Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KJE JE PERLA ?

KJE JE PERLA ?

A sem jaz kej zamudila al res ne vemo kje je Perla? A mi lahko kdo kej pove na to temo ?

Kaja

beri :travel.over.net/medphorum/read.php?f=1&i=818&t=778

ja- ja

lep pozdrav - veste čigav !

Hvala za pojasnilo, sem prebrala,ampak očitno ne štekam teh povezav med vama golobčkoma- kaj imaš ti z njenim vratom. Pa nič zato. Me ne bo konec.

LP,Kaja

nova
Uredništvo priporoča

Kaja ,pozabi na vrat,malo heca- mislim da si tudi ona lahko zasluži kakšen dan dopusta in da se od vas malo spočije……hahahaha
Mi je pa naročila, ka sedaj moraš ti skrbeti za mene….. mi pihat na mojo dušico, …mi dajati energijo….. voljo do novih possov…voljo do tega foruma…..
Baje ima problem z računalnikom…… ne vem tako sem slišal preko njene prijateljice…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Evo mene..JEL ME NETKO TRAZIO??????!!!!!

HIHIHIHI..sem ze tu..dej,ste imel vsaj malo miru pred mano.
A ste me mar pogresal…hmmm
RESNICNO..JEST sem vas..in to zelo!!CMOKIIIIIIII za vse..Bye ****

No evo, še preden sem začela, je že prišla nazaj. Je zgleda čutila na vodi.

A je tvoje izginutje kakor koli povezano z mojim kolegom vitezom Strumpijem? Ta je danes kar zarel od zadovoljstva, pomisli celo zgodbo je napisal Mariji… Pa moska imena je prouceval, na tartufe je mislil, pa se, pa se…
radovedni Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hojla!

Hmm..,da je zarel..je lepo slisat..definitivno pa ne zaradi mene..smrc,smrc–
Ma kva bi dala,da bi!Hehehehe
Kaj ste me tolk povezal z njim..hel Strump..madona,bo treba res nekaj narest,da nebo samo na jezikih tole..a?
OHH..spet mi gre na smeh..hihihihihi..dejte smejte se z mano!
Cmok vsem..pogresala sem vas!!

Perla, jaz se še smejati nisem nehala, pa je že nov dan! In smeje se s teboj!!!
Cmoček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti posluši ,brez veze….. še vsaka ki ga je vidla …aaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu … to pa jaz se ne upam, edino če hočeš ,ta ga dam v …………, . jaz pa ; to lahko tudi sam …..
hahahahahaha- upam da ne boš zamerila !
.
.

lep pozdrav - veste čigav !

Ma kaj zarel, to je primil izraz, kar “raztural” je po forumu. In poglej, danes je zmeden pozabljiv in ne vem kaksen se… Kako smo te povezali z njim, preprosto, logika…. Bil je tako skrivnosten ob omenu tvojega imena… Le kdo od nas je se vedel, razen njega, da ti racunalnik nekaj nagaja…
S tabo se smeji tudi,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi . samo ti me razumeš , ter mi stojiš ob strani .
Računaj na mojo pomoč……….. če bo potrebna ………,bova skup lavfala..
hahahahaha..
.
.

lep pozdrav - veste čigav !

Ma vam recem…pozabljivost je lepa cednost!
Biti nasmejan pa nekaj najlepsega!
Naj bo ta dan ceprav dezeven,najlepsi za vas..
Ma mene itak dez cisto omehca…rada ga mam!Dez seveda!

P.S:Ma ostja Pepi nikar svoje glavice matrat inu povezovat z logiko.Spusti jo na paso..pa uzivaj!
hihi tiste ionizacije mojega znacaja pa le nebom pozabila..*+

Nimam ti kej zamert..,ker enostavno priznam,da ne razumem!
Pa kdaj drugic!
Enako brez zamere!
Bye!

Kaj te ne bi razumel prijatelj, se posebej po vcerajsnjem mijavkanju….Si pa kot starejsi macek jemljem pravico, da ti kdaj, pa kdaj dam kak nasvet, ceprav si ze brez tega strasno dober… Perla pravi, da je nasmejana in cisto omescana! !”Rada te imam, Dez”. Kaj misli ti o tem? Jaz mislim, da te tako samo ljubkovalno klice….Pravi, da bo treba od besed k dejanjem… Torej priloznost zamujena, ne vrne se nobena! Pa pocasi…, z ljubeznijo… in dobro voljo, hihihihihi
Srecno,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi ne ga srat..vlaka do mene ni..ceste so pa itak vse zaprte..zdej pa basta..
Jest mam svojga..rada.
no ja sej strumpija..tud..heheheh.

Ma, Perla, Pearl, Parlare!!! Ženska…pearl…biser…no, ku. ku. Kako gre lajf v živo? Parlare…napiši!
Opla…tvoj angel te je spremljal, veš…ma, veš, tako kot si ti včasih mene, a ne?
Sva frendici?
Lep dan kljub vremenu!
Angel

Bom takoj ubogal! Kako se tisto o ljubezni lepo slisi, ostani taka se naprej,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Bum Pepi,bum..namrec ostala taksna kot sem,ker vem,da sem sam ena..Perla namrec!Ena in edina..pa nic drugega..

Angelcek moj..,ma jest te res obozujem…cutim,da stojis ob moji strani,zato pa se tako lepo pocutim.!
Seveda da sva frendici…in upam..na to velja se v naprej..
Vsem vam mojim forumovcem pa tole…
OSTANITE TAKSNI;KOT STE:::TUDI TI MOJ DRAGI!!!!***+++
ZDEJ grem pa kuhat..mislim dokoncat kosilo..ma re sem nekaj zmedena dons..pismu..mogoc sem kaj popila tacega..hihihi
Cavko!

Dan Perla! Ti si pravi…Pearl, biser!!! Pa kaj bo že s tisto kavo? Greva enkrat? Reci…greva? Dej preberi novi Cosmopolitan, zadnja številka…notri je en ful the best članek…naslov je:”To mi delej!” Za prave ženske…hot…hot…pa saj ti to že veš…
Čao!
Angel
PS: te bom čuvala, obljubim. Posebno pred moškim svetom, prav…ženskega se pa čuvaj sama…tu sem brezzzz moči…, žal!!
Te ima rad tvoj Angel!!!

Angel..bom..nic bat…moske pa bom tud..eno po rit dve za usesa..pa bo!
heheheh

Ma ti recem,mam tezko roko..hihihi

evo …..ti pokažem rit ……. kaka v resnic mara bit …….(kosmata hihihihi)

Kje..nic ne vidim..!?
Ma kje si ti moja ritka!
Lubija na…hahahah.. uffff!!

ti si mal…….hahahahahaha
bay
.

Čer Perla! Se mi je kar zdelo…ti si še taprava! Biser!
LP
Angel

New Report

Close