Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse Sameva…..

Vse Sameva…..

Vse sameva,,vse je prazno….
Ni ne glasu ne zive duse…..
KAj se bo cez vikend tale nas forum malce ohladil in se s ponedeljkovim jutrom zopet pocasi ogreval….????
Poskrbimo vsaj toliko,da ga v teh dveh dneh ne prepletejo pajcevine. totalno…
Vsaka trenutna misel…ali ideja je dobrodosla..napisite karkoli,vsaj podpisite se…kar tja nekam..v tjavendan,,,tudi ce brcnete nekam v temo.no problemo….
naj se zabelezi..
Naj se brcanje in jezikanje na kr”tjavendan pricne:

P.S.po zaključku “brcanja”,čakajo bogate nagrade…Vljudno vabljeni…

Evo , brcam u temo. Zdej pa nagrado, prosim.

dobis..ampak lohk se kej napises

Res je zelo tiho in mirno tu gor. Ampak, tako je pravzaprav vsak vikend.Še dobro, da smo me tri, bile tu. Le kdo bi sicer, odstranil začete pajčevine, ki hočejo preplesti naš azil?

Lp, Jana

Dobro jutro vsem, ki se tudi ob nedelavnikih spomnete in obiščete ta forum. Zgleda , da bo lep dan, samo ,da se megla dvigne, pa bo sonce posijalo. Lep pozdrav tebi Perla pa Jani, pa štumpiju , če se bo oglasil, pa Janu, pa Mariji pa še in še in še……. ! Skratka vsem skupaj DOBRO JUTRO !!!!!

Dobro jutro vsem. Čakam, da se megla dvigne, pol pa hitr ven na sonce. Jani, a ti pa kr delaš ? Kriza, vsaj to mi je prihranjeno, da mam vikende frej.
Do kdaj ste bli včeraj gor ?

Kaja

… dobro jutro vsem skupaj tudi iz Gorenjske … spet je vikend, in spet se bo našlo malo več časa za tiste, ki jih imamo najrajši … pa na sebe ne pozabite … mal se pocrkljajte 🙂

Kaja, nismo ostali prav dolgo … drugač pa misim da tist jani na sr.letih .. ni naš Jani … sej ne morem verjet, da bi kaj takega napisal 🙂 … po moje se naš Jani danes crklja doma … s svojimi tremi sončki :)))

Lep dan želim čisto vsem,
Barbara.

Hojla prijateljčki!

Tisto na srednjih, definitivno ni Jani. Imaš prav, Barbi. Mislim,da je Jani danes na neki gori, pa celo vpil bo dol……..:) Pa tudi če bi bil tu, sem prepričana, tako jaz, kot vi, da ni avtor tega posta.
No, sončka ni, pa ni. Nam ga, nima kdo poslat, kaj? Manjkajo, manjkajo…..
Dober znak, je, da se je oglasil naš posavko, kaj?

Lp vsem Jana

Točno, sej je reku , da gre na Korošico . Napaka v sistemu.

Izgleda, da je Jani z družinico, končno prisopihal na vrh Korošice, kajti posijalo je sonce, za vse nas.
Kaja, urno na bicikl…..:)

Dobro jutro in lep soncen nedeljski dan vsem Tjavendanovcem iz goste megle …. Danes ne grem na gobe, ker je bila vcerajsna bera preslaba (le za zacimbo)…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Živjo, Pepi,

jaz čakam, da se megla dvigne.Zdajle me res še ne mika ven. Potem pa na kolo in kakšen hrib osvojit.

Jutri bomo pa spet v polni postavi.

LP,Kaja

noce in noce se dvignit, mislim megla…., pazi da kam ne zaides po megli…,pozdravljena,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

JUTRO VSEM SKUPAJ ! Tudi pri nas je še megla, ampak to nam ne bo pokvarilo dobrega razpoloženja. Kakor hitro bo pa sonček posijal, pa bom tudi jaz ššššššššššcc, ven pod toplo jesensko sonce, pa čeprav z berglami !!!!
Lp. Bogdan

Ko bom čez cca. 2 uri na Šmarni gori, sem bom zadrla

ŽIIIIIIIIIIIIIVJOOOOOOOOOOOOO TJAVENDANOVCI .

Upam, da me boste slišali tja na Gorenjsko, do Gorjancev in na Primorsko.

Lep dan še naprej, Kaja

Zadri se Kaja, bomo poslusal…………., vsaj odmev,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaj si pa naredil, da si na berglah?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ah dolga zgodba, dolga….. !

Posavec..tega pa nisem vedla..dej kej povej no o tem..seveda ce ni prevec…
Sicer pa sploh ni vazno..al mas birgle..al kaj drugega..duso mas zelo lepo..in to je bistvo!
Bodi se naprej tisto,kar si…takega te mamo radi!*****
Lubcki so zate!!

Perla, takih punc, ki majo rade reveze vedno manjka. Hvala ti, ko bodris mojega “zemljaka”. Res sem ti hvalezen, saj ves, da so tvoji lubiji preprosto zdravilni…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dragi pepi!
Saj ni pomembno kaj si..al si revez al mega men..ti casi so minili…tudi me nismo vec tiste smrklje..
Pomembna je notranjost, tista notranja lepota,toplina.,ki jo ne premore vsaka dusa,tisti srcek,ki ga glasno slisis TIK-TAK…

Ne pozabi:LEPOTA ,ZUNANJA MISLIM JE MINLJIVA::NOTRANJA PA OSTAJA:::

verjemi tista je NAJLEPSA!!!

****************

pozdravcek…

Za te lepe misli ti lahko posljem le en pravi:
CCCCCmmmmmooooooooooooooooooooooooooookkk,
Perla, jaz vedno zaupam vate in v tvojo dobrosrcnost,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sem te pozabil vprasati, ce si kaj slisala odmev Kajinega krika iz vrha hriba? Jaz nisem nic slisal, je pa res, da pri drenju ti nimas konkurence…Saj ne bos huda zaradi tega na starega prijatelja, mar ne? Rad te ima,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

A tko, jaz sem se pa tko drla na ves glas, da sem skoraj ob glasilke? A ni blo slišat odmeva ? Najbrž je veter pihal nasproti ali pa imate umazana ušesa. Hitro na nedeljsko kopanje.

LP,Kaja

Čaki mal, Kaja, seveda sem te slišala. Prav podrobno in razločno. Potem, pa sem se zadovoljno zavihtela po kuhinji, ko sem slišala, da si na cilju, in me ni več skrbelo.

Lp, Jana

New Report

Close