Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sokovnik

Sokovnik

Ima kdo za ga posodit? Oštja, nobeden od mojih znancev ga nima, jaz bi ga pa rabla za cca 10 dni….. :))
Uni tapoceni pa ful slabo ožameno, baje…..:)

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

jaz ga nimam.
:))

… ga majo gvišno na Fructal-u … :))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa če bi sadje zmixala v multipraktiku,če ga imaš?Ne ostane nič odpadka.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Ma rabim sok….. se bom postila drugi teden in pridejo samo sokovi v poštev…:)

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Vprašaj še koga.Upam,da ga dobiš.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Tudi jaz sem pred letom kupil ožemalnik v Merkatorju za 8.000.Ti povem bolje da ga nisem,ker je zelo malo ožel in veliko odpadka je bilo.Zelo dober je Power juicer,a stane 33.000 sit.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Jaz ga mam, ampak nenehno laufa…..
Ni bil drag, pa čist OK je!
Po moje ne bi blo nič narobe, če ga kupiš! Pri nas gre vse tam čez – enkrat so mi celo predlagali domačo solato, ko je je preveč in več ne veš, kaj bi z njo….. ampak tisto je blo pa REEEES fuj!
Ostalo je pa fajn, sploh korenjev sok….. pa malo z limonco v limonado narejen…. njami!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Katerega imaš in kje si ga kupla….. sej verjetno bi mi vedno prow prišu, ja….:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Rabiš pa veliko korenja,da dobiš kaj soka?Je pa res,da ga ni čez domači sok iz domačega sadja,ki ni škropljeno in je sok na bio osnovi brez škodljivih dodatkov.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

….jest ga imam….sam iskat ga pridi….

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Philips (Cucina)
Menda v Merkurju, ki ga en post nižje Bugi šimfa……

S pranjem čist vsakega se je*eš, ostalo pa je vseeno. Le na moč glej, ker če je moč prešibka, slabo sadje scentrifugira in ostane preveč soka v odpadnem mesu.

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Če je korenje sveže, je polno soka!
3 ali 4 lepe korenčke za 1 dcl soka….. meni se to ne zdi veliko….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ola Maca,tudi ti zdravo živiš,lepo.Kako si kaj?Si že bila kaj na dopustu ali šele pride najlepše?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Kaj ne prideš nič mimo??? Na palačinke recimo? :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

To pranje je meni problematično, ja….. za en deci soka vsake dve uri, eno uro in pol pranja….:)))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Dej … se zmenimo tako … Jaz pridem mimo na palačinke … ti pa greš k muci po sokovnik … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

5 minut pa ziher, če nočeš, da se ti cedilka zamaši!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

A tako bi ti? hahaha….. Ma menda se ne bova nič tako zmenli….. pejdi vsaj ti po sokovnik pa pol pridi z njim sem, pa dobiš mogoče palačinke…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ma pridem mimo…ampak šele konec tedna…če ti ni prepozno ti ga res lahko dostavim….

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

al pa če kar obe prideta….pa bom jest palačinke za vse nardila…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Ma tok se mi pa ne da vozit … :)))))))))))))))))))) ;)))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … to bi pa tut bla varjanta .. ja … :)))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

……no in je kaka ovira slučajno? sam zmenta se pa prletita…sej january ve kje me najde….
ajde pa hitr se zmenta…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

jest sem suuuper….dopust še pride….najlepše pa prihaja zdej k odhajam……čao

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

New Report

Close