaj,kar ni mogoče.Bodi ponosna na to kar si..saj si edina..edinstena, neponovljiva.Vse slabe izkušnje probaj počasi pospraviti v skrinjo spominov,kar je bilo je bilo..gremo naprej…Vem,da je včasih težko,zato pa smo tuka mi..
Živlenje je lahko tako lepo..le vzeti ga je potrebno,v njem uživati..in predvsem ŽIVETI!!!
Zbudi se angel…in dobrodošla med nami!

Dober večer Perla!…pa ti si spremenila stil…dizajn…! Saj znaš prav lepo napisat…rajsko. Pa ne, da ustrajaš tu gori…Madonca…pa dolžina teksta…da nauš moja coppy (joke) Kva te muči, Naša. Sej veš, prav dobro, da jaz vem, da ti veš, da sem vaša! No…vse že vem…srajce probali bova, na kavo greva, z letalom…ma rec kdaj? Zrihtam, res…pa Bali…TO MI DELI PERLA! YESSSSS… PA ŠE PA ŠE… (Janči, sorry)
No, kaj zdaj…pesem ti napišem na lščka te poljubim, cmok , pok ti pošljem, srajce bova odpele in poletele…pa nc nebesa, to bo pol..na Bali med balalajce…pa PC bova že na letališču treščili ob tla, pa v iber do dna…tm ga rable nc ne bova…tm sledi samo uživanje…pa ležanje na plaži…pa domorodci, Perla, kva se bova kurli…čaki, čaki…da ni to finta?
Kaj pa če me tako za joke vlečeš za ušeska, da začnem grdo pisati, pa stresati kot kšna krota traparije? Počaki, no…
Reci, no! Ni finta ali pa?
Napiš!
Ženska božja!
Angel pa cmok na ekran…*

Ni fora..ti kar seki…sej znas..heheheh cmoka tebi tu!

nova
Uredništvo priporoča

Čer naša! ..hej skoraj sem padla iz stola…ena Kaja se hvali…randevu s Sašoto…ma, ja, definitivno, če je to Sašo iz foruma grem raje dol…pa ajčkat po angelsko…ma tu much…mede enim, mede u iber! Dej Perla izber enga, ga bova dali dol, pol se bova pa hvalili…hi..hi!
Ma sorry! se pa raje cvrem v peklu kot pa na pC-ju…pa še hvali se…mede enim!!
lp
Angel PIš!

angel.to smo mi…nas vidis..mi smo to..prjatli…nic ne mede..dej no spust se!

Al pa še enkrat čitat,kar sem napisala..sej sem vedla ,da nis dobr citala..ajdi..svojo lepo ritko..prmakn..pa citat..hihihi..te počakam..**

…Alora kaj naj berem…tako bolane štose od Kaje?
Dej napiš!
Angel
PS: ej naša, ma veš da enim res mede…z besedo se da…v resnici gre pa na randi…alora ma ke sučeso /kaj se je zgodl/ odklop…tale forum pa varen ni…še skurjo in spajo se med sabo…tema, Perla, dej še ti enga dol. Ej kva pa če midva rečeva, da sva lezbače…a bodo nasedl, rec!
Angel
ma ne z žensko ne morem, za joke rec!

Dober večer Biserček moj…ohoj Peral!!!! Ma kje si …pogrešam te, ful kdaj greva probat srajce…pa odpete v BTC CITY…pol pa nabriševa še S.+J+Š=dobiva fenomenalen privilegij…pa MX, ta je šele faca…Ampak kva, nc v Slončku se bodo tisti večer zbrale vse le…če Kranja…miting…pol pa u iber do jutra, upaš al ne?
….ma ljubezen no, pa rjuhce no…Perla a si šla ajčkat? Brezzzz angela….pa veš, da sem moški…ponoči…no, alora…ma kome staj? Nc…
Piši, draga, tale joke je za past iz stola.
…ena dva tri…+ osem = milo te prosem…xes poznaš!!! New song…obrn in preber xes…pa bo…To postalo TO.
Angel

ej sej ni nic bolanega,jest nevem kaj ti vidis,kaj citas..sve je lep in prav..
Za razmislek..kaj pa mislis..da bi rekla zena od janija,ko bi citala tvoje pose..aaaaa
dej no..a vis?!!
Skuliri se..pa nikar ne zali!

Lahko noč Perla ne morem več! Sva packi, ti si pa kriva…hudič jutri ne prižem PC niti doma, v službi zagotovo ne…evo skušnjavo…sedej mi je pa vroče postalo, pa lačna sem, pa ajat grem…
Nočka!
Pa lupčaka!
pa janiju tud, pa Sašoootuuuuuu mačotuuuu tud. kajo bom pa na nos.
Brezzzzz zamere vsem…. vse je samo JOKE!!!
Ajči bajči Kajči…pa spajči malci xes…poznaš…mede! @!#$

Sorry ne tvoj od kaje! Ženska!!!

auccccccccccc..vidim ,da nisva na isti valovni dolzini..se predam..angelcki ste prevec za eno ubogo preprosto pamet..nocko tud teb!

