Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober dan ???????

Dober dan ???????

kako smo srečni 😉

Avijoni v Albaniji…hahahha, zaden cajt da smo odprli, upam, da bo tukaj več prijetnih nesreč, kot ne

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Oh, Primož, ruke i pamet ti se pozlatila!
Hvala, hvala, hvala!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

I tebi , i tebi, i tebi , svima vam ja bonđorno !

Ajme , Primoz, ce kdo podeljuje medalje za zasluge narodu – jaz predlagam Primoza !

Ali pa za Slovenca leta !
Kdo je za ?

Jaz, sigurno!!

Na pa glih zdej, ko moram it domov…. Enga zdravga pa srečnga pa enga veliiiiiiiikkkkkkeeeegggaaaaaa lupčka vsem, ki bo ste danes odprli tale forum…yessssssss! Primož, da se ti vse pozlati!

Lep dan, sončka in veliko lupčkov!

Jani

Primož, a bi ti sprejel še kaj druega kot medaljo, recimo ….. oh, saj ne vem, kaj bi ti za tvojo dobroto človek sploh lahko še ponudil?
Marija

Aja, Andrejka, za medaljo sem pa, to pa zagotovo. Mu naredimo svojo – eno tako, da jo bo rad nosil?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Enako Jani! Imej se lepo, se beremo jutri!
Čau, Jana

Dam ga pel ! ja pa kosilo mu naredi …..
hahahaahah

A,jaz?

Jani, ne hodi no še. Bodi še malo tukaj, ti dam še jaz enega (hm, še vedno dišečega, zdaj ima okus po Airw…. kaj jaz vem, kako se že imenujejo te žvečilke). Ima pa hudo dober okus. Dej, ostan’ no še mal’, dej! Se boš kmalu začel “peniti”. Ha, ha, ha,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jana, ‘bemti, kje si cel dan?

Lep dan!

Jani

Uf, Jani, roka boli.

Sem bila pri dohtarju.

Kakor se bosta zmenila z Jani-jem
ahhahahaah

Pridem s kosila, evo euforije , totalne.
Zdej se saj ne bojo več pritoževale razne Mace in podobni.
Tukej mamo svoj mir.

Odprimo natečaj za Primoževo nagrado. Kdo bo najboljši ? Ideje na plan !

LP,Kaja

Zdaj moram biti v ilegali. Komaj se je Drejči umirila, naj si nakopljem nove težave? Nak, tokrat ne. Bom kar mirovala.

A je hudo?Že piham, da bo bolš.

Od česa pa imaš to ? A mogoče od preveč tipkanja z nami ?

A si ugotovila ,da manjka moj pos od sobote – (glede tašče ) ob 12,00 je bil napisan

Ne! To, me relaksira. Bo jutri povedala, ko me bo pregledala. Samo boli pa hudo. Še pihi…..

Pa moja kanta za smeti!

prpa a ……???
hahahaeheheh

Mhmmmm, ja!

Te bo odpihnl, če bom jest tko pihala. Mam dobra pluča .

Odpihnilo na neko obalo, pa palme, pa zelena voda, pa pupa, pa papa,pa dost.! 🙂

New Report

Close