Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vic za žensko dobro voljo

vic za žensko dobro voljo

Pinokio je bil že v puberteti in čas je bil, da izgubi nedolžnost. Toda, vsa dekleta so ga odklanjala, ker je imel preveč oglat penis. Zato je odšel k mizarju in ga zaprosil, če mu lahko penis zgladi.
“Na, tukaj imaš šmirgel papir in si zbrusi robove kar sam, jaz imam preveč dela.”
Pinokio se je zahvalil in odšel domov. Naslednji dan ga je srečal mizar in ga vprašal:
“Si zdaj že našel kakšno dekle?”
“Kakšno dekle neki! Šmirgel papir je zakon!”

no????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Se pogovarjajo 3 zenske kaj najbol boli.
Prva spregovori 13 letnica in rece: Normalno, da najbol boli ko se prvic das dol!
Nato se oglasi 25letnica in rece: Draga moja pojma nimas! Najbol boli ko rojevas-cez to bolecino je ni!!
Ko to slisi 70 letna babica se samo nasmehne in rece: Dragi moji, bolecina je ko se po nudisticnem kampu vozis s kolesom in ti spodnje znable potegne med ketno!!!!

upssssssssssssssssssssssssssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če dočakam 70 let ti bom povedala kaj je hujše:)))))))))))))))))))))))))

The best in life is free
nova
Uredništvo priporoča

uf…ka me je strah………ti pa želim, da bi dočakal še kaj čez…….heheheheh

kak si……..a veš, da je prazna luna………a nate to kaj vpliva?

leta letijo - iščem stevardeso.....

SMRK:-( SMRK:-(
preden gremo domov (jest pa še 3 sodelavke) moram napisat, kaj smo ugotovile pr temle vicu:
tale Ostržek je tko grozn podoben resničnosti, de smo vse tri planile v jok, pa tudi ena se ni niti za sekundo smejala :-(((((((((((((((

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

daj mi eno sodelovko na fon…….mam še……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mlaj??? Hm………………….Ponavadi ne…………. Ne vem…mogoče bo pa danes izjema:))))))))))))

Kaj pa tebe???

The best in life is free

New Report

Close