Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Druga vrata se odprejo

Druga vrata se odprejo

Dobro jutro, dragi prijatelji.
Lep dan se nam obeta. Veselimo se mu, četudi nam naša luna včasih tako hudo ponagaja. Kaj ne – če premika vodo, kako ne bo nas, ko nas je praktično …… sama voda!!! Ampak, nekaj dobrega je tudi v tej zlati luni, na katero lahko preložimo vso krivdo za naše “norenje”.

Primož, toplo zahvaljen za priporočilo, ampak, “znoreti” se pa moramo. In če se ti nisi slučajno vpisal v kakšen “meniški” red, potem veš, kako to izgleda in kaj počne s teboj, ko te okuži virus norenja! Odpusti nam, saj ne vemo, kaj delamo.

Dragi prijatelji, ker sem tako lepo začela dan in ker sem tako napolnjena in nafilana z energijo, bi rada virus dobre volje prenesla še na vas, vi pa ga prenesite na vse, ki se bodo znašli v vaši bližini. Torej, virus se glasi:

“Ko se ena vrata sreče zaprejo, se druga odprejo; toda pogosto tako dolgo zremo v zaprta vrta, da ne opazimo tistih, ki so se nam odprla!”
(Helen Keller – 1880-1968)

Ozrite torej v vsaka vrata, ki se odprejo, a ne glejte vanja predolgo – tik poleg vas so se pravkar odprla druga vrta in – bog vedi, če ni skoznja stopila “vaša usoda”.

Andrejka,
posebej zate pa še tole, da ti bo današnji dan potekal lepo in brez hudih zapletov:

“Katera oseba ljubi in me bo vedno vdano ljubila, z naklonjenostjo, ki je ne more uničiti nobeno naključje, nobena bridkost, noben moj greh? To si ti, moja mati!” (Thomas Carlyle – 1795-1881).

Lep pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marija!
Hvala, za take lepe misli navsezgodaj. Bo že držalo, da nas velikokrat luna pomeče… Saj zato pa smo na tem forumu :))
In veš kaj, že 10 minut buljim v ena vrata, druga pa držim z roko, da se ne bi prehitro odprla :))

Lpe dan in veliiiikoooo sončka danes..in naprej :))

Jani

Dobro jutro obema , bolj bulim v ta vrata manj razumem , saj sem romantik …( sam mam rajš staro romant. izjavo : mala vidi nebo ,vidi zvizdu ,pa aj pokaži mi p…………………….ismo koje sam ti pisao ja ),na novo prirejen , samo še odkrili me niso !

lep pozdrav - veste čigav !
nova
Uredništvo priporoča

Ej prjatu, potrud’ se, potrud’ pa boš razumu…. boš videl, da ni težko :)))

Lep dan!

Jani

Marija, ti pa znas vedno znova presenecati in izvabiti cloveku nasmeh, tudi ko nima razloga za dobro voljo. Danes sem se spet porezal pri britju in ko sem ze mislil, da je stvar koncana, opazim krvav madez na srajci…Brrr, ne bom vec nasteval, za vsak slucaj sem prilepil obliz…. Danes me ne bo na forumu, bom zvecer pogledal, kako ste se imeli…. Se vedno mislim. na Andrejkin problem…
Pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Stari , prijatu , ne me matrat …..če jih bom še preveč gledal , bodo drugi mislil , da se mi je OD-FUKAL. (sorry nisem še dovolj zrel)
A, ja ” bumbar” saj sploh nimam tu v službi navadnih vrat – samo roloje
Grem iskat vrata……….
Se slišiva, ko jih najdem …..
Saj res : DANES STARA KJUKA -JANI- DELA CELI DAN hahhaahhaahahah
ni bil prididen hahahahahaha

lep pozdrav - veste čigav !

Draga Marija!

Zelo, zelo lepo in polno optimizma.
Napisano, mora držati, vsaj tisto, kar se vrat tiče.
Nujno, se morajo odpreti tista druga vrata.

Sicer pa tako tebi, kot ostalim en lep, sončen in prijazen dan!

Jana

če greš na sejem ,se lahko tam tudi srečava ,daj piši mi na -e-mail
[email protected]
resno mislim !

lep pozdrav - veste čigav !

Lepo jutro Mrija,

Norenje hmm, sam sebi se čudim kako me potegne to norenje, pa bi pri teh letih moral biti resnoben, moder, preudaren………Pa nič od tega, ko se začne ples se začne in če si notri ne moreš in nočeš ven. Morda nekdo ki po naklučju pade v to urejeno zmedo misli da je to noro, vendar vse dobi svoj smisel. Resnost proti igrivosti, hude težave proti rasposajenosti, to je ravnotežje sveta in duha….

