Najdi forum

Dilema

Zadnje čase se mi poraja vprašanje, ki mi ne da spati in sicer: Kaj mi več pomeni – alkohol ali “tapravi” dedci. Enkrat pretehta alko, drugič spet dedovje. Res me včasih malce zmede in ne vem več čemu se naj bolj posvetim.
Drugič pa si spet mislim, če bi vse skupaj enostavno zanemarila in opustila.
Kaj pravite na to, meni draga druščina?

En cmokec na —.

V pravilnem razmerju se posvecaj obem tolazbam !
Alkoholu morebiti malce previdneje , kar se pa “tapravih ” moskih tice , ce kje kaksnega iztaknes , kar po njem 😉
LP A.

Alkohol te lahko pahne v smrt, moški pa le v obup.
Kruto, ampak resnično.
Išči pravega moškega, ne pravo pijačo.
Ti mene malo spominjaš na Bridget!

Lp od sončnice!

Bridget – katero?

Sej imaš na voljo razne kombinacije. Če se ga ornk napiješ, ti je itak vsak dec “taprav”. Če pa najdeš tapravga deca, je lahko še boljši če ga oba rukneta kak liter. Edino varianta, če je on nažgan, ti pa ne, se pri ženskah ne obnese najbolje. Jasno, tu je potem še travca….

Ma, Rozi, saj si res v hudi dilemi. Jaz nikoli, ampak res nikoli ne pridem v tako dilemo, ker zagotovo vem, kaj izbrati. Dobrega dedca in še boljše vino – ampak, dedca ni nikoli dovolj, vina si vzemi pa le kozarček, samo za dobro voljo in za “sprostitev vseh zavor”. Rezultat ti je zagotovljen: malo boš potešila željo po alkoholu, malo, res malo, ker to ti strogo odsvetujem. Raje ostanem odvisna od dedov, kot od alkohola. Če boš odvisna od dedov, te bo čez čas že malo minilo, samo od sebe, če postaneš odvisna od alkohola, kaj se ti bo zgodilo: postala boš grda, zgubana, zdelana, izpita, tudi za dedce ne boš več ne privlačna, kdo bo ob tebi taki še pomislil na kaj, kar mu lahko ponudiš? Nikar alkohola, raje tri dedce hkrati!!! Pa to ni bil mišljeno, kot nasvet v šali, vzemi ga, Rozi, z vso resnostjo.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bridget Jones. Iz filma, saj veš, čiki, alkohol, kilogrami, moški, čiki, alkohol, kilogrami, moški, čiki, alkohol, kilogrami, moški…

Lp od sončnice!

Sej res Marija,
poglej moj nos – men se zdi že mal rdeč (velik je itak) in zabuho. A misliš, da se je že začelo?

Rozika, Rozika , kje si bla
ko sem te iskal ……
lalalalalalalalalalalal
lalalaalalalalalala

Sedaj pa malo resno ! Z enim NE boš rešila drugega.
(obrazložitev: če boš preveč zaužila, ne boš sposobna najti pravega…..in
če bo trezna našla tapravga ……bomo mi gostinci bankrotirali)

Tu nekateri že dobro vejo , da z intenzivnim iskanjem pravega moškega/ženske ….imaš možnost 1/10.000
Mislim da ta pravi nikoli ne pride ,prode pa tak ki nas vsaj delno ali večinoma razume .Samo se mu moramo tudi sami prilagoditi …….
Ravno sem zvedel ,da obstoja en klub osamljenih src – OBTIMISTI . In se baje dobivajo na 14 dni ,in se imajo iz zanesljivih virov SUPER .
Razmisli o ideji ,pa še drugi (ne bom jih imenoval) ,ker vam ne bo žal

lep pozdrav - veste čigav !

Dragi štumpantl, že vlečeš vodo na svoj mlin, sej gostinci ne bote nikol bankrotirali. – že zaradi korošcev ne, smo bolj ali manj pijančki (upam, da mi spet ne bojo zamerli)

lp

Razmisli, Rozi, razmisli. Lahko pa boš tak nos uporabila za kaj drugega, kaj meniš! Saj veš, dobro ga je imeti, takega ali drugačnega.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahaha- vem ampak vedi da mlin moramo stalno zalivat , drugače je neuporaben

lep pozdrav - veste čigav !

tu si( baraba ), sem te že pogrešal ,to sem tudi napisal v enem izmed današnjh possov.
BTC -eh BIN laden a? (moj lokal A?)hahahahah

lep pozdrav - veste čigav !

Rozi,ni dileme-pijaco stran..oci na peclje..odpri duso in srce..ni hudic..nekaj se bo naslo!

Pijača je droga kot vse druge
Vsega po malem pa bo sigurno dobro, tudi od preveč zdravil, vode,alkota ali višine se lahko umre.Ne hodi iz ene skrajnosti v drugo.

samo nežnost

Draga Rozi,
Vest me pece, ker ti ne morem in ne znam konkretno pomagati. Imam samo en resen nasvet, ki se glasi: “Poslusaj Marijin nasvet in

Mislite le mirne misli, Pepi

Tkole, zdej sem prebavla vse kar ste mi napisali, svetovali in vidim, da se moram malček spremenit. Rezime je tak: (morda ga že itak poznate)
– pri hrani se bom držala naprej
– pri pijači nazaj
– od dela pa stopim vstan, logično
– kar se dedcev tiče si ne morem pomagat – še vedno jih imam rada, pa naj bojo kakršni so pač. Jas jih ne spreminam več
Lepo vas pozdravljam

New Report

Close