Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj zblojeni mozak…

Moj zblojeni mozak…

… ma danes težave….

Ko sem parkirala pred garažo in se mi ni dalo ven na mraz, sem požrla še vse preostale karamele… pa še krofe bi, če jih ne bi imela zadaj….
In sem razmišljala o vas, o nas…. o forumu, o pomenu teh naših srečanj…. o tem, kaj nam nekaterim pomenijo…

In bom povedala, kaj sem zgrunatala.

Najprej seveda to, da mi je blo fajn z vami.

Maxi in Lara: kaj naj vama napišem????? Vsi tisti veceji in hruške, ki so se potapljale v pijači, in krofi in brinjevec…. in smeh… in pražen krompir…. ma…. to je neprecenljivo….. vaša ledena vzvišenost…. hihihi…..
Škorpy, v naslednjem življenju te omožim! Če boš pa ženska, te pa moj Miki oženi…. ma je dooooooooooooober…. diši….. in lizike so tako okrogle in sladke kot tvoje srce….
Saško in medvedji šerif…. ne bom javno o tem, kaj mi pomenita… lahko kdo zardi….. :-)))
Ma vsi ste moj balzam!
NIČ VAS NE BO NIKOLI IZRINILO IZ MOJEGA SRCA!!!!!!
NIKOLI!!!! NIKOLI!!!!!

Oni zame novi – fajn ste, tisti trije gospodje so prav simpatični….. samo eni morate manj kadit…. me oči pečejo še zdaj, pa moja pljuča vas nimajo prav nič rada….

Pa da sku*rcam še dva, ki si to zaslužita:

Razo, čist navadna pi*zda si!
Sediš dve mizi stran in se paseš na naši dobri volji, svoje riti pa ne prineseš do nas?????
Ma kaka mona gre to nardit???? Si zgubil VSE pike!
Aja, hvala za cvet!

Žan… za tebe velja isto. Pi*zda si. 10 m zračne linije… od šanka do naše mize….. a bi rabil avion al kaj, da bi te do nas dostavil????? Pa najbolj glasen si bil, kako prideš in kje boš sedel….. Tudi ti si zgubil VSE pike.

Če kaj, mi grejo na živce ljudje, ki so in jih ni! Če te ni, pol te ni!!!!!! Da pa hodiš vohunit, sam pa ostajaš skrit – ma…. bedno!

Posebni dodatek tega mojega feljtona je namenjen naši zvezdici!
Ej, je blo dobro…. je blo sladko…. je blo iz srca….
In naj ti tja seže zahvala!

Hawk! Govoril sem!
Lunca

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ja volim Lunu!
A one mene neće. 🙁
Za Johanesa iz Hofera umreće.
;-)))

Warst du nicht Franz?????

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Nein!
Ich bin Anton!!!
Warum…………………………
;-)))

Eh, kuj tak….
Sicer pa…. kar sem imela za povedat, sem povedala.
Cmok, cmok!!!!!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Woow, Luna dobro si tole spesnila….zelo dobro!
Zdej pa fotke, foooooooooootke…plis -;))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Ti bi se pa še v spanju rada gledala!
😉

Ne sebe, wosu!!
Tebe!!
-;))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Včeraj je bil cajt,koza!
;-))))

Sej sem res koza, ja.
Sem se s koleni nekam tišala, pa nisme nit upala pogledat “što mi to drma tjelo”…-;))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

….to je bla noga od mize,….a misliš,…da ma SP tolk trdga?

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Tisto je bil rob od mize!!!!
;-)))

upam, da je mozak že kaj boljše……

ps…..si za huda dans….al se sam delaš…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kako pa ti to veš?
A ti si pa upal pod mizo gledat?!¨-;))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Lunca …

Vse lepe misli podpišem, se pa poleg stelči, ki je bila prisotna v princeskah :)))) zahvaljujem še Janiju, ki je…kot zdej berem tudi vedel in nam muziko vrtel :)))) če tisto tam pač prav štekam…

Žal mi je le to, na nismo videli MB….ampak okej….nekaj nedorečenosti mora vedno ostat, da imamo kak izgovor na naprej :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Če bi bilo v MBju bi nas bilo sigurno več…:)

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Hvala lepa za tvoje PI**no mnenje.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

New Report

Close