Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pi*de Merkurske

Pi*de Merkurske

Vrat jim zavijem!!!!!!!!!!! V petek sem preko spleta naročila računalnik … Tam piše dobava 2 dni in seveda se jaz že veselim, da bom najkasneje v torek imela računalo že doma … Nak! Me kliče nek majster iz Merkurja v soboto zjutraj in pravi, da sicer računalnika ni na zalogi, vendar da bo prišel v ponedeljek, tako da bo pri meni doma v torek ali sredo.

A ha … Se pravi! Danes je sreda!!!!!!!! Računalnika pa še vedno nikjer!!!! Grem na Merkurjevo stran na Moj Merkur, kjer lahko pregledujem pač moja naročila in zraven piše “trenutno ni v prodaji”!!!!!!!!! Mamico vam je*em!! Kako ni v prodaji, če sem ga naročila, ko je še bil v prodaji in sem v soboto govorila z majstrom, ki mi je zagotovil, da zadevo dobim!!!!!!!!!!

Kaj nej zdej naredim??? Nej čakam, da kokoš zvali jajca, al kaj? Grrrrrrrrr!!! Zdej sem jim pisala mail … pa da vidimo, kako se bodo izgovorili!!!! Joj … kok sem jezna. Jst pa cel vikend pucala in štimala dnevno za prihod novega družinskega člana … :((((((((((((((((((((

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pokliči v Merkur in zahtevaj kakega šefa oziroma direktorja.Pa plačala si ga že najbrž.Koliko si pa dala za računalo,ki ga pričakuješ?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Nisem ga še plačala … ker čene bi že zagnala štalo. Plačala bom na roko, ko ga dobim.

sicer me pa pride koštat malo manj kot 140.000 SIT.

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kot rečeno pokliči v Merkur in zahtevaj šefa prodaje ali še koga višjega.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Do jutri bom sicer še počakala, če dobim kak odgovor … čene bo pa zihr jutri padel kak klic.

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi, ne ti čez Merkur! Bova medve s Stelčko jezne nate! ;))))))))

No, a si to naročila preko njihove spletne strani al v trgovini? Ker tam na spletni strani dostkrat piše, da nekaj imajo, pa v resnici nimajo! Ti govorim iz izkušenj, ko smo kupovali neko pečico… Na internetu je pisalo, da je – sem jo v bistvu tam izbirala, v trgovini pa so čekirali po vsej Sloveniji in je ni bilo nikjer!

Preko spletne strani sem naročila … in res v soboto že ni bilo ne duha ne sluha o računalniku. Sam … tipo z Merkurja me je v soboto klical, češ da bodo računalnik dobili in mi ga dostavli … zdej pa … buuuu … nobenga nkjer.

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

In jih vprašaj zakaj so te tako nategnili.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Bugi do kdaj pa si danes v službi.Imate do petih danes,kajne?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Jp … danes je ta dolga varjanta … :(((

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma uha jim zavijem … Nč ne bom spraševala!!!!!!!!!!!

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bo pa v petek takratka,anede.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Vprašati ni greh.Naj vsaj poslovodja izve kako “uspešno”poslujejo.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Ma ne … v petek mam glih tko do 15h oz. 16h … odvisno kdaj priden delat. :((((

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))) Jah … a to bi pol zgledalo tko nekako:

“Halo! A vas smem prašat zakaj ste me nategnili?” :))) Pol bi pa na drugi strani sam debelo gledali … :))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne poveš,da si imela namen kupiti računalnik in da je po netu bil na zalogi v resnici pa ga ni bilo…tako nekako.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Mi je prijazen gospod odgovoril na mail, da so mi danes dopoldan poslali računalnik naprej in da ga dobim jutri oz. najkasneje v petek po pošti …

:))))

No … pa zgleda, da le ne bom navijala ušes. ;)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Problem rešen in basta.Če bodo tako površno poslovali Merkurjevci…slaba luč za njih.Pa drugače boš računalo veliko uporabljala ti ali tvoj dragi?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

No, evo…. le kak dan prehitro si začela ogenj bruhat!
Ko je poletje, gre vse bolj počaaaaaaaaaaaaaasi……………
Prodajalci in kelnarji še posebej!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Vročina jih utrudi.Le koga ne.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Eh … moj dragi nuca računalo sam zato da mal pokuka na njegov motoristični forum … pa da si ogleda razne avto.net, moto.it varjante … :))) ;))) … drugo ga pa ne interesira. ;))) :)))

Sem pa bolj jaz tisti računalniški freak … :)))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … :))) … drugič bom še kaj prej začnela rohnet … Mogoče se celo kaj prej zmigajo. :))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ustvarjaš na njem tudi kaj za službo ali služi bolj za zabavo?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Kar umiri se in počakaj na dostavo.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Ma za službo se matram zadodti v službi. Doma delam na njem pač za svoje potrebe … za potrebe šole … in ko bo kaj časa, bi rada tudi delala kaj “ob delu”. Računalniške veščine vedno iščejo … ;)) :)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close