Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EVROPA…

EVROPA…

SE ŠE SPOMNITE…………

…oba imava iste sanje….oba ,ki sva verjela vanje…s teboj bom šel po isti poti…Evropa 92…

..za svet ,ki bo pozabil meje…povsod nas isto sonce greje…zato žive naj vse dežele….Evropa 92….

…svobodni gremo naprej…to niso sanje kjer ne bomo več sami….enotni gremo naprej…roke podajmo si ves svet bo z nami…ničesar več se ne bojmo…slovensko pesem zapojmo za nas…Evropa 92……

Kaj si pa danes tako Evropska,saj je boš imela čez eno leto še preveč.Ko bomo v Evrih računali.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

…končno sem našla nekaj,kar me spomni na kaj lepega pa me že k*****….pa grem….smrk…smek….

nova
Uredništvo priporoča

Ostani tu srce moje zlato…ne odhajaj draga…

Smej se,pa bo dan prijaznejši

aha…še ti eno pesem napišem..sam pol boš rekel da sem smotka…..

Ljubavi moja napiši…Za darilo imaš doma danes ful pošte,veš.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

…..taki kot si ti lažejo v obraz in gledajo v oči….vse noči govorijo o ljubezni ki je ni..taki kot si ti poljubljajo v temi da je manj puščajo sledi….še vedno od tople od omame…hladno jutro jih vzame…..ko ni več strasti….

tvoje srce puščava je…nikjer oaze pešca ne..sredi neba rojena …v vetru…izgubljena……

si že slišal to pesem..ma je zakon…..aja še nekaj ..od boy georga sem našla pesmi na netu..jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kakšno ljubezensko besedilo.Anety vabila za šefico pa daj na starševski čvek.Tam boš dobila fuul idej.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

pa daj če nimam ideje kaj naj napišem…saj veš da me klasika ne zanima…imaš ti kako pametno ideje…tak malce dvoumno…saj veš……

Na Stašševski čvek daj.Boš videla koliko odgovorov bo prišlo.Jaz imam veliko idej,bom malo pomislil in ti povedal.Kdaj pa ima r.dan?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

mala ga ima na slovenski kulturni praznik…..če pa se kaj spomniš pa mi lahko na mail pošlješ…..hvala………..

Veš da se bom zate potrudil…za fejst punco.Pa drugače si v redu?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

sem vredu ja…malo sem si pavze vzela od neta med službo…saj veš,,,je treba delat,..ne pa okol ga srat…….pa ti???kako živiš???’

Sem opazil,da te nekaj časa ni bilo tu.Pri meni je vse po starem.V vaš Mb hodim že en lep čas.Spomladi pa res pridem in se povabim pri tebi,oz.greva v Mehiško.Ziher.Čez vikend sem malo hodil in tekal po naravi,pa malo s frendi.Nič posebnega.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

New Report

Close