Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutro!!

Jutro!!

Dobro jutro vsem!!!!!!!!!!!
Danes mi ne gre tako na jupi, jupi, je kot v petek ampak tudi pondelka bo enkrat konc;-))))))))))))))))))))

Ojla,dobr jutrčk.no saj se bo dobra volja vrnila in ti bo smeh narisal ustnice…Ja kaj te ni dragi nič zjutraj pocrkljal,da si slabše volje in ne bo jupijade??:-)

Ma me je me;-)))) Sam kaj, ko sem mogla pol u službo.
Ma niso glih ponedlki zame, mi bl ležijo petki;-))))))))))))))) Ampak slabe volje pa vseeno nisem;-)))
Kako kej moj fikus;-)))))

Kako si kaj vikend preživela?…Fikus bo rastel še bolje,če ga zaliješ s postano vodo in kv.gnojilom:-)Selitve iz prostora v prostor pa fikus slabo prenaša.

Ma nč posebnega – v soboto ena feštica s familijo pri kolegih. Včerej pa sem bla tečna ko drek – eko, prznam;-))))) Vsa čast mojim dedcem, da so zdržali;-))))
Sicer pa sem danes na forumu vidla, da se je tudi Croftovka prtoževala čez vikend. Se bova morale drugič dobit na enem kufetu, pa bo rešeno;-)))
In ti?

Jst sem ga pa tako vesela…… :)))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Sm sam čakala, kdaj se boš oglasla s tvojim pondelkovim navdušenjem;-)))))
Ti moraš jmt res eno dobro službo – zrihtaš še meni?? v;-)))))))
Čez vikend pa bi obe bolje nrdile, da sva se dobile na enem makjatu – tebi je blo baje dolgcajt jst sm bla pa včerej tečna ku hudič;-)))))

Sem ti rekla, da mi pusti številko……. matr, cel vikend sem bla sama……

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

a vidiš……kako set lahko ženske vesele…sam da blo…..že nekrat konec vikenda..haha

aa je bilo še kaj drugega?..upssssssssssssssss

jutrček simpatija

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma nism glih čakala konc vikenda, samo malo tečna sem bla, drgač pa je bil vikend čisto OK – samo malo prekratek;-))))))

Kar v redu,malo sva bila na obisku pri prijateljih,je pa prehiotro minil ta vikend…Ja najbolje da se dobita na kavi in prijetnemn klepetu,bo razpoloženje takoj boljše:-)

Morning.
Meni se gre pa za gobe nabirat it kam.Samo ne samemu…..

Jutro vsem……

uff kok ste dobre volje…… ej! pondeljk je…..

No do konca dneva bom tud jest boljše volje…..

greva skupi?…se bova vsaj odpočila..hahahaha

leta letijo - iščem stevardeso.....

Si kaj nabirala gobe?Mogoče kolesarila čez vikend?

Ne…nič od tega….

v hribih sm bla.

V katerih pa?

Šla bi gobe nabirat….nazaj bi pršla pa ku dve gobi,haha!
:-))))

Na Zvohu. Pa ti…si kaj športal?

Ja sem v soboto sem bil na Šmarni,včeraj pa na enourni hitejši hoji.Za gobe mi je pa časa zmanjkalo.Praviš da si bila na Zvohu?Je to mogoče od Krvavca naprej Veliki zvok?

Pa vsak svojo polno oprsnico s sabo:-))

Ti sam neki vabiš – pa raft, pa gobe – pol pa nč;-)))))

taki je moj frend..resni..hahahah

leta letijo - iščem stevardeso.....

leyčka…..srce……..aja……bi bila raje doma?..hkmmm

dej no…..jast sem pa komaj dočakl…tebe..mislim podendeljk…

*

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja. Najvišja točka (vrh) na Krvavcu. Zvoh in ne zvok 🙂

New Report

Close