Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nič ne pomaga ….

Nič ne pomaga ….

Dobro jutro, prijatelji.
Najprej eno za lep dan:
Nič ne pomaga, če se ozremo v nebo in vzkliknemo: O, moj bog!” Naši bogovi so med nami, na zemlji. in ti bogovi – to se tami vi, moji prijatelji forumovci.
In zdaj počais naprej: komaj sem se prebila skozi branje, ker nočem nobenegea izpustiti. Andrejkino “lastninjenje” mi je pa …. sapo vzelo.
Andrejka – jaz ti dam za vsakega vse, kar hočeš!! Cena ni važna, ker ti naši bogovi (Sašk, Jani, Miškolin, Pepi, Hubert, Štrumpi …… naj mi oprosti izpuščeni!!!) pač nimajo cene. So vrednota, kateri cene ne moremo več postaviti. So nepogrešljiv dar, so nuja, ki jo moram imeti vsak dan. Zato bi jaz imela kar vse: Sašk bi mi bil, hm. … dober….. mogoče….. res dober in iskren prijatelj, ki bi me razveseljeval tako kot Jani, s svojimi domislicami !! Miškolin spusti kakšen tako sprejemljiv dovtpi, da se v njegovi bližini (zdaj se je spet malce priključil tej klapi!) počutim kar zelo domače, Štrumpi je moj najljubši humorist, s Pepijem bi brala poezijo, tako in drugačno, Hubert bi …. no, zdaj smo pa tam. Kaj bi počela s Hubertom … ja, Hubert je zagonetno zanimiv, vse bi s z njim dalo početi ….. Ima bajne domislice …… Ja, Hubert, bi že našla kakšno zanimivo početje tudi s teboj.

No, vidiš Andrejka, jaz brez nobnega ne morem. Kaj zdaj? Kako misliš, bo potekalo to lastninjenje? Razmisli, ali ne bi bilo bolje, da imamo vse vse!!!! In da imajo vsi vse??? Če upaš izepljati to lastninjenje bolj pravično, kot ga je izpeljala naša ljuba država, potem kar! Ampak mislim, da se bomo srečali na forumu “Kje je tu pravica?”

Zdaj pa pozor vsa dekleta: še za nas imam eno poslastico:

Najbolj fascinantne so ženske med 35. in 40. letom (tu bi jaz dodala še kakno leto ali dve), potem, ko so že zmagale vnekaj dirkah in znajo ujeti svoj tempo. Ker se le rdkokatera postara prek 40. leta, se obdobje fascinacije nadaljuje v nedogled.”

Imejte lep dan, Pepi, tebi pa hvala!
Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ena prijateljica mi je poslala naslednji odlomek, ki mi zveni prepricljivo, pa vam…?
Otroci se zasmejijo na dan kakih 400 krat, odrasli pa
samo 15 krat. Ko se smejimo v telesu nastajajo
antistresni hormoni, ki nevtralizirajo stresne
hormone. Tako je nasmeh dobesedno vreden zdravja, ker
nam omogoci aktiviranje imunskega sistema.Pri odraslih
se po 1 uri smeha poveca število B in T celicm, ki
napadajo viruse .Za ugoden ucinek ucinkuje celo ce se
delamo (pretend) da se smejimo. Za mladostno pocutje
in razpoloženje potrebujemo torej 385 nasmehov na dan.
Lahko se smejimo tudi “na zalogo”, saj traja ucinek
smejanja vec dni in ur (hormoni so obstojne molekule
ki rabijo za razkroj vec ur ali celo dni). Zelo
zdravilno je da se navadimo smejati…

Torej je nas forum zdravilen! Lep dan vsem,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ojej, vidim, da imamo z lastninjenjem več težav, kot cel Balkan skupaj 🙂 Ampak, Marija, ti pa res znaš poskrbeti za dobro jutro. Punce, jaz se vam prosto prepuščam, kot pravi Pepi, na razpolago, za male denarje, samo ne se tepsti…. Saj je za vse dovolj 🙂
Pepi, od kar obiskujem tale forum, so se mi pojavile smejalne gubice, na obrazu :)))

En fantastičen dan, obema in vsem, ki se bodo še pojavili čez dan!

