Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dooooooooobro jutroooooooo!

Dooooooooobro jutroooooooo!

Ljubi forumovci, eno lepo, dolgo, veselo, prijazno, nasmejano, petkovo dobro jutro vam želim. Ste noč lepo prež …. ups, prespali?? Ste morda kdaj začeli jutro tako, da ste partnerju napisali listek: “Dobro jutro, ljubi, imam te tako zelo rada, kot to kavico, ki jo pravkar srkam!” In potem, ko ste prišli domov, ste poleg njegove skodelice našli listek: “Jaz pa sem te imel tako rad, kot pričakovanje na tisto kavico!” Ha, ha, ha!!
Poskusite kdaj s tem, naredila vam bo lep dan, pa ne samo vam!!

In zdaj ena ze lepo dobro jutro:

MRAK
Oči zatisnem na večer
in v meni se odpre vsa duša –
Radost in bol, ki na večer,
v razkošju ju uživa duša!

Tam v dalji glas … na cesti šum,
vse v srcu se odziva –
in bistro skozi glas in šum,
Marija, vsa mladost se zliva. (J.Murn)

Prijatelji dragi, počutim se, kot bi Murn to pesem napisal meni. Zdi se mi lepa in zato jo posredujem tudi vam! In tudi ljubemu Angelu, ki me sprašuje za recept o mladosti, ki ga, žal ne morem napisati ….

In, še nekaj našim deklicam: če vam bo šef danes zjutraj dejal, da vam vidi v dušo, prosim vas, zapnite si gumbe pri srajci.

Lep pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija dobro jutro

Najprej zahvala, pa ne za dobro jutro, ampak predvcerajsnjim za dobro jutro:))))

Tole je pa dobra ideja za partnerja, ki se spi, pa se zbudi in dobi sporočilce, vse bib ilo drugače, cel dan mu polepšaš.

Ali pa vsaj poljub na čelo ko oddideš, v podzavesti se to vse shranjuje.

Moram že hitet na drug konc Ljubljane,s e kaj beremo

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Marija, hvala za tale Murnov biserček, pa enako…..dobro jutro.

Primožu pa srečno vožnjo po spolzkih Ljubljanskih avenijah in bulevarjih.

Marija, danes dežuje, pri nas je čudovito deževno jutro, če boš šla na sprehod, se spomni kaj na nas……

Sašk, živjo. Veš, kako si nam včeraj manjkal? Ne gre več, ne gre, če eden od nas manjka. Manjkal si, a boš, upam, danes nadoknadil svoj manjko, če ti bo služba dopuščala, seveda. Najprej služba, pol pa družba!!! Sašo, zdaj se v mislih sprehajam z vami, po dežju, in “Singing in the rain, singing in the rain ….. “. Pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija,

ko nam ti zaželiš tako jutooooooo je na vrsti ples, ples veselja nad dnevom ko nam vsem zakričiš….., ma kaj sem dobre volje takoj zjutraj.

Lupčkaaaaaaaaaaa…………..aaaaaaaaaaaa

Medo

Tudi od mene vsem dobro JUTRO !
Za VSE ! in nič poimensko .
Jaz sem še zmeraj tako zaspan ,da bi šel kar najraje ležat .IN ravno ko sem odložil malo v vrtec , se vsedel za računalnik , zazvoni telefon :
SI DAL EVI KROMPIR ZA VRTEC (danes naj bi imeli krompirjev dan )- kliče žena !!!.
Sedaj pa jovo na novo v avto in v vrec…….
Za mene se je že začel ……….dan /upam da se bo spremenil
Lep pozdrav vsem , se kasneje slišimo na klepetavču
.

lep pozdrav - veste čigav !

DOBROO JUTROOOOOOOOO!!

lEPO JUTRO!

sE LEPSI VECER!

***++++++++

O Marija, ce bos tako nadaljevala, bos iz nas naredila svoje odvisnike!!!! In odvisnost je bolezen, mar ne? Potem bomo hoteli se, pa se….
Res pravo lepo dobro jutro vsem ljubiteljem Tjavendan-a,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Oj,Pepi, prava sladkost me obhaja ob misli, da bi bili odvisni ….. od mene! Hja, od nečesa človek mora biti ravno pravšnjo mero tudi odvisen, in če boste od mene, vam to ne bo v škodo! Heh, razdala se vam bom, kolikor me bo!!! (P.S.: Me je pa kar nekako, kako naj povem, no, ni me ravno prav, pa tudi me ni premalo, pa tudi ne hudo preveč ….. skratka, nekaj malega bi lahko tudi pogrešala!!!).
Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, da nisi ti poklicni diplomat? Tako zavit in obenem odkrit odgovor, pa nenehno le pohvale vsem…. Pa toliko topline in pozitivizma… To me ponovno prepricuje, da sem pravilno pojasnil Angelu, kaj je tvoj recept za lepoto…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Zame je že dober dan, ko sem tako pozna.