Perla! Ma kako, zakaj omenjaš z imenom…kaj me briga, kaj bi kdo rekel! Kaj me briga…naj prebere in se uči…(Jani oprosti) Kaj pa misliš, da bi rekel moj zaklad…a veš kaj:” Da mi mede, pa da sem otročja, pa nej se skuliram mal…pa pet okrog ušes…ma ne, tepe me ne… bi mi pa zrihtal psihiatra..Pa kdo je začel? Ti al jaz?
Evo, spet do nacga, spet me je sleku en…in to dear pearl!
Grem ajat! Basta finito… me nau več tu gor…sedaj pa res ne.
Kaja sorry, ti delej kar ti paše, sej delaš ti ne jaz…
Lahko noč!
Globoko se opravičujem Kaji, pa Perli, pa Janiju! Pa vsem bralcem…sem vedla, da je finta Perla. Najprej praviš mal bolj se sprost…potem pa dobesedno hop napad…konkreten …kaj pa ti misliš…kaj bi…zakaj žališ…
Zakaj pa ti napeljuješ! Zato, da sem dokazala, da znam grdo pisat! Evo znam! Zakaj pa omenjaš imena…niso potrebna…besede so besede, dejanja so pa nekaj povsem drugega…sem vedela, nož v hrbet, to PA ŽENSKE ZNaTE… Nič več Perla, niič več..mi je žal, da sem se šla tvojo igro podlo…nič več…
Basta finito!
Angel

neeeeeeeeeeeeeeeee
angel..to ni napad…ma dej no…
Tukaj ne pisemo gdo…
V to te jaz nisem spodbujala..kje si prebrala da se zalimo…
ostani..ni noz u hrbet..nikar spet ne poklekni..dej no..
te mam rada!***+++

Ma, Perla! O pameti pa raje ne meni, ker bom huda ful. Do sedaj sem se še šla s tabo…je bolj butast tist, k ne odneha…

“No, more…my Pearl…it is to much for me…you know…Life is like a box of chocolate…you never know what you wana get…and this time…You get a big mistake…but not from myself…xes…”

and

“Mia amica, grazie per la sua compania…ora Ladevo salutante. Lei e molto sincera…il dolore..la vescica!”

Lahko noč…sedaj pa @!#$ lepo se imej sama naprej…
Forever by…Angel*

@!#$
Angel

sorry…but not from me…from you…
@!#$
angel

For Angel and Pearl…and all good people from the forum…

….This is the end of bad story…realy bad…I don t know how, I don t know whay…I don t know when…it was just happened…I m sorry for a bed things…I m sorry for a bad friends…It was just a mistake…I m realy sorry!… “Life is like a box of chocolate…you never know…what you wona get…” Forest Gump
You are kindly requested to delite this chapter, please!
Thank You!

