Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TOPLO SONCE IN …………

TOPLO SONCE IN …………

Dobro jutro, ljubi prijateji.
Ob tričetrt na pet so nam po radiu povedali naslednje:

“Toplo sonce in prijazni ljudje naj vam ta petek ogrejejo srce!”

Spomnim na vas, ki ste prijazni ljudje in za katere vem, da mi bodo ogreli srce, zato vam te njihove želje prenašam, ker jih niste vsi slišali.

Za začetek dobrega dne dodajam šalo na račun ribičev (je od vas kdo ribič – no ja, saj vem, ribiči ste vsi, ampak ………):

“Stem ti že povedal o tisti postrvi, ki sem jo ujel lani?”
“Ja, večkrat, kako j ez njo? Še vedno raste?”

Lep sončen dan in naj se končno vrejo vsi pogrešani. Včeraj sem se malce sprehodila po Srednjih letih. Fantje, dekleta, tam je taka žalost, da nas hodijo sem brat, verjemite!!!

Poljubček, še vedno z okusom cimeta, vam pošilja
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marija! Vračam toplo sonce in lep dan… Tudi jaz sem bil nekaj na Srednjih, pa je kot v mrtvašnici :)) Zato tebi in vsem, ki bodo še prikukali izpod odej…DOBRO JUTROOOOO!

Jani

Poglej Marija, oba sva bila lepih misli to jutro….kar čutim, da bo lep dan.

Oj, Jani, hvala bogu, da si spet z nami. Nas ni tako hudo veliko in vsakega pogrešamo! Včeraj si nekam “izmaglio”! Tebe ni bilo, med pogrešanimi se je znašel tudi Sašk in Pepi, pa Hubert, pa naš ljubi Štrumpi so komaj dohajali ženski svet!
Poljubčka (čaki, da pogledam na zavitek, kakšni so, aha, še so ICE WHITE, taki fini, pepermint, ti rečem, bogme, super oskus kot za zjutraj !!!)
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh, ti ljubi Sašk, prišel si nazaj. Oh, kako bodo danes naša “dekliška” srca igrala. Pravkar sem napisala Janiju, kako smo vaju pogrešali. Poljubček, z žvečilko, ampak, verjemi, je pa okusen, ti pošilja
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, Marija, verjamem da je, mi je kar žal, da nisem kje v bližini…

Sašo, dobrodošel, na sončni strani forumov :)) Dobro jutro in lep sončen dan!

Jani

Marija, pogrešanje je bilo obojestransko :)) Res sem zjutraj imel nekaj neskončnih sekund časa…potem se je pa celo dopoldne sfižilo :)) en kup dela, pa vmes domov…danes bomo poizkusili nadoknaditi, pa bo :)) Ampak, tale zvečilni je pa fantastičen… okus mislim 🙂

Lep dan Marija in vsem ostalim, ki ste tuki :))

Jani

Tudi tebi sončka, Jani…* * * * * * * * * *

Dobro jutro in lep dan vsem,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

In še jaz 🙂

Dobro jutro vsem mojim, ki ste tu pred mano, in tistim, ki pridete za mano.

Jana, dobro jutro :)) tudi tebi 🙂 in veliko lepega danes 🙂

Jani

Zelo te imam rada Jani!
Nikoli, ne pozabiš name.
Tako zelo pozoren si.
Mogoče, te bom kar vzela za svojega.
Samo, a bo pol spet kakšen kraval? 🙂
Vse najlepše tudi tebi!!

Lp, Jana

ddddddddddddddooooooobbbbbbbbbbrrrrrrrroooooooooo

jjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuutttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooo

tebi .Mari-Jani – i Šaško- saj ste otvoritelji našega foruma
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , a bo res dobro ?

Vseh bo, vsaj mislim, ljuba Jana, za vse dovolj. Pol pride pa izmenjava, pa je spet vseh za vse dovolj. Vsi smo naši, vsi smo vaši! Nič ne skrbi, če koga kje kaj zmanjka, pridajo drugi zraven!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma kakšen kraval Jana, no mogoče, od žura.

Sej tu smo sami naši. Jaz se počutim, kot v kakšni komuni, pa še lepše, ker ni treba plet krompirja in pleskat stene, pa ob 6 vstajat …..

Zdaj je že skorajda čisto doboro, nekaj jih še manjka in ko pridejo še ti, smo vsi, takrat pa zagotovo je in bo dobro jutro. Ljubčka, po kavi dišečega, Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štumf, to si pa tako zarjovel, da še po Brkinih odmeva…..

Zdaj je že skorajda čisto dobro, nekaj jih še manjka in ko pridejo še ti, smo vsi, takrat pa zagotovo je in bo dobro jutro. Ljubčka, po kavi dišečega, Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))) Jana, ne vem 🙂 kraval? ah ne, zakaj naj bi bil? Vračam!

Lep dan!

Jani

No, jaz kot zmeraj, vse raje večkrat kot 1x, pošljem pošto dvakrat, pa prejmi še dva poljubčka!
Sorry, Štrumpi, ker te nadlegujem!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja res , samo še enkrat pa me boš morala še kje pocukat !

hahahahahaahahah

jaz si grem zdaj pa kavico kuhat. Jo bo še kdo?

A bo res dober???? Ma je že, dobro, lepo sončno, smeha in veselja polno jutro…..kakšen bo šele dan in jutri hejla, jutri vam zavriskam z vrha Korošice ob 10 uri dopoldan…da se sliši čez Ljubljano in Brkine, okoli Nove Gorice pa čez Jesenice, nazaj na našo lepo stran!

Yesssssssssss

Ma kaj lep, fantastičen je ta dan…enako tebi Štumpi :))

Jani

Hojla Frucka, tudi tebi lepo juto in še lepši dan….pa kaj si danes že boljše volje :))) Mislim, na tisto pisanje včeraj….

Vseeno, še enkrat lep dan!

Jani

New Report

Close