Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Televizijo sem kupila

Televizijo sem kupila

Tako, dragi forumovci. Televizijo sem kupila in sicer Sony, 50 Hz,ekran 63, trinitron (raven ekran), stereo za 130 jurjev. Mislim, da bo bistvena razlika. Zdaj sem ga imela z ekranom 37.

Še ena pripomba na tiste, ki ste govorili, naj ga kupim za 50 jurjev: Vem kakšna je razlika med TV-ji tistimi za 50 jurjev(mono) in tistimi za 100 jurjev (stereo). Pa š to je: Tv ne kupuješ za leto ali dve, ampak po tamalem za 10 let.

Za gume mi pa ne bo treba dat, ker jih imam še od lani.

Še nekaj: Zakaj se vsi zgražate nad ceno, ki sem jo pripravljena dati za TV? Hotela sem raven ekran in samo sony ima ravne ekrane pri majhnih premerih ekrana. Naj vam še povem, da sem kupila tud videorekorder za 45 jurjev. V prihodnosti bom pa še sistem za surround, da bom imela domači kino.

Fino Feucka..lepo..dej poslji se k nam enega..pri nas dolbysi neprikljopleni stojijo ze par let.

Zato, ker očitno nimaš kaj drugega početi kot gledati TV.Jaz je sploh ne bi prižigala, če hčerka ne bi gledala risank. Na rekorderju pa se nabira prah.Je ne pogrešam in čas porabim bolj pametno. Za ta isti denar, ki si ga ti dala za te aparature, pa bi ja kupila recimo fitness napravo ali pa bi šla kam na potovanje.

Sorry, pač nismo vsi tako odvisni od TV.

LP,Kaja

Frucka … kaj pa DVD ? Če boš mela ozvočenje pravo, potem rabiš DVD ne video. Vsaj po moje .

Barbara

Daga Kaja!

Da ne boš dobila napačnega mnenja: pri nas se televizija prižge po osmi uri zvečer in ob nedeljah ob osmi uri zjutraj. Čez teden pa televizije ne gledamo. Za tako televizijo pa sem se odločila zato, ker mam poln kufer gledanja v 37 cm velik ekran.

JA, Barbara, tudi o dvd-ju razmišljam, samo zaenkrat smo kupili video. Za surround pa potrebuješ vofer pa kompelt zvočnikov, pa še film mora biti narejen v taki tehniki, da bo surround tapravi.

Pr men dobis..senkam..hihihi

Barbi !
Če bi Frucka želela imeti pravi i zvok , ne potrebuje DVD ampak ojačevalec digital prologic.
Na njega se preveže vse od TV, videa , DVD, tunerja ….itd
DVD je res najbolj kakovostno posneto za domači kino slika in zvok . Za širšo distribucijo je pa še zmeraj najbolj kakovostno filmski trak.
Tebi pa Frucka ,čestitam za pravi izbor ( upam, da si vzela še video Sony – stereo ,zaradi pilota )

stumpi, seveda maš prav, ampak Frucka govori o zvočnikih in videu. To mi nekak ni šlo skupaj.

drugač pa zadeva ni najcenejša in jaz bi mogoče raje izbrala tisto zadnjo Kajino varjanto :)) ..

lp, Barbara.

Pravijo, da ima vsako tele svoje veselje.

video ni sony, amapk je panasonic in je tudi stereo.

Vsak bik pa svoj štrik. (tako pravi pregovor)

… ojačevalec je verjetno dolby digital ?!?

New Report

Close