Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NAJ ME ŽE EDEN REŠI !!!!

NAJ ME ŽE EDEN REŠI !!!!

Pomagajate, ko odprem ta naš forum in ko hočem prebrati post, mi prav p sredi posta leti okvirček “Sprejem sporočila – sprejemam spročilo, prosimo počakajte!” Ta sprejem me bo spravil ob živce, kako se ga rešim!!!!
Dijo bono, bom po……… potem pa čakam na pisanje, in čakam in čakam in čakam kot norec! POMAGAAAAAJJJJJTTTTTE!
Marija

P.S.: Sem totalni analfteb v teh jajcih! No, moja jeza je zdaj prišla do vrha in prekipeva, se pozna tudi v uporabljeni terminolgiji!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na tu ti jaz malo PPPPOOOOOOOOOOOMMMAHAHAAM !
ali vidiš mojo rokico
hahahahhah

Madona , se mene !
Jaz imam problem z istimi jajci , ki se razpljackajo po ekranu . Fuj !!

Tud jaz imam ta problem odkar smo server nazaj dobil. Zdaj ne vem, a je to zato, da trikrat globoko vdihnes po receptu nase Perle in se pomiris ali ima kake zveze s SOVO, ki lovi telebane po slovenskem omrezju…ha, ha,
Marija, sam mirne zivcke…zeli,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Mislim, da ni hitre pomoči, ampak verjamem, da bodo to fantje rešili ko te preberejo. Žal ti jaz ne morem reči kot potrpi.

Medo

Saj meni tudi to dela! Pa se ne sekiram, ker izgine v sekundi. Najbrž zato, ker imam kar hiter računalnik.

Lp od sončnice!

Dejte mirne zivce..se ne splaca u sod padt..a ne pepi.
Raj se z medom namazte..heheh po receptu nasega Huberta.S
Sam garant se enkrat ti povem Hubert..ziher si mel napacen med..

cmokijeeeeeeeeee vsemmm ..ufffff!!

Bom pa probal večkrat vsakič z različnim (medom).
Vaja dela mojstra he he..

Medo

Marija

to je takole,

vedno se ti je nalagolo isti čas, samo, da takrat ni bilo tega okenca, nalagam prosim počakajte.

To je samo zato, da vidite koliko časa se stran nalaga, ali pa če gledate v desnem zgornjem kotu Microsoftov svet kako se vrti, čas je popolnoma enak.

Koliko časa pa se vrti, je pa odvisno od tvoje Internet povezave, če imaš slabšo povezavo, se celotna stran nalaga več časa, če pa imaš isdn ali adsl, pa gre od 1 sekunde do 5 sekund. Vsekakor je to samo lepotni dodatek, ki se lahko tudi odstrani, vendar se mi zdi to smiselno, ker nekateri potem prevečkrat kliknejo, ker ne vedo, da se stran nalaga, to pa pomeni, da s tem še bolj obremenijo računalnik, in na koncu jim zamrzne in ga morajo resetirati.

To je tudi en od razlogov zakaj včasih kaj ne dela. Verjetno dela, samo smo neučakani in hočemo, da je vse hitreje, nažalost pa nam finance tega ne dopuščajo,

Upam, da sem bil jasen, če ne vprašajte

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Oh, Primož, ali smo te spet vznemirili. Sorry, saj bom bolj potrpežljiva. Ampak, ko se “tu gori” začnejo stvari zažigati, sem pač čisto preč. Okej, hvala ti lepa za pojasnilo, hvala za vse dobro, zdaj sem spet v normali!!!
Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Primož .. mogoče bi blo bolje, da ga premakneš v kot … tako bi se lahko bralo sporočilo, še preden se stran dejansko naloži..

drugače pa ni panike … pozdrav!
Barbara.

Ti men misli bereš.Čisto v en kot ga je treba spravit.

ja sej dostkrat se sprašujem, če jih ti pa men :))

NIkar!!!!!!
bos ratal odvisnik,meda mislim..al pa celo sladkorni bolnik..ti dej kr natur!

Posluste zenske..Primoz ze ve zakaj je tako ustimal…sej veste..ko vse gori in se ze skor kadi..pa tecee..hihihi..je treba se mal zagona..cist enu mecken..pol pa uskocijo sporocila..,da mal popusti..cist oki..men je vsec..
A ste kapirale?

bye bye

Oki, Perla, smo, sej res ne gre tako hitet, da se kar užiga vse!!! Sej je prav z znoret! In enu mickenu cajta je tud treba za se ohladit! Maš prav!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma mi po glav zdejle spila una pesem..

Pa te prime,pa te mine..punce ne ga srat..
A vis..da je res?

dobr da znamo bremzat..hihihi

Za tisto v kot…..

Saj vi lahko gledate dol kaj vse se je naložilo, če pa se vse ne naloži, pa tako ali tako ne morete pisati, ker se tisti del foruma, naloži nazadnje, kjer lahko pišete. to pomeni , da nimate izbire, kot da rečete Primož kakor rečeš :)))))))))))

In veliko smeha :))))

Sej se bomo še kej zmislili.

čao

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož, kukr rečeš!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close