Jani

p.s. Punce, kako kaj dirke….

nova
Uredništvo priporoča

Dooobrooooo jutroooooooooo

Hmm Marija, fantje smo kot pravijo bolj lovcli, pa smo frajerji, pa se šopirimo kaj bi, pa se duvamo kot petelini evo zdaj pa poglejmo kdo ima ja…

Mislim, da smo vsi ki smo tukaj omenjeni pridobili na višini nekaj cm. Čist sem zmeden.

Dražba kot pravi Andrejka, podobno kot prodja “sužnjev” (jaz bio bil vsaj za en dan vaš suženj (upam da bi zdržal), ma dekleta vsa ve ste tukaj the best. Če bi bile vse take kot ste ve bi prodaja viagre padla na nulo.

Medo

Pepi, to pa je specialno zate, v zahvalo iz prejšnjih tem /tudi Pavčkova/:

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca.

Spomladi od rožne cvetice,
poleti do zrele pšenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snežne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v življenju do prave resnice,
a v sebi – do rdečice
čez eno in drugo lice.

A če ne prideš prvič ne drugič
do krova in pravega kova,
poskusi
vnovič
in zopet
in znova.

Veš, Pepi, naši mrtvi umetniki so nam svoje umetnine zapustili, da bi z njimi znali prav ravnati. In – menim, da prav ravnamo, če se na te umetnine kdaj spomnimo in če jih kdaj ponudimo tudi drugim. Lep pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bravo Hubert,
Ni kaj dodati…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Marija,

veš kaj bi lako vse počela…………, veš kolk imam še domislic……..Kaj pa bi ti lahko počela z menoj si mi pa domišljija kar utrga………………..

Medo

A tako Marija :
Sem si jaz to kar malo po svoje predstavljal :
Si sama (mačaka) z nami mačoni in enim miškolinom v sobi . In pogovor iz vsakdanjika preide tudi na spolnost ali temu primerno temo. Vsak od nas s svojimi sposobnosti zavaja razganjeno mačko in samo misli , kako bi jo samo on odpeljal .
Mačka pa bi bila v resnici, z vsemi mačoni ki so trenutno na razpolago , samo pri miškolinu se malo obotavlja.
Če ga pojem …………..hmhmhmhm……….kdo ……mi bo dajal ……nove podatke iz akademije za zananost … Hm ….bom z njim še malo počakala.
Saško je itak po kotih že vse označil ,sam jaz bi tudi Jani-ju…..hmhm…. se..mu bom malo bolj nastavla –zapredla , mogoče….bo še on …. začel … kje štrcat …………. .hmmm.
Huberta …hm .. bom kar okvirila in ga nabila gor na zid.
Sam ta Pipi in Stump…veseljaka…. kaj bi sploh ona dva rada – le zakaj tako naglas mijavkata , pa še reveža na mrzli okenski polici sedita ,saj se še bosta prehladila . Boga kako ju mora šele zebsti ?

Glej barabi , pa sta kar šla , ne da bi me vsaj pozdravila …………

Avtor pravljice za Marijo : Mačka , je videla da ju malo mrazi …ni pa slišala Stumpija ,ko je rekel Pepi-ju … greva mene preveč zebe ,……pa še »nafukala« sva se ……prideva spet jutri mijavkat

lep pozdrav - veste čigav !

