Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek REKLAMACIJA NA NOVO !

REKLAMACIJA NA NOVO !

TI TAMAUU ! ( to je joponsko ime za prijatelje )
hahahahahhaaha

Primož, ko boš utegnil (ne zaradi mene ),popravi datum na evropski način -zaradi boljše preglednosti.

a sem se kaj poboljšal ? hahahahahahhahah

lep pozdrav - veste čigav !

Pa še jaz bi imela nekaj – a bi se dalo dodat ikono za prehod nazaj v forume Med.over.net., kot je na ostalih forumih.

Please !

Kaja

Ojla, Primož, meni pa prosim odgovori na eno samo vprašanje. Zbranih imam celo škatlo igrač in jih nameravam zapakirati in ti jih poslati na dani naslov. Ali mi je zagotovljena anonimnost na tem forumu tudi po tem, ko boš dobil paket?? Prosim, hitro odgoori, če ne, ne dobiš nič!!!!
Pa lep pozdravček,
forumska Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štrumpant…

si priden, kot…….(ne bom razlagal) in dober kot….(tudi ne bom razlagal)

Marija

Kar se pa anonimnosti tiče je pa takole:

Vse kar se nahaja pri meni je anonimno. Tako da se nobenemu ni potrebno posebej sekirati, zaradi podatkov, od mene jih sugurno nihče ne bo dobil.
V drugi fazi pa nimam časa, da bi brskal in jih ponujal okoli.

Marija, brez skrbi,

lahko me prides celo obiskati, te povabim na kavico, da ne boš skrbela

primož

Srečnga pa zdravga!!!

a KAVO , BREZZZZZ MEENNNE !A?
TI BOM JAZ ŽE POKAZAL HUDIČA ?

zvrcni ! bay

lep pozdrav - veste čigav !

Primož, stokrat zahvaljen. Pozdrav, Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja kaj pa kava, pa moj promet ?

lep pozdrav - veste čigav !

Ma, Štrumpi, vsi imamo po mojem eno kavo pri Primožu v dobrem, kaj praviš? Brez tebe ne bo šlo nič! Pozdrav, Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahhahaha….kje misliš a pri njemu …..a bi bira rada tepena ,
ajd, pri men nič ne rečem !

lep pozdrav - veste čigav !

Jest sm se celo soboto muvala po BTC, pa te nisem našla.V keri hali maš lokal ?

hala A (kino- poleg vrca ). Ja pa v soboto sem še res pomagal v šanku
Ni Blema , pa drugič .

lep pozdrav - veste čigav !

Drugič res pridem, me že matra kako zgledaš.

Kaja,

saj je to urejeno. Na vrhu strani imaš ikonce, torej povezave na druge strani med.over.net-a. In ena od teh sliši na ime “Pogovori”. Klikneš, in padeš na spisek forumov.

Saj si to mislila, a ne?

Lp, Princ

Ja,

zdej štekam. Sem navajena na med.over.net, ko imaš prvo izbiro Seznam forumov. Mi je manjkala, pa mi ni pršlo, da lohk tudi Pogovori klikneš . Thanks.

Kaja

Bok strumpi,
Ker si vedno za stose, te moram, kot izkusenega strokovjaka za mesebojne odnose, diplomacijo in vitestvo vprasati, kako je treba reagirati, da ostane volk sit in koza cela, v naslednji hipoteticni situaciji:
1. Marija izjavi: “Srumpantelj, ti si moj vitez!”
2.Pepi jo vprasa: …”a bi bila rada tepena?”
Pa lep pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Marija stisne rep med noge, pa brz v objem k Sasotu…..

Štrumpi

takole bo!

Vsi imate v dobrem kavo pri meni, pili jo bomo pri Štrumpantlu (ki pa bo cist slucajno na njegov racun)

Kaj praviš? Bošlo?

Jest pa teb reklamo !!! 🙂

Samo za kavico se bodo morali mal potruditi, se pravi dobra dela so nujna, za zastojn kavo, tako kot Marija, ki mi bo poslala paket rabljenih in odvečnih stvari, za naše najmlajše.

Aja še informacija:

Zbiram plastične kozarčke, tiste od jogurtov, po možnosti bele, bomo delali lutke.

No štrumpi, bo ideja dobra? za dobro delo dobra kavica pri štumpiju 🙂

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Caki te mal! Primoz..a ti pa tako lepo skrbis ta vrtce.Hja kar prek forma zbiras odpadni material..Priden aktiven stars ni kej..si pa dobro poslusal na roditeljskem sestanku!Takih starsev se manjka!

Nekaj materiala prisparaj,ko bomo naredili skupno srecanje forumcov..tudi s tadrugimi polovicami in seveda z vsemi soncki…ti dajem besedo ..varstvo bo zagotovleno.Pa tudi kakso lutka ,lahko vmes pade…a?

zraven kofeta..hmm pri strumpiju..jest prnesem kremsnite he!

Hej Pepi!

Tukaj imaš ne prav diplomatski odgovor:

Marija izjavi : Štumpantl, ti si moj vitez!

Pepi jo vpraša : …. a bi bila rada tepena?