Best Regards,

Angel

YYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS! Coooooool…,
Jebiga, bi rekla Maca..( aja, zdaj je je cas za seks), kaj se to dogaja? Sem jest ti in ti jest? Sva se midva zamenjala, sem ti prevec na duso danes pihal? A sem ti kaj danes prisepetaval? Ne, samo prfukjen sem, pa se mi vse dozdeva…., iz Perle je stopila M*****…. Mora, da je bio danas jako, jako vruc dan, dje su bili Vuk i vojvoda Drasko, kasno stize junak Marko na Kosovo Polje! Ko ostavi samu majku Jugovica?….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Angel, prej kot me usekaš, dej no ustavi konje! Gledam, pa berem, pa berem, pa mi ni jasno, kaj te je tako raskurilo. Ali pa moja uboga duša in sive celice in ostale vijuge ne razumejo, zakaj spet pikaš. Berem Perlo, berem tebe, pa mi ni nič jasno. Perla prav, da se sprosti, malo smeha, pa to, ti ji odgovarjaš, da naj te ne napeljuje, da bi grdo pisala in “govorila” Verjemi, da nič več ne razumem. Ma klinc, perla pa Angel, dejta se že nehat kregat. Pa če bi se jaz hotel kregati z ljudmi na tem forumu, bi se z lahkoto (sorry Angel – vzel sem tvoj izraz :)) Pa se nočem. Naj ima vsak svoje mnenje, o vsakem. Vsi smo enaki, vsi smo različni. Jaz sprejemam tele moje prijatelje in prijateljice take, kot so. Jih nočem spreminjati. Zakaj le? Saj je v tem čar tegale foruma. Že velikokrat sem se vprašal v zadnjih mesecih, od kje mi nasmeh cel dan, pa dobra volja, pa veselje do vsega lepega? Ja, točno na tem forumu sem našel ta nasmeh in smeh, prijatele(ice), ne glede na to, kako ga “krasimo” smo veseli, ali imamo probleme. Če smo veseli, smo vsi, če imamo probleme, se lahko izkašljamo, čeprav zaradi tega problem ni rešen ali manjši, skašljamo se pa vendarle lahko. In to je čar tegale foruma. Saj je na forumu Srednja leta tud kul, samo, tam moraš povedati mnenje, ki je vsakemu všeč, če ne zapneš s prvim, ki drugače misli. Tukaj pa tega ni. In veste dragi prijatelji, to mi je fuuuuuullllll všeč. Se hecamo, pa žuramo, pa “serjemo”…pa smo vsi dobro…
Zato, dragi Prijatelji, dajmo se hecat, dajmo ga biksat, dajmo se veselit, dajmo magari tud jokat, sam ne se več kregat Angel. Si full prima punca, samo, daj nam dihat, plizzz. Naj zapenajo ženske, moški, kdor hoče, ma kaj me briga. Pustimo, saj včasih prov paše, tud kakšen zapenjanje gumbov, pa zadrg pa… :))) Nej se ženskam mede, nej, sej s tem ne mislijo slabo, verjamem. Nej se nam dedcem včasih zrola, nej… Saj s tem ne mislimo slabo.
In veš kaj je najlepše? Ko pridem domov, dobre volje, prinesem s seboj tudi delček vas (pa ne me narobej zastopiti Angel), delček vašega veselja. In kaj je še lepše? Žena in otroka so postalči tudi boljše volje, rajši se smejemo, ga tudi pobiksamo…skratka naše življenje je postalo lepše, bolj pozitivno…. Ah sedaj pa že nakladam. Naj bo dovolj za tako zgodnjo uro, lep dan vsem skupaj, posebno pa tebi Angel! Daj napiš kaj veselega, lepega, saj to znaš! Samo če hočeš!

Lupčka! Vsem!

Jani

p.s. pa lep in smejoč dan vsem!

p.s.p.s kriza, vas mam rad, vse!

Oh, ti Janči, ti. Lepo si to napisal, zelo lepo. Post sicer ne bo za Štrumija, ima rajši “krajše”, ampak, ko ga bo prebral, bo tudi on vesel, saj ti tudi on preneša pozitivno energijo. Ni zamorjen, ne ustavi ga nič, razen strežba ali pa registracija avtomobila. Pol se mu pa strže, ko ne utegne vsega prečekirat!

Jani, hvala za pozitivizem, ki veje iz tebe in iz nas. In zato smo srečni, ker iščemo srečo in jo nato prenašamo na svoje drage domače. Zadovoljstvo nas spremlja od jutra do večera.

Se spominjaš, ko nam je Andrejka opisala, kako se je cel dan v avtu smejala in gledala enega sovoznika (ne vem več, ali je bil tovornjakar ali kdo drug) in se ji je nazaj posmenih tako, vabljivo, tako ….. no, to je tisto, smejemo se in prenašamo dobro voljo še na druge!!!

Hvala, Janči, imej se!
Poljubček (kofetkov),
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čer Jani…@!#$ @!#$ @!#$ @!#$….DAJ NAM DIHAT…DIHAJ…JANI DIHJATE VSI…
MARIJA DIHAJ…
A ste pozabili dihat, dihajte…
lp
Angel

ma, @!#$ napako sem napisu dihaj, dihajva, dihajta, dihajmo…

Čer Pepi…ah, nc, nc. nam reku…sem kozla speku. Jaz nisem Vaš Angel, jaz sem sam svoj angel…tehtnica ima dva pola + in – a ne…harmonijo cenimo tehtnice, ne pa disharmonijo u nulo. Ta naj ma pa Perla…@!#$
noč!
pa nc angelov klicat na pomoč…
angel

Ti angelcek..,samo v vednost..perla zna še prekleto dobro disharmonijo iz nule spravit vsaj na pozitivno stanje..to se pravi čisti plus..Nikar se obremenjevat z menoj sem tako mičkena..znam biti tud neopazna..kapiš??

Ob vsem tem in še kakšnem prebiranju – predvsem angelovih odgovorov – sem prišla do tega, da ga vaš angel (po vsej verjetnosti) pije! Gledam ure ob katerih piše in sledim tem blodnjam – ki so res to, pa če vzame kot žalitev tudi prav, ampak saj nismo “po zosu priplaval” , da ne bi spregledali enih stvari. Mislim, vi vsi dobrohotni in ljubeznivi, ona pa vsa v nekih paranojah….
Ne pišem, da bi jo še bolj užalila, pač pišem, da bi jo bolj razumeli.
Saj vem, da bi se tu radi le hecali, ampak ali res nihče od vas ni pomislil na kaj takega?

New Report

Close