Hvala Marija, jaz sem že tvoja odvisnica. Pridem na šiht, kavica, štručka in Marija, to je moj jutranji obred. Ti si pika na i mojemu zajtrku.

Dober dan tudi vsem ostalim pa velik sončka (že kuka)

LP,Kaja

Dobro jutro tudi od mene, Marija! Prima ideja, tale listek, bom upošteval. Veš. sem že tuhtal, kako naj ženo zjutraj spravim v dobro voljo 🙂 In to ko skupaj sediva v avtu, ko se voziva v službo….jaz pojem, žvižgam, halooo žena, dobro juuutroooo, pa nič, samo mrk pogled, pa…… No in zdaj ji bom vsako jutro napisal listek, ga vtaknil v njen žep in si naj ga v službi prebere….. yessss, hvala, še enkrat Marija, za idejo… tud jaz mal singam in the rain :)))

Lep deževen dan, pa enga cmokca vsem!

Jani

Nisem, Pepi, nisem poklicni diplomat. Popolnoma povprečno žensko bitje, z vsemi “pritklinami” vred. Recept je bil za … mladost, za lepoto ga pa še nimam…. Ga ima kdo od vas!
Pozdavček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Veš Marija, mislim da si ti že notranje tako lepa, da bi te zunanja lepota samo pokvarila.Zato ostani takšna kot si .

Lp,Kaja

Hvala, ljuba Kaja, saj mi drugega ne preostaja! (Uf, rima se, si opazila!?)
Bom ostala taka, kot sem, spremeniti se, žal ne morem, pa tudi nisem prepričama, če bi si želela kaj spremeniti, verjemi. Morda čisto in samo eno samo malenkost ….. Če se kdaj vidimo, boš sama ugotovila, kaj bi si želela spremeniti, če bi si že kaj želela.
Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dan! Pa eno rožico ji še kupi…that is my advice…pa enega lupčka ji privošči…na to vse padejo, že zjutraj…Ma, ne. Kva sem žleht. Sorry Jani!
LP
Angel

Dan! Pa eno rožico ji še kupi…that is my advice…pa enega lupčka ji privošči…na to vse padejo, že zjutraj…Ma, ne. Kva sem žleht. Sorry Jani!
LP
Angel

Veš, da se bomo videli, ni vrag. Tak biserček kot si ti ne raste povsod.

LP,Kaja

Dan Jani! Se globoko opravičujem…dvakrat pa res ni bilo mišljeno…sem se zmedla. Ampak…moj nasvet jemlji smrtno resno…pomagajo tudi rožice…da o lubčkih in cmokih ne govorim…vem!!
Mi Oprostiš?
LP
Angel

Ojla, Marija ,eno res lepo jutro in dan tudi tebi !

Danes sem si pripravila eno lepo misel za zacetek dneva , pa sem spet prepozna , tako da jo hranim za takrat , ko tebe ne bo 🙁

Tisti sistem z listki pa mi uporabljamo ze vrsto let. Obicajno so to sporocilca za hcerki , dodatno jih opremim se z risbicami (bolj tako-tako , srcki , rozice , mucki , soncki….)
ker z mozem navadno vstajava skupaj. Ce pa ne , so pa sporocilca !
Se full obnese , ker sem ravno te dni enkrat videla v predalu tastarejse Eve cel kupcek listkov , starih , vse jih se hrani !
In tako mi je s tem tudi ona polepsala dan , ker sem videla , koliko ji ta mini-sporocilca pomenijo.

En lep , ceprav moker dan vsem !
lp a.

Oproščeno, sprintano in nalimano v predal, da bom videl….in vedel…

Lep dan, Angel tebi in vsem drugim!

Jani

Pozdravljena Andrejka, lep dan ti želim …. zazri se skozi okno, poglej v nebo…. sivo, mračno, turobno, kajne? Ne, nikakor …. temveč, lepo mirno sivo, nežno obdano s tančico rahle, prozorne megle, skrivnostno obdano z nečim, kar se nam bo pojasnilo ….. zvečer morda? In rahla meglica je dobila obliko oprijemljivega puhka, ki mu damo samo še obliko … česa?
Pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bravo Kaja ,
tebi bo verjela, ker jo sumim, da moskim ne, haha..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaja, se mi je orosilo oko, ko sem to prebral.
Tako, tako, tako lepo si ji napisala, v enem stavku.

Če bi pet strani razlagal Mariji kako nam lepša dni, ji ne bi mogel lepše povedat kot si ji to ti. Super.

O, Sašon, kje si pa bil tako dolgo ?

Ja, kaj čmo pleteničit.Kratko in jedrnato. Punca je enkratna in cenimo to.

LP,Kaja

New Report

Close