Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pripombe kar sem

Pripombe kar sem

Vse vas, ki boste uporabljali tale sistem prosimo za vse pripombe in pritožbe ali želje, da uredimo sistem po vaših željah, da se bo kar najbolje obnesel.

Saj ste vi najboljši tester sistema, ne glede na to akj piše v navodilih

🙂

Lep dan in veliko užitkov v novem forumu,

Kr tjavendan!

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož, kaj si ti eno dobro bitje. Igrače dobiš, tudi en kaseta imam, vse kar bom nabrala, pošljem na naslov, ki si nam ga dal.

Pripombe – povej no, kdo misliš da jih tukaj ima? Nobenih, hvala ti za ta forum. Z nekom sta že govorila o tem, kaj nam ta forum nudi. Prijatelje, ki ne bodo šli več narazen. Prijatelje, ki se bodo selili drug za drugim. Smeh, veselje, popestren dan. Vse, ki se tu srečujemo, razveseljuje dobra volja, ki jo očitno nekdo sproži in prenese na drugega. Če nas bereš, boš videl, da smo tudi resni, mi “humoristi”. Saj ne bi mogli priti do “Srednjih najlepših let”, če bi se zamorili pri petindvajsetih. Vsega pa mora biti do tiste mere, da se čeznjo vidi, to je tudi res.

Ne, jaz pripomb nimam, samo še ena velika hvala ti je namenjena za to, kar danes imam. In – ja “lošem kurcu svaka dlaka smeta” – dodajva še to – “loški kurac, koji ni dlake nema, traži onu negdje drugdje, da bi imalo nešto, da mu smeta!”

Prisčen pozdrav,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo,

štimpantl mi je že povedal pripombo,

izpolniti morate vsa polja z zvezdico -SO OBVEZNA

DRUGAČE NE MORETE GOR

Marija verjamem, pa nekaj bolj kot si misliš, humoristi so tudi resni ljudje, tisto o genitalijah, kar ne bi smel govort, sem pa napisal po pomoti, še sam nisem vedel, da se bo objavlo 🙂

Ampak sem rekel, če sem že napisal sem napisal.

Marija, upam, da bo akcija uspela, že v naprej ti hvala

primož

Srečnga pa zdravga!!!
nova
Uredništvo priporoča

Aja..a nudl skliko tud!

Perla a bi jo dala rada gor?

Primož

Zaenkrat jo lahko samo jest, upam, da jo boste lahko tudi sami, zato sedaj skrbno izberite, kaj naj ljudje vidijo.

Pirmož

Srečnga pa zdravga!!!

Še tole,

sporočilo, ki je zadnje napisano se v kazalo pokaže na vrh, tako, da je najbolj aktualna zadeva na vrhu, če vas bo to motilo, morate povedati, da se ukine.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

O, Primož. Srečnga pa zdravga tudi tebi!
Se mi zdi, kot da je božičkovo darilo prišlo letos hitreje.

Zaenkrat še nimam pripomb, bom pa sigurno napisala, če me bo motilo.

Lp od sončnice!

Predvsem veselega in debelega..heeh Primoz,bom pocakala,da najprej svojo objavis..oki..pol bom koj jest na vrst..

Primož, ne skrbi, zdaj si govoril na drugem forumu, tukaj smo ljudje, ki se tudi v genitalije pomalem razumemo. Dobro sem razumela, kaj si hotel povedati in povem ti še, da cenim, ker si to povedal. Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Perla! Mislim, da je njegova slika bila objavljenja v Delu s tistim člankom, ki je izgleda imel veliko odmeva. Jaz sem ga na žalost zamudila.

Lp od sončnice!

Draga soncnica..res je bila objavljena ja,ves tudi jaz sem jo zamudila..zato pa je Primoz za vse tiste ki smo ga zamudili pripravil presenecenje.Nudl slikica..Se boljse!Cakamo..in grizemo nohte do takrat!
Brez zamere..vse je hec..v vsakem hecu pa je nekaj tudi resnice!??

No samo ne bo tista, ki je bila v Delu, se bom potrudil pa bo druga 🙂

Mogoce pa Nudl 🙂

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Ja nudl ja..te bomo drazal za……………….Pa udidi ce upas!

A TU SE LOHKA DEREMO aaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBEBTI FUKNJENCE ,DEBILKE DEBILE , PA VSE , PRAV VSE KI SODELUJETE
NA NAGRADNI IGRI KDO KOGA ,
opsss a se je dobr slišal !
Nekaj sem prebral na forumu za psihijatrijo, češ da ne sprejemejo pujsov na uro terapije ….. bom pa kar odpujsal z Mirkijem do tiste velke luže,

HRR HHRR

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..a kej odmevaaaa
hihihihi

kocine mi grejo pokonci NE !, da nebo še kaj drugega ….,pol si ga šele ….
…..ti ga dam, ti ga dam .. haha

lep pozdrav - veste čigav !

Kaj bi dal????
A teb tud kocince stojijo pokonc..hudirja.kaj smo norega pojedli!

Si pa priden..vidim tako zgodaj…evo jest sele zdej..saj ves zajtki,pa otroc..sele zdej pase kavica mmmmmmmm..dobra dobra..prid na kavo,jo mam dovolj..a cmo odpret novo temo?

Razumemo.

New Report

Close