Štrumpi, sonček zlati, bog ti polonaj za vse te “prijetne” in “hudo žgečkljive” dobrote. Da si res pravi mačkon, si se pa zdaj dokazal! Ampak, ni pa še vse, kot bi moralo biti. Meni še vedno nekaj manjka!!!! Ugotovi in popravi!!! Mijavkaš pa lahko, ker te je tako lepo brati!!!!!
Pozdav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija , dobro jutro !
Le kaj bi jaz brez tvoje trezne , pametne , ljube besede vsako jutro znova ?
In kot vedno , imas tudi tokrat prav !
Ni , da bi lastninile te nase fante . Vsak zase so zaklad , ki nam vsak dan po malem daruje nekaj svojega bogastva. Za nic na svetu se ne bi mogla odpovedati niti drobcu vsega tega in vsakega posebej. Vsi so mi postali dragi , vsi nepogresljivi . Vsi so del ene same celote , ki to ne bi bila vec , ce kdo umanjka.

Dragi moji mozje , fantje , dekleta , se posebej pa fascinantne zenske med 35 in 40 + … prezivimo skupaj se en lep , jesensko dezeven , z Pepijevo poezijo polepsan dan !
lp a.

Joj, Marija, malo počaki, še zdaj ne vemo kaj je naredil s Perlo, ko je ni.

Lp, Jana

Malo počakaj , da se vrne Pepi iz fračjega dola- sedaj namreč piha na dušo Andrejki…..hahahahahah…..
Draga mačka….tisto kar pa tebi manjka pa na žalost nesme v zapisnik…
mogoče edino po klepetalnici…….. hahahahahaah

lep pozdrav - veste čigav !

… mogoce je pa tiger zamaskiran v macka ????

Lepo napisano Andrejka, se strinjam z vsako besedo. Brez Marije, bi bila naša jutra tako prazna, brez naših vrlih fantov, bi bil strašen dolgčas, no me pa smo tudi nekaj posebnega,a ne?

Lp vsem Jana

Marija, hvala,
ti pa znas vrniti, bi se kar v solo pri tebi vpisal… Pesem za veckrat prebrat in se nad sporocilom zamislit, pa po njem zivet… Sam jaz imam s tem rahle tezave…, tisto na koncu: “vnovič in zopet in znova”…
Tisto s pesniki je tako, da so dobri mrtvi in tud se zivi… Pavcek je 29. septembra govoril po radiju ob svoji 70 letnici in rekel, da bo se eno knjigo izdal… Meni je on vsec ravno zaradi sporocilnosti…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Me smo pa ta nar ……. ta nar ……….. ta nar……… ta boli!!
Marija

P.S.: Štrumpi, kar manjka meni, manjka tuid tebi …. In kako bi mi dal, če nimaš???
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štumpi voli , pati ,pa može i da skrati …………..hahahahaahaha

lep pozdrav - veste čigav !

Strumpi, krasna zgodba,sam konc bi jaz mal popravil. Tako, kot si ga ti napisal, delajo mladi mackoni. Se bi zdaj bi pa midva tud sla, sam prej bi vljudno pozdravila, zazelela vse naj.., mislila pa bi si, dajmo casu cas, kdor zadnji.., temu bo najslajse… Kaj pravis? Saj ves, daje tukaj fausija prepovedana…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Najbolj fascinantne so ženske med 35. in 40. letom, pa še kakno leto ali dve, zmaga v nekaj dirkah, tempo – a gre tu za custvo strasti?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, tu gre za najboljše, najbolj cenjene, najatraktivnejše, najekskluzivnejše, naj-nepozabne, ampak ……….. kaj bi ti naštevala ….
gre za izkušnje, dragi moj, izkušnje!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Razumem, se strinjam, v vsem, kar si napisala, ampak kje si dobila tisti jesenski deževen dan….pri nas pa toliko sonca :))

Pozdravčke vsem!

Jani

Pri nas je tako , zal !
Se pa prav zdajle nekaj trgajo oblaki – mogoce bo glih za vzorcek sonca !
Ce ga ti imas vec , mi ga pa malo poslji !
lp a.

Andrejka, jaz imam pa v srcu sonca na pretek in ti ga pošiljam malo. Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo, tukaj…. ujemi….fijuuuuuuuuuuu…..maš?

Pa še od mene malo sončka, mal z neba, mal iz srca.

New Report

Close