Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomagajte mi kupiti televizijo

Pomagajte mi kupiti televizijo

Pričakujem vaše nasvete. Pripravljena sem plačati maksimalno 150 jurjev.

Škoda denarja za TV. Pejt rajš na Maldive.

kaktršen koli TV- ali HI-FI katera koli firma – boš dobila pri meni v BTC, sigurno najugodneje – še damo nekaj na veze i poznanstva
Tu sem namreč doma- pa premisli?

jEST TI GA ŠENKAM..PRID GA ISKAT..GA TAKO NE GLEDAMO VEC ODKAR JE PC DOMA..

Če že ne boš ubogala Kajo, s kateri se, mimogrede strinjam, ne moreš falit z Sony-jem. Sicer pa, ne razumem titih “maximalno”, sej je ogromno !!!

Kupi raje eno za 50 jurjev, 40 jurjev bodo nove zimske gume, pa še 60 ti jih ostane za en teden v Portorož, kjer še ni zime, morje pa ima 20 !!!

Se pridruzujem Sasotovem mnenju v celoti, razen ce imas dnevno sobo veliko 50 kvadratov, potem moras pa enga za 100 jurjev kupit. Okrog te cene je precejsna izbira znamk, pa kar solidna kvaliteta.
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Meni je lansko leto uspelo najti enega Samsunga – ekran 100 cm, slika v sliki, možnost izbora slike (custom, standard …), surround (music, movie, stadium…) in druge prčkarije, ki spadajo zraven in – sem zelo zadovoljna. Bil je samo 95.000 SIT s popustom (kartico Kovinotehne). Je pa tam stal že eno leto, zato je bila taka cena. Nimam pojma, zakaj ga ni nihče kupil.

Lp od sončnice!

Saj s takimi soldi se ima pa že pravi kino v hiši!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mislim, da je Sony ” zakon “, če res ne moreš brez TV. 🙂

Vsa njegova tehnika – Sony (od kamakoderjev ,tv. do telefonov)
Ali kdo ve , kako je ta fabrka in večina Japonskih prirejena za nujne zadeve
DA lahko industrijo v roku 72 ur spremenijo v ………
Kdo ve ?

Povej?

Jana sej bi jest..sam bi pol vse pokvarla..

Po mojem, lahko kar poveš. Ti nikoli ne moreš nč pokvart!

za vojaške namene – proizvodi -podatki iz 93 leta

Frucka, jaz ti prodam original EI Niš godište proizvodnje 1974, crno bijeli svijet slika… Još dodam i spomen ploču, snimljenu direktno u TV… Tito i Jovanka, polaže vjenac….

Eh bejž… Kup’ Sony-a tabulš, za solidne pare!

ŠP lep vikend!

Jani

Thank”s !

Haj!

Samo ne kupuj 100 Hz TV, ker bo hitro slaba slika, ce ni dovolj dobrega signala. Drugace pa sam tud prisegam na Sony, ekran pa vsaj 4 x manjsi kot razdalja , iz katere gledas.

LP

Dober večer…malo pozno…vseeno! Jan, zakaj te ni več na klepetu. Te pogrešam…res, no! Aha TV ti vi…kupi Philips…to firma je prava, zelo dobra.
Preverjeno!!
Noč!
Angel

Frucka

sej ne morem verjet

jest sem pa danes gledal grunding za 32.000 sit pa sem sel se malo pogledat ce bo kje se kaj cenejsi. ZA tak denar ti jih prnesem 6, bos imela 6 ekranov pa na vsakmu lahko gledas 4 programe istocasno

Le kdo gleda na to da da za tv 150.000 sit

primoz

Srečnga pa zdravga!!!

Pozdravljeni!

1. kaja, ce je post na temo kupovanja televizorja, potem po vsej verjetnosti hoce odgovor v smislu: Kupi televizor xxx zato ker zzz.
2. sašo in primož, za 40-50 tisoc sit oz. 32.000 sit dobis tv z diagonalo 37 cm, kar pa je za normalno gledanje absolutno premalo. Pomislita malo kako velik monitor imata pred sabo.
3. marija, hisnega kina pod 300.000 SIT ni, sorry

Za (skoraj) vse: Kot pri vseh ostalih stvareh tudi pri televizorjih ni nic drugace, in je kvaliteta v veliki meri pogojena s ceno.

pa se vprasanje za vse (oz. vsaj vecino): Zakaj dajete komentar na temo o kateri nimate pojma?

Moje mnenje: Sony

lp vsem
Rok

Dragi Rok,

očitno si nov na tem forumu in še nisi skapiral naše filozofije. Preberi si stare poste in boš mogoče dojel.

Ja, Rok, to ni običajen forum:)

Tukej smo odtrganci, baje.

NO, tako pravijo….

ha pa se res je!

New Report

Close