Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za ženske

Za ženske

Bil je lep jesenski dan. Sončni žarki so prijetno božali moj obraz, lahen vetrič je kuštral moje lase. Drevesa so oblekla jesensko prebleko, toda v zraku še ni bilo tiste hladne jesenske sape. Bil je dan, ki sem ga težko pričakovala. Že cel teden sem bila na trnih. Zvečer nisem mogla zaspati, vsako jutro sem se spraševala , če je že tisti dan. No in končno je prišel.

Kaj naj oblečem, s čim naj se nadišavim, da bom naredila dober vtis ? Elegantno ali športno? Izbrala sem srednjo varianto. Za ušesa sem si nanesla par kapljic Laure, ki me je ponesla v višave. Ura se je vse bolj približevala in prišel je čas, da se odpravim.

Z lahnim korakom sem se približevala mestu najinega srečanja. Bo zamudil ali bo točen ? Živčki so delovali, polaščal se me je nemir. Le kako ga bom spoznala ? Saj sem vedela, da ima uhanček v ušesu in da ima frizuro vedno urejeno, toda po čem bom vedela, da je on ?

Dvom se je kmalu razblinil. Prihajal je proti meni in ni bilo dvoma, da je to on. Bil je drugačen kot sem si ga predstavljala.Boljši, dosti boljši.

Visok,kavbojke,oprijeta majčka,uhanček, frizurca , da glava boli. Pristopil je k meni in spreletelo me je. Živjo, Kaja, jaz sem pa Sašo. Čutila sem, da tudi on ni miren. Da ni sproščen in da se mu jezik zatika. Kam pa greva, me vpraša ? V Cerezo, na pijačo, mu odvrnem. Vsedla sva se za mizo in zmanjkalo nama je besed. Kje začeti? Nekaj časa je bila tišina, potem pa sva le prebila led.

Njegov glas je božanski. Vsaka njegova beseda ima angelski zvok, boža po ušesih še dolgo časa. V globini njegovih oči se zgubiš. Magnetno privlači.
Jezik se mu je razpletel, jaz sem samo poslušala in se topila. Ostala sem brez besed.

Kar prehitro se je bližala ura njegovega odhoda. Povedala sva si malo in veliko. Poljubček za adijo in že je šel. Stala sem tam kot vkopana .

Upam, da bo še kdaj kakšna prilika. Oj, ženske, tip je za pojest, res.

LP,Kaja

WOWWWWWWWWW..HEHEHEH

Uf, Kaja, za tole, jo pa ne boš pocen odnesla!

Uf, še dobro da me nisi takrat srečala v BTC-ju
Kaj šele o men pisala
hahaha

hoihihihi

Sem te pa že vidla tam. Hahaha.

.samo opazujem :::))
.

Kaja, super si napisala … Sašo, bi kaj dodal?

Barbara.

Kaja, khm, khm…. Lepo!

Lep dan!

Jani

A ni tale nasa Kaja s hudica..bravo kajaaaaaaaaaaaa

Ma kje je tale sask..a bankomate popravlja..al pa menja zarnco!

Dons je frej, jutr spet pride.

hihihi..seveda!
Kaja cmoka!

hahaha…….::::)))??

mhm

Kaj ti pomeni ta mhm ? Da ti mogoče ne veš kaj več kot jaz ?

Kaja to je globoko razmisljanje..kajneda Jana?

Bravo pera!

Točno to je.

Globoko razmišljam……..

Še vedno razmišljam………:)

Khm, Kaja Kaja Kaja:))))

vse se režijo in muzajo in globoko premišljujejo:)))), men se pa vseen zdi, da je zgodbica napisana zeloooo v čustvenem vzdušju!
Se motim?:))))

Sandra S.

Boš zvečer zvedela.

pstttttttttttttttttt

˝ šššššššššššššššššššššššš, mi boš prišepnila na uho:) ˝ je šepetajoče in hihitajoče rekla Sandra:)))

Čer! …sorry nič nimam proti romantiki…ampak,,,,ha, ha, ha, ha,,,,dobra si…recimo, da mora biti človek za dobro laž…vsaj malo inteligenten…iQ+ čustvena inteligenca…a Sašo? Iz foruma…ma ne še ena…Sašo, kaj pa žena halooo??? Recimo, da je res…ne verjamem…pa anegelsko…ma te besede v laži raje ne uporabi…
Mogoče se pa motim…mogoče, vse je mogoče…ženske, mede vam, nekaj je z vami hudo narobe…pol pa mene obdolžite, češ angel je trčen…malo morgen…kako zelo je imel P….ž prav…mede! U iber! Dej sorry napiš kako si se dala dol…please…mogoče ga bo še katera….noro, pa saj to ne more biti res!
No, dobro blago se samo hvali…ene se pa morajo javno. Ženska glava!
lp
Angel

Draga moja, sorry…mogoče pa mislim, da se motim…reci da se, ker definitivno me tu gori več ne bo…reci…!! Sex…na forumu…ma ja ali pa zapenjanje…pa hvaljenje isti @!#$

,,,,ma Jani! ,,,,dete naivno…sem ti rekla…je imel P….ž prav…mede enim ful…totalno, pol pa meni govore, kva sem tolk zadrgnejna…to pa to…pa to ni res…enim mede u iber…res so mem…
lp
Angel

Sorry Kaja! A Sašo iz foruma? Kje bo pa ženo pustu…?
Angel

New Report

Close