Marija pade Štumpiju v objem, Pepi ga useka po nosu in se potem zbudi z banano v riti. Tako je koza sita , volk lačen Štumpi pa nagačen !!!!!

hahahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

STARI VEŠ DA JAZ ZMERAJ -ZMERAJ -ZMERAJ držim besedo !
Samo jo boš moral ,TUDI TI!!!!

lep pozdrav - veste čigav !

pridite na klepet mus..jest sem tam..kje ste vi?

Deset iz logike! Kjer se “prepirata” dva, tretji dobicek ima. Me je samo zanimalo, kaj bo strumfi pogruntal, ha, ha…, saj ves da vedno na noge pade…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Strumpi, samo temu, da skoraj vedno (95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) preberem tvoje odgovore, se lahko zahvalis, da sem prebral zadnjega, saj si naslovil na zacetno temo. Diplomacija je pri tebi po moje odpovedala, ker vidim, da si bil pri odgovoru “seksualno uzdignut”, kot bi rekli nasi bratranci. To sklepam po tem, da ti je malo odpovedala logika, pa se odgovoril si malce zmedeno.
Ce si v tistem trenutku ravno oprezal za Perlo ali Kajo, te povsem razumem, ce pa se je po BTC-a vozila v usnje oblecena Andrejka (le kdo ve, kje se je danes potepala?) ali pa te te je ravno takrat pozdravila Maca, s svojim znacilnim “Jebiga”, ti kot pravi vitez, vse odpuscam.
Obrazlozitve za gornje trditve so naslednje:
Logika: Pozabil si vkalkulirati kljucnega viteza okrogle mize z imenom: Saso. Ta je znan, da zalezuje vse, kar nosi krilo in mu ne pobegne na drevo. Se posebej se potrudi, ce je oseba plemenite krvi…, tako kot je nasa princesa Marija. Torej je bil pri zakjucnem dejanju sigurno na prizoriscu tudi Saso….. Ne verjames? Ali te lahko preprica klic, ki ga bo zabelezila novejsa zgodovina: “Zakaj me niste klical, ko ste se j….. !” Vitez Hubert, ki je pri princesi sicer se bolj priljubljen, je trenutno prevec zaposlen z proucevanjem botanike in bontona, zato zanesljivo ne more mesati stren v tem primeru. Torej, ce bi se Pepi slucajno spozabil (to je le hipoteza), bi Marija, ki je iskazana pacifistka, izbrala Sasota, zato na njen objem kar pozabi. To potrjuje znan slovenski pregovor : “Kjer se prepirata dva, tretji dobicek ima.. ..”
V nadaljevanju pa nastopijo stevilne trileme, predvsem ker si pozabil Arhangelovo slovnico in nisi pazil na vejice. Ce si hotel povedati, da se Pepi zbudi z banano v riti, potem je tehnicno gledano Pepi nagacen! Napisal si pa: “volk lacen Strumpi pa nagacen!!!!!” Torej si ti intimno zelis biti nagacen, Pepi pa bo, zaradi tvoje homoseksualne pohotnosti, ostal lacen? Kaj si mislil s sito kozo, ne vem, zgrozim se pa ob pomisli, da bi slo v tem primeru za princeso…..Jaz mislim, da bi ti Strumfi v tej zgodbi dobil ” suster-mat”, ki pa si ga ne jemlji prevec k srcu. Kolikor te poznam, bos hitro izenacil! Kako bi bilo dejansko, pa lahko pove le nasa princesa Marija, ki nam je omogocila, da smo se imeli virtuualno lepo, ne glede na to, kaj je kdo mislil in kako je vse skupaj izpadlo…
Brez zamere, tvoj prijatelj in provokator ,
Pepi

Citat: “Marija pade Štumpiju v objem, Pepi ga useka po nosu in se potem zbudi z banano v riti. Tako je koza sita , volk lačen Štumpi pa nagačen !!!!!”

Mislite le mirne misli, Pepi

Me zanima, če dobite odgovore na e-mail, če obkljukate, da jih želite prejeti….Jaz jih ne dobim!

Dobro jutro in lep dan!

Jani

Ojla, Pepi, kako si me le razveselil danes s svojim temeljitim in globokim razmišljanjem.. Res, res si moj vitez. Le tega ne vem, kako da se me vsi moški tako otepajo, nihče me zares noče. Ampak, glej, kamorkoli me “vtaknete”, tam bom, samo da je na tem forumu konstruktiven klepet. Danes me nič več ne more spraviti v slabo voljo, je že nekdo poskrbel za to, da je dan svetal, sončen in lep. In prosim, prosim Pepi, bodi še naprej tako prijazen in razpiši se, polemiziraj, bomo že dali komu tudi banano, če si jo bo želel, in

P O K L I Č I T E A N D R E J KO !!

Brez nje ta forum sploh ne more prav oživeti!! Saj smo dobre ostale, naj mi Perla, lepo prosim in ljuba Kaja, še bolj lepo prosim, oprostijo, amapak,
ANDREJKA res, res, res manjka.

Objela bi cel sve, tebe Pepi, tebe Štumpantl, tebe Sašk, tebe Hubert (kje si, botanik?), tebe Jani, pa četudi nisem princeska.

Lep pozdrav, sočen poljube in tesen objem, vam pošilja
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close