Vrata, imam na srečo svojo pisarno, vedar vrat skoraj ne zapiram. Ne zapiraj za sabo nobena vrata pravijo. Vrata so v prostih dušah skoraj nepotrebna, poglej nekatera bivalna okolja (hiše, stanovanja), v nekaterih je vse polno vrat, v nekaterih pa skoraj nič. Jz osebno rabim vrata samo takrat ko grem črevesa luftat.
Vrata usode nekako se mi dozdeva, da so se vsaj meni odprla nova vrata in to vrata foruma (Primož je pravzaprav zelo prijazen “vratar”, ki jih je vsem nam na široko odprl, z vsemi podvratci).
Pri tebi Marija pa sploh ni zaznati vrat, morda je namesto tega samo zavesa ali pa morda celo samo prosojna tančica, nekako orjentalsko mi vse to se zdi, morda…

Medo

Odpade. Odpade… tisto celi dan :)) Sem bi včeraj fuuullllll priden in je gospod šef ob 14. uri rekel: Fant, moj dragi, jutri ti sploh ni treba v službo! Toliko in tako pridno si delal!
In jaz pridem…..v službo….zakaj? Ja, valjda zaradi vas, a ne :))))))

Lep dan in veliko sončka, vsem skupaj :)))

Jani

Marija,

hvala ti za te izredne besede.Vsak dan nas na novo presenečaš s svojim duhom.

Je pa tale luna mene tud ponoči metala po postelji.Pa da bi bil vsaj kdo zraven, da bi to izkoristil Tko, da sem kr mal povožena od premal spanja.

LP,Kaja

Hubert, tebi in ostalim, da bo dan res lep, še verz, ki mi je ob 5. uri zjutraj, ko sem se odpravljala od doma in sedala v avto, “privrel iz duše”:

…. stojim na mestu,
gori v zvezde zrem,
in štejem zvezde, štejem dni,
štejem tiste dni, ko si tu,
in …… ko te ni,

…… veliko je zvezd,
veliko je dni,
a več je dni ….. ko te ni!!!

No, to se mi je zjutraj utrnilo in mi še vedno odzvanja v glavi!

Pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Janči, si pa res “dec”, pripadnost, to nekaj velja!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala, Marija…zdej mi je pa nerodno :)))

Lep dan in veliiiiik sončka!

Jani

Ej Pepi, Pepi, sem se oni dan spraševal, kaj nas zjutraj spravi v slabo alil dobro voljo…. ‘Bemti, ti imaš dva velika razloga…..vendar a se splača? Saj vem, saj sem bil jaz tudi včeraj anu malu slabe volje…… pa ste me spravili v boljšo, danes je pa že skoraj dobro :))))

Ajd, Pepi, naj ti bo kljub britvicam in ostalim težavam lepo….saj sije sonce :))

Lep dan! Vsem!

Jani

Ste pa res srcki…tako lepo temo..Marija..hvala
Tud meni je bilo ponoci dano malo spanja..ampak ni bla lunca kriva..moji ljubi otrocicki…no ja pa sej ..za njih vse.
Uh..tale vrata..pa citam,pa citam..zdej bom nekaj bleknla..mogoc bo cist neumno..a kriva bo kava,ker se ni prjela..
“Sezame otvori se!!!Ihh nema vrata..sta sad?

Heheheheh..uhhhh vse me boli..ena masaza bi mi pasala..pomoje so me tepli celo noc..posledice bom pa nosila sej vem!
Kavica moja tukaj sem..tvoja sem!MMMMMMMM…

Uauu, ma vsak dan nekja novega, Marija tudi poezija ti ni španska vas (med ostalim). Jaz tega ne znam, rad pa to preberem.

Vrata poezije, morda?? Berem pa berem pa berem tiste pikice med verzi, full je dobro.

a več je slabih dni če tebe ni……!!!

prvič sem to probal!!!!

Medo

ti se pa res spoznaš na romantiko …….pih…
Vrata – je tvoja svetloba, tvoja ljubljena kava, tvoja duša ….,tvoje zvezdice ……ha ha hehe

lep pozdrav - veste čigav !

Caki..a si mene spluval..ti bom zdej pokazala kaj je romantika!!Ce
mas pa j..se bos pa se oglasil..da ti se v zivo pokazem!Hihihi..

Pridi in poljubi me na sredi ulice,naj dezuje kaj zato
nama bo lepo.
Poljubi me v dezju na mokre ustnice…
Ozri se v nebo,
da v mojih bos oceh videl mavrico.
Pridi,,,…
Ko prides bova
skupaj blizje cudezu!!

P.S.Upam,da me poznate,perlo mislim!

Strumpantl ti si ga zdaj naj….. Tole je pa tak izziv če sedaj ne sparviš kaj pametnega v odgovor te ne poznam več he he……

Če ne boš zdajle odpisal potem si lahko tudi mislim, da si stekel do Perle, pa boš povedal kako je blo…..počasi da si ne boš kaj polomil

Medo

Jej, jej, kakšno moč ima tale luna, a ne Kaja…. Sej bo danes ponoč pa ziher boljše :)))

Lep dan in veliko sončka!!

Jani

Zobe :))) Mislim, polomil 🙂

Lep dan!

Jani

A si vidla, Marija, kako te je Primož pohvalil na Srednjih letih ?

Jasno, da bo,bom pa kr luno ugasnla.

Ti pr nas tko piha, da tuki okol vogla kr žvižga. Pa pr vas ?

Lp,Kaja

Nisem videla, Kaja, hvala za opozorilo, hitim pogledat.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close